Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Курці і на весіллі, і на поминках горе

Куди надійно вкласти гроші?


8 Квітня 2020 p.

Стрімке поширення Covid-19 змусило частину світового бізнесу призупинити свою діяльність або перенести її у режим онлайн. Такі різкі зміни досить серйозно похитнули світову економіку. Що відбувається досліджував аналітичний центр balgo developer. Більшість країн зараз готується до великої кризи. Перші її симптоми уже почали проявлятися. Одним з суттєвих, який відчули українці, є валютні коливання. Сьогодні багатьом здається, що найкращий актив - це гроші на рахунку, а ще краще у валюті. Це дійсно міцний актив під час кризи, адже усе інше знецінюється. Проте варто подумати ось про що. На засіданні “Великої двадцятки” вирішили, що у світову економіку для протидії кризі увіллються п’ять трильйонів доларів. США виділить два трильйони доларів, МВФ - трильйон. ЄС - 750 мільярдів. Японія - 137 мільярдів. Скоріше за все, подібним шляхом піде і Україна, країни будуть друкувати гроші. Почнеться контрольована інфляція, сукупне знецінення грошей. Навіть якщо, припустимо, ви не відчуєте істотної зміни курсу долара до гривні, купівельна спроможність грошей буде падати.

У 1971 році за 1000 доларів, що була прив’язана до золотого запасу США, можна було купити у 6,5 разів більше, ніж зараз. Тож це вже відбувалося і відбуватиметься далі: гроші як ресурс втрачатимуть цінність.

Варто робити важливі висновки, а саме: після закінчення кризи найціннішим товаром буде бізнес, який генеруватиме кошти, а не самі кошти. Тому інвестуйте у себе, у розвиток - і готуйтесь до старту. 

Напередодні кризи українці традиційно починають знімати гривневі залишки з банківських депозитів і запасатися готівковою іноземною валютою. Девальвація з'їдає цінність гривневих заощаджень, а на готівковому ринку вже проявляється дефіцит валюти. Багато банків обмежили продаж долара. В таких умовах, коли девальвація може мати непередбачувану динаміку, одним з традиційних способів зберегти заощадження є покупка інвестиції в нерухомість.

Для порівняння, ставки по банківських депозитах активно знижуються з другої половини минулого року. Зараз банки беруть гривню в середньому під 11−12% річних. Доларові вклади принесуть 1−2% дохідності в рік.

Зберігати гроші у вигляді квадратних метрів — класичний і випробуваний не однією кризою метод. В короткостроковій перспективі інвестиція у нерухомість допоможе зберегти накопичення, у довгостроковій — примножити їх, адже вартість житла має стійку тенденцію до зростання.

Експерти зазначають, наразі ціни на первинну нерухомість не суттєво відрізняються від минулорічних. Але зволікати покупцям не варто. У другому кварталі поточного року вартість метра квадратного може піднятись на 12-15%. Значною мірою це буде пов’язано з ростом іноземної валюти, що потягне за собою зростання вартості будматеріалів.
Як зараз купити житло і не втратити вкладені кошти? blago developer рекомендує при виборі житла віддавати перевагу об'єктам з мінімальним рівнем ризику — готовим або таким, які перебувають на завершальній стадії. Перед закриттям угоди, крім стандартної перевірки дозвільних документів забудовника, варто також переконатися, що у компанії достатньо власних ресурсів добудувати об'єкт навіть в умовах кризи.

Як купити квартиру онлайн? Івано-Франківський забудовник blago developer розробив алгоритм, яким користуються клієнти під час карантину:

1. Зайти на сайт житлового комплексу або забудовника та обрати для себе ідеальне планування квартири.
2. Написати або подзвонити менеджеру відділу продажу.
3. Відвідати онлайн екскурсію квартирою та житловим комплексом.
4. У зручний спосіб оформити договір купівлі та оплатити.

Щоб почуватися в безпеці, першочергово оберіть для себе декілька оптимальних пропозицій. Далі потрібно зібрати інформацію про забудовника, у якого плануєте купити квартиру, і детально ознайомтесь з його діяльністю. Серед переліку компаній варто обирати тих, хто тривалий час працює на ринку нерухомості. Вони уже мають досвід роботи у період кризи. На франківському ринку нерухомості такою компанією є blago developer. Впродовж 18-и років успішної роботи, вона вистояла перед фінансово-економічними загостреннями 2008-2009 та 2013-2014 років і створила для себе алгоритм роботи під час кризи. 

Варто зазначити, на час карантину компанія налагодила віддалений режим роботи. Консультування покупців blago developer проводить онлайн. А для клієнтів, які уже придбали помешкання, на офіційному сайті забудовника регулярно публікують звіти про будівництво. 

Цікавим нововведенням зараз є онлайн-оглядини квартири. Таку послугу blago developer ввів, щоб клієнти, які зараз перебувають на карантині, змогли на власні очі побачити майбутній дім і переконатись у правильності свого вибору. 

Підсумуємо, для безпеки ваших вкладень у нерухомість, варто купувати квартири у забудовника зі значним досвідом роботи на ринку, прозорою звітністю перед клієнтом та вмінням адаптуватись до непередбачуваних обставин. 

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, Family Plaza, Chocolate, елітних комплексах Parus та Royal Hall.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 504
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців