Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Справи великих мають бути теж великими

Спілкування з користю: 6 порад для вдалого нетворкінгу


24 Січня 2018 p.

Невід'ємна частина будь-якої роботи — ділові знайомства, особливо якщо ви — топ-менеджер, директор, власник бізнесу і просто фахівець. І це не просто знайомства на вечірці, які ні до чого не зобов'язують. Нетворкінг — цілий напрямок у соціальній та професійній діяльності. Спеціалісти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна підібрали кілька порад, як перетворити звичайне спілкування у логічно вибудувану систему, що може принести професійну користь.

Як завести знайомство

Знайти привід. Спілкування ділових людей часто проходить на бізнес-тренінгах, професійних семінарах, спеціалізованих виставках. Якщо світські бесіди даються вам важко, заздалегідь придумайте кілька запитань із серії «Що вас привело на цей форум?», «Що цікавого зараз відбувається у вашій галузі?». Доповідачам же можна, як варіант, заздалегідь написати в соцмережах, що будете раді познайомитися особисто. Тоді на заході вже легше буде зав'язати розмову. Якщо з потрібною вам людиною попередньо познайомитися не вдалося — формальним приводом відрекомендуватися може стати, наприклад, поставлене нею запитання спікеру.

Обмін візитками. При першому особистому знайомстві намагайтеся не говорити про справи — у співрозмовника може скластися враження, що ви намагаєтеся його використовувати: щось продати або влаштуватися у його компанію. Завдання при першому знайомстві — отримати контакти і домовитися про подальше професійне спілкування.

Через треті руки. Завжди можна завести нові знайомства, використовуючи старі. Можна попросити когось із знайомих відрекомендувати вас цікавій людині або самостійно входити у коло спілкування своїх знайомих. Якщо ж потрібно «дістати» якусь конкретну людину, спробуйте розписати ланцюжок «шести рукостискань», таким чином, бажання вийти на цю людину не здаватиметься таким уже нездійсненним.

У неформальній обстановці. Тренуйтеся заводити ділові знайомства у нестандартній ситуаціях, наприклад, у спортзалі, на екскурсії, під час волонтерської роботи, коли не потрібно обмінюватися візитками і вдивлятися у написи на бейджах. А якщо потім зустрінете цю людину на діловому заході, у вас уже будуть спільні теми для розмови.

Закріпити і підтримати

Ненав'язлива увага. Щоб закріпити ділове знайомство, періодично нагадуйте про себе. Не зайвим буде після заходу висловити вдячність за продуктивне спілкування. Але на цей раз говорити слід тільки у справі — поважайте час співрозмовника. Іноді пропонуйте зустрітися і випити кави.

На всіх фронтах. Зв'язок необхідно тримати як мінімум за допомогою кількох каналів комунікації: електронні листи, особисте спілкування і соцмережі, якщо це було обумовлено заздалегідь. Які із сучасних інструментів спілкування використовують українці під час роботи?

Якщо ви відчуваєте, що спілкуєтеся з людиною вже досить близько, то можете запросити її на зустріч у неформальній обстановці.

І ще одна порада. Спробуйте стати експертом і лідером думок у своїй галузі, використовуючи соціальні мережі і/або блоги в Інтернеті. Тоді вже не ви будете шукати ділових знайомств, а вони — вас.

До речі, у книжці «Ніколи не їжте поодинці» та інші правила нетворкінгу» (К. Ферацци, Т.Рез) сказано, що «успіх = люд, яких ви зустріните, + те, що ви зробите разом».

HeadHunter Україна входить до складу найбільшого об’єднання рекрутингових проектів із восьми країн Європи та Азії з найширшою базою резюме — більше 25 млн.

З допомогою hh.ua більше 60 000 компаній шукають спеціалістів по 28 напрямках. До їхніх послуг пропонується понад 1 000 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

Основу пошукацької аудиторії сайту складають висококваліфіковані спеціалісти різного профілю. На сьогодні hh.ua володіє найчисленнішою аудиторією кандидатів ТОП-рівня та спеціалістів «західного взірця».

Усі проекти HeadHunter розміщені на єдиній онлайн-платформі. Робота з нами — це можливість публікувати вакансій та переглядати резюме у всіх країнах присутності HeadHunter з одного вікна.

На ринку міжнародного інтернет-рекрутменту HeadHunter Україна відомий не тільки роботою кадрового порталу, але й реалізацією багатьох успішних проектів. З 2006 року розгорнулась дослідницька діяльність компанії, спрямована на глибинний аналіз поточних тенденцій ринку праці й прогнозування його розвитку. У той же час була заснована міжнародна «Премія HR-бренд» — єдиний професійний конкурс в області побудови репутації роботодавця.

У кожній кар’єрі є hh.ua!


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1068
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців