Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Любиш кататися — люби і катайся

На що витрачають майданівські гроші?


20 Березня 2014 p.

Виникнення Штабу Національного Спротиву та його регіональних підрозділів по території України в грудні 2013 року, було адекватним і правильним рішенням. Штаби створювались на основі трьох опозиційних парламентських партій, інших непарламентських партій та громадських активістів, що не є членами партійних організацій.

В Івано-Франківській області Штаб створили першого грудня, одразу після Центрального у Києві. На Прикарпатті вирішили не обирати єдиного керівника, а задіяти схему співголів та спів-координаторів. Співкоординаторами обласного штабу мали стати Дмитро Чуйко (УНП), депутат обласної ради від «Батьківщини» Руслан Терешко, депутат міської ради від «УДАРу» Ігор Росипайло та голова фракції «Свободи» в обласній раді Василь Попович (http://styknews.info/novyny/polityka/2013/12/03/vasyl-popovych-nash-protest-%E2%80%93-myrnyi-protest). Правда, якимось дивним чином, не зважаючи на спільні рішення, самопроголошеним головою став Василь Попович, якого з подання ведучого місцевого Майдану, нібито обрала громада.

Штаби були покликані координувати і організовувати роботу руху опору режиму Януковича. В тому числі важливим завданням був збір, акумуляція та використання коштів на потреби Євромайдану. Гроші збиралися всім людом. Бізнесмени, службовці, студенти і, навіть, пенсіонери несли гроші заощаджені на «чорний день», чи на «похорони». Всі ми пам’ятаємо випадок, коли подружжя бідних пенсіонерів пожертвувало 10 тисяч гривень на потреби Майдану (http://www.youtube.com/watch?v=OUxHw2xtvJ0). Люди несли останнє, щоб помогти Революції, щоб забезпечити людей на «передовій».

Офіційна скринька обласного Штабу була розміщена на вічевому майдані в обласному центрі. Щоденно в скриньку люди кидали десятки і сотні тисяч гривень. Наприклад, 10 грудня зібрано 137 тисяч (http://styknews.info/novyny/polityka/2013/12/12/za-den-v-ivano-frankivsku-zibraly-137-tys-grn-na-organizatsiiu-vidpravky-), 24 по 27 січня 2014 року було зібрано 679 404 грн., 1 350 Є, 437 $, 100 канадських доларів, 20 угорських форинтів, 200 польських злотих, 1 000 рублів, картки на 20 л палива А-92 та 20 л А-95 (http://liht.if.ua/view.php?id=3013).

Тобто коштів збиралося багато, якщо оцінити, що за 3 місяці збиралось щоденно від 50 до 200 тисяч (нехай в середньому 100-125 тисяч в день), то за 90 днів зібрали десь 9 – 11 мільйонів гривень.

На що ж збиралися кошти? Акумульовані кошти використають на придбання пального та організацію автобусів до Києва (http://versii.if.ua/novunu/ivano-frankivtsi-prodovzhuyut-aktivno-zbirati-koshti-na-potrebi-yevromaydanu/), така мета оприлюднювалася Штабом на початку збору коштів.
І справді, штаб успішно відправляв автобуси до Києва, деколи, навіть, по кілька автобусів вдень. І витрачав на це кошти. За неперевіреною інформацією по 13-15 тися за рейс автобуса. І це в той час, коли ринкова вартість такого рейсу становить 10-11 тисяч. А в період активної фази Революції перевізники готові були їхати за 5-7 тисяч (щоб тільки відшкодувати прямі витрати). То, що ж це означає – ВІДКАТ.
На що ж іще йдуть гроші – це питання, яке турбує громадян, які ці кошти заробляли потом і відкладали, обмежуючи свої потреби? Звіт Поповича по витратах за 27 і 28 січня (http://briz.if.ua/17583.htm) свідчить, що кошти йшли чомусь не лише на забезпечення Київського Майдану, а на господарські витрати (цікаво які?), послуги зв’язку (цікаво кому?), інші видатки (а це взагалі що за стаття?). Причому без жодної конкретики.

Так як останнім часом до Києва відправляти людей автобусами перестали, то на що тратяться кошти?

Декільком постраждалим на Майдані і вул. Грушевського у Києві виплатили фінансову допомогу – по 3 тисячі, ще раз, АЖ ПО 3 ТИСЯЧІ гривень, причому по кожному велися гарячі дебати… То хто ж визначається на що тратити людські гроші?

Згідно з внутрішнім розпорядженням Поповича коштами розпоряджається… сам Попович, а сумами до 1 тис. грн. можуть самостійно розпоряджатись Кінаш Ігор і Чуйко Дмитро.

Згідно з неперевіреною інформацією, разом із сумнівними витратами, штаб витратив десь порядка 5-6 млн. грн., зібрав 9-11 млн. грн. Виникає запитання: де гроші, Василю?
І взагалі шедевр відмазки очільника обласної фракції Свободи: "На разі ми публікуємо тільки ті суми, про які можемо говорити. Всі чеки і суми будуть озвучені після закінчення революційних подій, оскільки були витрати, про які, в цілях безпеки, не можна говорити", - прокоментував Василь Попович (http://firtka.if.ua/?action=show&id=46838).

Дуже цікаво, що це за витрати. Чи це витрати на коньяк, який «ящиками» носили в приміщення ОДА для співучасників, що задовольняються малим? Чи на дорогі заморські планшети для наближених до Поповича? Чи може ще якійсь таємні витрати, які зараз ще не на часі оприлюднювати?

Кому революція, а кому мати рідна. Коли ж закінчиться така ваша революційна діяльність, пане Попович?
Коли, Ви вже візьметесь оприлюднювати детальні витрати людських коштів?

Куди діваються «відкати»? Де поділись зекономлені мільйони людських грошей? Чи ділиться Попович з однопартійцями, а може з колегами по штабу?
Це все питання, що потребують негайної відповіді від місцевих псевдо революціонерів.

Не байдужий громадянин Івано-Франківська, Назар Правобій

 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 851
Рекомендовані статті

Ян 14:25, 20.3.2014

Нехай Попович відзвітує за витрачені гроші, які давались на Майдан перед жителями міста, а не займається розподілом портфелів.

Гість 10:44, 21.3.2014

щодня дуже багато народу по три рази харчуються в їдальні білого дому.Канапками годують приблудних псів які бігають по всій адміністрації.Куски хліба, презирвативи, напитки - по всіх вікнах

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців