Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Щастя без розуму — торбина дірява

Програма «Енергодім»: Фонд енергоефективності поновив прийом заявок за спрощеною процедурою


9 Серпня 2024 p.

Фонд енергоефективності відновлює прийом заявок на участь у Програмі «Енергодім» за спрощеною процедурою по пакету «Б». Це означає, що об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мають унікальну можливість отримати значну фінансову підтримку для проведення енергоефективних заходів у своїх будинках.

Аби представити зміни у Програмі на широкий загал, відбудеться онлайн презентація особливостей реалізації спрощеного варіанту пакету «Б». Захід відбудеться 15 серпня 2024 року об 11:00 год.

Зареєструватися для участі в заході та отримати посилання на онлайн-вхід можна, заповнивши гугл-форму.

Переваги участі у Програмі:

  • Швидке та просте подання заявки: ОСББ, які вже реалізували обов’язкові заходи пакету «А» (встановили ІТП та тепловий лічильник), можуть стати учасниками і менше ніж за рік модернізувати свій будинок.
  • Комплексний підхід до енергоефективності: Пакет «Б» передбачає утеплення стін та дахів, а також можливість замінити вікна, двері та облаштувати тамбур в місцях загального користування.
  • Значна економія коштів: Реалізація проєкту дозволить зменшити витрати на опалення до 50%.
  • Фінансова підтримка від держави: відшкодування до 70% витрат на матеріали та роботи.
  • Авансування: ОСББ можуть отримати до 30% від вартості проєкту перед початком будівельних робіт.
  • Підтримка на всіх етапах: Фонд забезпечує консультаційну підтримку та компенсацію витрат на проєктні роботи, технічний нагляд тощо.

– Ми розуміємо, наскільки важлива енергоефективність для українців, особливо коли попереду надскладний опалювальний сезон. Саме тому ми постійно працюємо над спрощенням процедур та розширенням можливостей для ОСББ. Нова редакція програми «Енергодім» – це ще один крок на шляху до енергонезалежності наших будинків» – коментує Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності.

Що таке Програма “Енергодім”?

«Енергодім» — грантова програма для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) з частковою безповоротною компенсацією енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках (до 70% вартості проєктів).

Хто може стати учасником?

ОСББ, що створені та діють відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29 листопада 2001 року № 2866-III, розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Чому потрібно модернізувати будинок?

Програма «Енергодім» надає можливість кожному співвласнику будинку відчути переваги комплексної енергомодернізації.

Завдяки такій модернізації ви отримаєте:

● відшкодування до 70% витрат на роботи, матеріали та обладнання; ● зниження енергоспоживання; ● зменшення рахунків за комунальні послуги (комплексна енергомодернізація допомагає знизити енергоспоживання до 50%, в деяких випадках — більше); ● поліпшення зовнішнього вигляду будівлі; ● підвищення комфорту та умов проживання; ● підвищення вартості нерухомості; ● поліпшення технічного стану будівлі; ● якісне виконання робіт, що забезпечується авторським і технічним наглядами; ● свідоме ставлення до екологічної ситуації у світі — зменшення викидів СО2.

Який розмір гранту за Програмою?

Загальний розмір гранту для одного ОСББ становитиме 70% від вартості проєкту, але не більше 10 млн грн. ОСББ можуть отримати аванс на будівельні роботи у розмірі 30% від вартості проєкту, але не більше ніж 4,2 млн грн.

Варто додати, що за спрощеним варіантом Пакету «Б» ОСББ можуть розраховувати на часткову компенсацію витрат за проєктні роботи, технічний та авторський нагляд, професійний супровід проєкту тощо.

Чи є терміни реалізації проєкту?

Пакет “Б” Комплексний спрощений передбачає, що термін реалізації проєктів становитиме 9 місяців з можливістю продовження ще на півроку.

Які заходи можна реалізувати в будинку?

Обов’язкові заходи: ● Комплекс робіт із теплоізоляції та улаштування зовнішніх стін ● Комплекс робіт із теплоізоляції та улаштування опалюваних та неопалюваних горищ (технічних поверхів) та дахів

Необов’язкові заходи: ● Заміна або ремонт блоків віконних або/та блоків балконних дверних у приміщеннях (місцях) загального користування будівлі; ● Заміна або ремонт зовнішніх дверей або/та облаштування тамбурів зовнішнього входу.

Детальну інформацію про Програму, умови участі та необхідні документи можна знайти на офіційному сайті Фонду енергоефективності або отримати за телефоном +38 (044) 222-95-90.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 69
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців