briz.if.ua http://www.briz.if.ua БРІЗ http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c)briz.if.ua Sat, 25 Sep 2021 19:23:20 +0300 RayCMS 0.1 Науковців Прикарпатського університету нагородили премією Леся Мартовича http://briz.if.ua/68457.htm http://briz.if.ua/68457.htm У межах відзначення цьогоріч 150-літнього ювілею від дня народження відомого українського письменника Леся Мартовича на його батьківщині в селі Торговиця на Городенківщині відбулося літературно-мистецьке свято.

В урочистому зібранні взяли участь представники громади, місцевої влади, письменники, мистецькі колективи, науковці Прикарпатського університету. Зокрема, серед запрошених - ректор  університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів, доктор історичних наук, професор Василь Марчук, професорка кафедри журналістики, кандидатка філологічних наук Ганна Марчук, доцент кафедри історії України, кандидат історичних наук Андрій Королько, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Євген Баран.

 Про це повідомляє пресслужба Прикарпатського національного університету.

Традиційним моментом урочистостей було вручення щорічної премії імені Леся Мартовича.

Відрадно зазначити, що цьогоріч лауреатами премії стали також двоє науковців нашого університету - у номінації "Історичне краєзнавство" - Цепенда Ігор Євгенович - доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Йому присвоєно премію за особистий вклад у дослідження та популяризацію історії та етнографії Покуття, вивчення проблеми Українсько-Польського переселення 1944-1946 років, історії національної освіти в Західній Україні 1919-1939 років, за дослідження діяльності Покутської трійці - Василя Стефаника, Леся Мартовича, Марка Черемшини, за організацію Всеукраїнських наукових конференцій з життя і діяльності видатних покутян; у номінації - "Літературна діяльність" - Баран Євген Михайлович - відомий український письменник, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Він отримав премію за значний внесок у розвиток української літератури.

Під час нагородження голова Городенківської ОТГ Богдан Кобилянський відзначив, зокрема,  велику  роль Прикарпатського університету в розвитку культури, науки, утвердження національних цінностей на Покутті, вшанування пам"яті видатних представників покутського краю.

Лауреат премії, ректор Прикарпатського університету Ігор  Цепенда у своєму вітальному слові, передусім, привітав земляків Леся Мартовича та побажав процвітання громаді, а також підкреслив актуальність і значущість творчості письменника, відзначив великий талант Леся Мартовича невтомно працювати для утвердження українства і об"єднувати людей.

"От і сьогодні, - відзначив Ігор Цепенда, -  постать письменника об"єднує мешканців і численних гостей громади, науковців, письменників і показує, приклад невтомної праці у  контексті розвою національної свідомості".

Під час свята у своєму виступі багатогранність постаті Леся Мартовича та його  вплив на розвиток української літератури акцентував кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Євген Баран.

Велику роль творчості видатного письменника-сатирика в українській історії, літературі та культурі відзначив у вітальному слові професор Василь Марчук.

У ході літературно-мистецького свята також відбулося покладання квітів до пам"ятника письменнику та екскурсія Літературно-меморіальним музеєм Леся Мартовича, до створення експозиції якого долучалися і науковці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

На згадку про відзначення 150-річного ювілею від дня народження відомого українського письменника Леся Мартовича учасники заходів висадили дерева на території Торговицького ліцею Городенківської міської ради.

 

]]>
Fri, 24 Sep 2021 16:35:00 +0300
Субсидії та соцвиплати можна буде оформити онлайн http://briz.if.ua/68456.htm http://briz.if.ua/68456.htm Субсидії, соцвиплати та пенсії тепер можна буде оформити не виходячи з дому. Портал Дія запустив пілотний проєкт, в рамках якого люди зможуть звертатися в онлайн-форматі за державною соціальною допомогою.

 Про це інформує пресслужба Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями Івано-Франківської міської ради

 Для цього буде потрібно заповнити онлайн-заявку на порталі Дія.

На Дії можна буде оформити такі види соціальних виплат:

на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; на дітей одиноким матерям; на тяжкохворих дітей; під час усиновлення дитини; людям з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; малозабезпеченим сім"ям.

А також можна звернутись з питаннями щодо призначення житлових субсидій та пенсій.  

Оформлення соціальних виплат, пенсій та субсидій онлайн значно спростить життя багатьом українцям та зекономить час.

Можливість оформлення соціальних послуг онлайн значно спростить життя багатьом українцям

 

]]>
Fri, 24 Sep 2021 15:29:00 +0300
Іванофранківським нацгвардійцям організовуватимуть культурний відпочинок http://briz.if.ua/68455.htm http://briz.if.ua/68455.htm 22 вересня в приміщенні обласної філармонії ім.І.Маланюк підписали Меморандум між військовими частинами 1241 та 3072  та закладами культури нашої області.

 Про це повідомляють в Управлінні культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА.

Метою Меморандуму є організація широкої співпраці між Сторонами щодо покращення допомоги в організації культурного відпочинку військовослужбовців Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України та популяризації культурно-мистецького життя в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Організація та проведення виїзних лекторіїв, тематичних виставок, концертів та зустрічей дислокованих у місті та області.

Прагнення покращити доступність культурного відпочинку та доступу військовослужбовців військових частин 1241 та 3072 Національної гвардії України до відвідування музеїв, картинних галерей, виставок, вистав, експозицій, тощо...

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання.

Заступник начальника Західного територіального управління з персоналу полковник Станіслав Басараб та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак урочисто підписали Меморандум про співпрацю.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 14:23:00 +0300
За підробку COVID-сертифікатів – кримінальна відповідальність http://briz.if.ua/68454.htm http://briz.if.ua/68454.htm Уряд пропонує ввести кримінальну відповідальність за підробку COVID-сертифікатів

21 вересня 2021  Уряд підтримав р. розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень". Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної Ради України.

 Про це повідомляє управління охорони здоров"я Івано-Франківської міської ради  

Кримінальний кодекс України пропонується доповнити статтею 3211 такого змісту: "Стаття 3211. Незаконні дії з документами, що стосуються проведення профілактичних щеплень

1. Використання особою завідомо підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, - караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Внесення медичним працівником завідомо неправдивих відомостей до відповідної медичної документації щодо проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, - караються штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

3. Виготовлення з метою збуту, збут підроблених документів, які підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб, - караються штрафом від п"яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.".

 "Життя та здоров"я людей - найважливіше для держави. Ми маємо зробити все необхідне для їх захисту, особливо в умовах пандемії. Цей законопроєкт посилить відповідальність за внесення неправдивих медичних даних про проведене щеплення і забезпечить зовсім інший рівень відповідальності за маніпуляції з довідками про щеплення. Ми виконуємо рішення Ради національної безпеки та оборони, схвалене Указом Президента України, щодо посилення відповідальності за підроблення документів про вакцинацію, у тому числі електронних", - зауважив міністр охорони здоров"я Віктор Ляшко.

Він пояснює, що лише дійсно зроблене щеплення запобігає ускладненням, тяжкому перебігу та смерті від COVID-19. Фейкові папірці чи підробка даних в електронній системі ніяк не допоможе при "зустрічі" з коронавірусною інфекцією. "Від даних в анамнезі пацієнта залежать і тактика лікування, й взагалі ступінь реагування при підтвердженні діагнозу COVID-19", - додав міністр.

Наявність вакцин від COVID-19

В Україні наразі доступні три вакцини: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer. Кожна з цих вакцин ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя, але вони працюють лише тоді, коли потрапляють до вашого організму. МОЗ рекомендує записуватися на щеплення вже сьогодні, щоб вберегти своє життя і здоров"я, а також - людей поруч.

У зоні найвищого ризику тяжкого перебігу та смерті від COVID-19 особи віком старше 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от: цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні хвороби, та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 11 456 848  щеплень. Кожен 5-й дорослий в Україні вже вакцинувався принаймні однією дозою (вакциновано 6 304 016 осіб, з них отримали першу дозу - 6 304 014 осіб, завершили вакцинацію (отримали дві дози) - 5 152 834 особи (із них 2 особи отримали першу дозу за кордоном).

]]>
Fri, 24 Sep 2021 13:25:00 +0300
В Івано-Франківську взялися контролювати водіїв приміських автобусів http://briz.if.ua/68453.htm http://briz.if.ua/68453.htm В Івано-Франківську взялися контролювати водіїв автобусів приміських маршрутів. З цією метою була створена рейдова група за участі представників управління транспорту та зв"язку Івано-Франківської міської ради, Західного міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області, управління патрульної поліції в Івано-Франківській області та управління праці Івано-Франківської міської ради.

Про це інформують в  Управлінні транспорту  і зв"язку Івано-Франківської міської ради.

 23 вересня  комісія здійснила обстеження місць зупинки автобусів приміських маршрутів та нелегальних перевізників в центральній частині Івано-Франківської міської територіальної громади.

В результаті виявили певні порушення, склали два відповідні акти та п"ять постанов за недотримання визначеного маршруту.

 

]]>
Fri, 24 Sep 2021 11:24:00 +0300
На Франківщині за серпень виявлено 30 тубекульозних хворих http://briz.if.ua/68452.htm http://briz.if.ua/68452.htm Зважаючи на актуальність проблеми, медичні послуги з діагностики та лікування туберкульозу увійшли до Програми медичних гарантій.

Допомогу дорослим та дітям, які мають діагноз "туберкульоз", наразі надають 47 спеціалізованих медичних закладів в країні. На Івано-Франківщині це - КНП "Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради".

У межах Програми медичних гарантій, пацієнт з туберкульозом отримує безоплатно:

лабораторно-інструментальні дослідження; лікування в амбулаторних  умовах та умовах стаціонару; ліки з Національного переліку та ліки, які закуповуються централізовано за бюджетні кошти.

З 2021р. у Програмі медичних гарантій з"явився пакет"Супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз, на первинному рівні медичної допомоги". Відтепер пацієнти мають змогу лікуватися під наглядом свого лікаря в більш комфортних умовах.  Лікар  контролюватиме вживання пацієнтом ліків та результативність лікування.

Для пацієнтів з"явилася можливість отримувати медичну допомогу за місцем проживання, не витрачаючи при цьому часу і грошей на доїзд в обласний центр. 

До пакету входить контрольоване лікування, моніторинг, нагляд, психосоціальна підтримка хворих. Надавачі послуг, в межах пакету, зобов'язані здійснювати:

динамічне спостереження за станом пацієнта; організація забору біологічного матеріалу для подальшого дослідження в регіональному фтизіопульмонологічному центрі; визначення спільно з пацієнтом моделі лікування на підставі рекомендації лікаря-фтизіатра та лікарів інших спеціальностей у разі супутніх патологій; організація забезпечення та зберігання протитуберкульозних препаратів. 

В Івано-Франківській областітаких медичних закладів, які підписали з НСЗУ договір на надання допомоги пацієнтам з туберкульозом, - 21.

Загалом понад півтори тисячі хворих на туберкульоз виявлено у серпні 2021 року в Україні. Найбільше  -  на Одещині, найменше -в Луганській області

Наразі Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. 

За даними Центру медичної статистики МОЗ України, в Україні за 2020 рік кількість уперше зареєстрованих захворювань на туберкульоз, включно з його рецидивами, становила 17,593 тис. або 42,2 на 100 тис. населення.

За серпень поточного року в країні виявлено 1512 хворих на туберкульоз, включно з рецидивами. Найбільше хворих зареєстровано в Одеській (233) , Дніпропетровській (175) та Львівській (97) областях. Найменше - у Луганській (13), Чернівецькій (17) та Тернопільській (20) областях.

** Враховані дані з підконтрольних Уряду України територій.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 11:06:00 +0300
Івано-Франківськ святкуватиме День усиновлення з фотовиставками і модними показами від Андре Тана http://briz.if.ua/68451.htm http://briz.if.ua/68451.htm 30 вересня в Івано-Франківську святкуватимуть  - День усиновлення. До цього  дня Служба у справах  дітей приготувала низку цікавих заходів.

 Про це повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Перші заходи, а це майстер-клас з рукоділля для дітей у приміщенні Вищого художнього професійного училища №3  пройдуть вже 27 вересня, о 14:30 год..

Решта святкових подій відбудеться 30 вересня:

 Божественна літургія за добру долю та здоров"я дітей і майбутнє нашої нації в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ, яка розпочнеться о 11:30. На Соборній площі о 10:30 порйде флешмоб "Візьми дитину в сім"ю, впусти в дім ангела" (з урахуванням карантинних вимог). Фотовиставка "Діти як янголи" о 16:00 у Промприладі (пізніше - в приміщенні Національної спілки художників). Святковий показ мод "Усі ми діти України" на Вічевому майдані о 13:30. Діти зможуть спробувати себе у ролі моделей, фотомоделей. А одяг для цієї акції надає відомий дизайнер Андре Тан. ]]>
Fri, 24 Sep 2021 10:04:00 +0300
Дітей Прикарпаття познайомили з професіями поліцейського та рятівника http://briz.if.ua/68450.htm http://briz.if.ua/68450.htm В Івано-Франківську відбулося інтерактивне заняття для учнів "День з поліцейським та рятівником"

Поліцейські Івано-Франківщини  прагнули якомога більше ознайомити дітей зі своїми професіями, навчити, як слід себе поводити у певних ситуаціях, що можуть бути небезпечними, а головне - налагодити дружні та довірливі стосунки дітей з поліцейськими та рятівниками.

Про це повідомляє пресслужба поліції в Івано-Франківській області.

Поліцію Прикарпаття на інформаційно-профілактичному заході представляли працівники ювенальної превенції, поліцейські-вибухотехніки, спецпризначенці та кінологи, а також працівники Управління патрульної поліції в області.

Разом з працівниками Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області вони організували для хлопчиків та дівчаток демонстрацію зразків спеціальної техніки та спецзасобів, що використовується в їх службовій діяльності.

Дітлахи надзвичайно радо сприйняли пропозицію спробували себе в ролі поліцейського чи рятівника, приміряти службове спорядження спецслужб.

В свою чергу поліцейські та рятувальники ще раз пригадали дітям правила безпеки, зокрема, на вулично-дорожній мережі, під час відпочинку та в побуті, при поводженні з вогнем та в інших ситуаціях,  і наголосили на неухильному їх дотриманні.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 09:40:00 +0300
За минулу добу на Прикарпатті вакцинували понад 5 тисяч людей http://briz.if.ua/68449.htm http://briz.if.ua/68449.htm Посилення карантинних обмежень у зв"язку з введенням в Україні та на Прикарпатті зокрема "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, пряма залежність дії таких обмежень від кількості вакцинованих осіб (працівників, відвідувачів громадських закладів тощо) змушує мешанців Івано-Франківщини активніше вакцинуватись проти Covid-19.

Так, за інформацією Державної установи "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", протягом минулої доби в області було проведено 5 038 щеплень.

Зокрема, 3 904 прикарпатця щепилися вперше, ще 1 134 мешканця області отримали щеплення вже другою дозою вакцини.

Всього за час кампанії з вакцинації проти Covidна Прикарпатті щеплення першою дозою вакцини отримали 166 884 мешканця області. З них 119 913 осіб вже завершили процес імунізації, вщепившись другою дозою вакцини.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 09:37:00 +0300
У нічній пожежі на Долинщині загинула людина http://briz.if.ua/68448.htm http://briz.if.ua/68448.htm Пожежа приватного житлового будинку сталася минулої ночі у селі Яворів Долинської міської територіальної громади.

Як повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС в області, повідомлення про займання надійшло до Служби порятунку сьогодні, о 14.41 годині.

На місце негайно вихали пожежні розрахунки 23-ї та 10-ї Державних пожежно-рятувальних частини на двох автомобілях.

Прибувши на місце, рятувальники виявили: горіли речі домашнього вжитку у кімнаті будинку на площі 15 метрів квадратних.

Вогонь спричинив сильне задимлення. Тож рятівникам довелося працювати у апаратах захисту органів зору та дихання.

У диму пожежники натрапили на страшну знахідку - мертве тіло людини.

Наразі причини виникнення пожежі встановлюють фахівці.

 

Фото: пресслужба ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

]]>
Fri, 24 Sep 2021 09:18:00 +0300
Covid на Прикарпатті: за добу – 200 нових випадків, чотири людини померли http://briz.if.ua/68447.htm http://briz.if.ua/68447.htm Дві сотні нових випадків захворювання на гостру коронавірусну хворобу Covid-19 зафіксовано минулої доби на Івано-Франківщині.

Про це повідомили у Державній установі "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України".

Як зазначається, протягом минулої доби в області було проведено 830 тестувань методом ПЛР та 218 досліджень методом ІФА.

За їх результатами, 85 нових випадків захворювання було виявлено в Івано-Франківському районі (в тому числі 51 - в Івано-Франківській міській територіальній громаді), 41 - у Коломийському, 34 - у Косівському, 22 - у Калуському, 17 - у Надвірнянському та 1 - у Верховинському районах.

За вказаний період 101 прикарпатець одужав від хвороби. 4 мешканці області від спричинених захворюванням ускладнень померли.

Так два летальних випадки зареєстровано в Івано-Франківському районі, ще по 1 - у Коломийському та Косівському районах.

Всього за час пандемії в Івано-Франківській області на Covid-19 захворіли 90 465 осіб, в тому числі 3 459 дітей та 3 088 медичних працівників. З них 86 190 осіб одужали, 2 172 людини померли.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 09:01:00 +0300
В Івано-Франківському міському перинатальному центрі за добу народилось 6 дітей http://briz.if.ua/68446.htm http://briz.if.ua/68446.htm За добу в Міському клінічному перинатальному центрі народилось шестеро немовлят :  2 хлопчика та 4 дівчинки.

Про це повідомляє пресслужба КНП "Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради".

Вітаємо молодих щасливих  батьків і бажаємо діткам міцного здоров"я.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 08:41:00 +0300
В Івано-Франківську тролейбус № 6 знову не може заїхати на автостанцію № 2 http://briz.if.ua/68445.htm http://briz.if.ua/68445.htm На тролейбусному маршруті № 6 в Івано-Франківську знову проблеми з заїздом на автостанцію № 2.

Про це повідомили у комунальному підприємстві "Електроавтотранс".

Як зазначається, виною всьому - хаотичний рух автомобілів на в"їзді на автостанцію та недотримання їх водіями правил дорожнього руху.

Відтак, тролейбуси маршруту № 6 поки що курсують через зупинку "Радіозавод", оминаючи кінцеву зупинку - "Автостанція - 2".

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне

]]>
Fri, 24 Sep 2021 08:37:00 +0300
Співачка Інна Тринчій презентувала пісню «А моя любов» http://briz.if.ua/68444.htm http://briz.if.ua/68444.htm На небосхилі шоу-бізнесу з"явилось ще одне ім"я - молода виконавиця Інна Тринчій. Окрилена новим аранжуванням, чудовим відео та неймовірно чутливим виконанням співачка презентувала новий хіт. Сингл "А Моя Любов" уже доступна на музичних платформах Deezer, iTunes та Spotify.

Також відеороботу можна переглянути на YouTube за посиланням.

"Пісня довго лежала у далекій шухляді. Я про неї вже й забула, але після карантину зрозуміла, що потрібно займатись тим, що дуже сильно любиш. Вирішила взятись за "старе" і ось що вийшло! Буду вдячна за підтримку", - ділиться враженням Інна.

Над треком та роликом працювала команда продюсерського центру STAR TEAM, а саме:

Слова та музика: Анничка Гнатишак.

Відео: Станіслав Махно.

Режисер: Катерина Горіна.

Запис, зведення та мастеринг: Роман Калин.

Викладачем вокалу та наставником для молодої артистки стала Ірина Батюк.

"Вийшло надзвичайно красиво і чуттєво. Тішусь, що мала змогу долучитись до такої прекрасної роботи", - розповідає Ірина.

]]>
Fri, 24 Sep 2021 08:20:00 +0300
Carlsberg Ukraine– бізнес-партнер XXМіжнародного економічного форуму у Львові http://briz.if.ua/68443.htm http://briz.if.ua/68443.htm

16 вересня у Львові відбувся XX Міжнародний економічний форум. Компанія Carlsberg Ukraine виступила офіційним бізнес-партнером заходу, а також отримала подяку від голови Львівської обласної державної адміністрації за розвиток економіки Львівщини.

"Нам важливо працювати і приносити користь громаді. Отримати таку подяку, безперечно, приємно. У 2020 році наша компанія увійшла в топ платників податків України. Значні надходження ми направляємо до місцевих бюджетівтам, де представлені наші заводи,- це Львів, Київ і Запоріжжя. Якщо говорити про нашу львівську пивоварню, то нам важливо брати активну участь у розвитку міста, бути економічним і соціально-культурним гравцем. Наприклад, у 2017 році ми створили "Львіварню". Це і музей історії та ролі пива в розвитку міста, й артпростір, і туристична пам"ятка. Відповідальний бізнес - пріоритет для CarlsbergUkraine", - коментує Юлія Стельмах, старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine.

Ювілейний форум був присвячений обміну досвідом і формуванню нової концепції ведення та розвитку бізнесу в умовах пандемії CОVID-19. Відтак основними темами панельних дискусій стали: "Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку", "Львівщина: капіталізація через додану вартість" та "Інвестиції в цінності".

У межах форуму організували ярмарок донорів від департаменту міжнародної технічної допомоги, виставку Startup Expo, де представили 70 українських стартапів, а також виставку ключових підприємств  регіону і країни Business Expo.

"Carlsberg Ukraine уже не вперше підтримує форум, оскільки ми розуміємо, наскільки країні потрібні такі заходи. Це спосіб зібрати в одному місці ключових стейкхолдерів: державні органі влади, бізнес, новаторів, драйверів змін. У якісній комунікації зароджуються нові ідеї, проєкти, партнерства. Кожному учаснику є чим поділитися. Міжнародний економічний форум став тим майданчиком, де змогли відбутися якісні комунікація та нетворкінг", - додає Юлія Стельмах.

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива й інших напоїв.До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві і Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як "Львівське", Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, "Арсенал", "Квас Тарас", Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

]]>
Thu, 23 Sep 2021 17:20:00 +0300
В Івано-Франківському КП «Електроавтотранс» розповіли як дбають про транспорт http://briz.if.ua/68442.htm http://briz.if.ua/68442.htm На комунальному підприємстві "Електроавтотранс"ІФ  розповіли як дбають про свій транспорт.

Нещодавно ми змінили підхід до прибирання в транспорті. Санітарним обслуговуванням нашого транспорту займається 32 працівники. Його прибирають як вдень, так і вночі. Мийники працюють в чотири зміни. Кожен автобус і тролейбус миється щоночі ззовні та в салоні. Також, прибирання відбувається і в обідню пору у тих транспортних засобах, які працюють в піковому режимі.

 Про це повідомляє пресслужба КП "Електроавтотранс" ІФ.

 

На підприємстві розповідають, що раз на 3 місяці кожна одиниця транспорту проходить детальне технічне обслуговування. В цей же час відбувається  і капітальне прибирання, щоб вимити транспорт повністю.

Втім, при цьому наголошують, що чисто там, де не смітять. "Тому давайте підтримувати чистоту разом!"

]]>
Thu, 23 Sep 2021 15:43:00 +0300
Мер Івано-Франківська із Послом Швеції обговорили спільні проєкти http://briz.if.ua/68441.htm http://briz.if.ua/68441.htm Міський голова  Івано-Франківська Руслан Марцінків сьогодні зустрівся  з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція Тобіасом Тибергом, координатором Посольства з політичних питань Христиною Парандій та координатором програм співробітництва Посольства Василем Романюком.

 Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа.

Темою зустрічі була діяльність шведського підприємства "Electrolux" та підтримка Швецією соціальних проектів. Говорили також про Промприлад.Реновацію та розвиток мережі ЦНАПів в Івано-Франківській МТГ.

Як зазначає міський голова, під час зустрічі також обговорили майбутній розвиток територіальної громади в умовах децентралізації і виклики, які зараз виникають в громаді. "Тішуся, що за підтримки Швеції, SIDA і НЕФКО в Івано-Франківську реалізується чимало проектів",- зауважив мер Івано-Франківська.

]]>
Thu, 23 Sep 2021 15:12:00 +0300
Франківці у складі збірної України здобули 2 місце у Кубку світу з кікбоксингу WAKO http://briz.if.ua/68440.htm http://briz.if.ua/68440.htm 16-19 вересня в м. Будапешт (Угорщина) відбувся кубок світу з кікбоксингу WAKO. В змаганнях взяли участь 3055 учасників, 282 клуби з 47 країн.

У складі збірної команди України в кубку взяли участь троє франківчан, вихованці ЗТУ Олега Солов'я  та ЗМСУ Катерини Соловей, які представляють ІФ ДЮСШ№1 ОР.

Про це повідомляє Департамент молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради.

- Марко Бойчук виборов срібну нагороду в лайт контакті у ваговій категорії -74 кг серед дорослих і виконав норматив МСУМК, в загальному Марко провів 12 поєдинків.

- Віталій Соловей виборов дві бронзові нагороди у ваговій категорії -57 кг серед дорослих у поїнт файтингу і лайт-контакті провівши 8 поєдинків,

Також наші хлопці виступали у командних спарингах, у ваговій "-74 кг" здобули бронзу , склад команди Віталій Соловей і Марко Бойчук, у ваговій категорії "+74 кг" здобули срібну медаль, склад команди Марко Бойчук і Руслан Демчишин.

В загальному заліку збірна команда України здобула 2-е загально-командне місце поступившись господарям змаганнях угорцям.

]]>
Thu, 23 Sep 2021 13:58:00 +0300
В Мінкульті хочуть зменшити кількість святкових днів http://briz.if.ua/68439.htm http://briz.if.ua/68439.htm Міністерство культури та інформаційної політики пропонує скасувати практику додавання неробочих днів у випадках, коли свято збігається з вихідним.

Про це сьогодні повідомила заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко.

Тобто, якщо 1 травня припадатиме на неділю, то понеділок, 2 травня, буде робочим днем.

Перенесення вихідного дня пропонується залишити тільки для деяких традиційних свят, а саме:

- Нового року;

- Різдва Христового за юліанським та григоріанським календарями (25 грудня та 7 січня);

- Великодня;

- Дня Святої Трійці.

Відповідний проєкт закону "Про свята, пам'ятні дати і скорботні дні", розроблений Українським інститутом національної пам'яті та винесений на громадське обговорення.

]]>
Thu, 23 Sep 2021 13:24:00 +0300
Рятувальники знайшли жінку, яка заблукала в лісовому масиві, збираючи гриби http://briz.if.ua/68438.htm http://briz.if.ua/68438.htm Thu, 23 Sep 2021 11:52:00 +0300