Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Добродійність ворогів у друзів перетворює

Портрет професії. Інженер-технолог


18 Лютого 2019 p.

Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week)

Будь-яке промислове виробництво неможливе без правильно організованого технологічного процесу. Чи йдеться про випікання хліба, зведення будинків, виготовлення меблів, збірку авто - усюди найпершим і чи не найголовнішим етапом є розробка технології виробництва. Нею займаються відповідні спеціалісти – інженери-технологи.

Інноваційне мислення – визначальна риса хорошого інженера

Як це – бути інженером-технологом, розповідає керівник інженерно-технічного відділу заводу Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед (TEConnectivity) Олександр Ружило.

  • Такі фахівці потрібні на кожному великому підприємстві, - каже Олександр. – Вони відповідають за технологічні та виробничі процеси, займаються розробкою документації і технічних завдань для нової продукції, обладнання. Це професія нелегка, але водночас цікава. Адже інженери повинні бути, по-суті, інноваторами і вміти винаходити нові ідеї, модернізувати процес виробництва. Оскільки наш завод випускає кабельно-провідникову продукцію для автомобілів, більшість процесів – це ручна збірка. Відповідно, інженер-технолог повинен передбачити, яке обладнання і яка його кількість потрібна для виготовлення цієї продукції, скільки робочих місць необхідно, розмір виробничої лінії, кількість операторів. На основі цих розрахунків ми розробляємо виробничі інструкції. За цими документами виробничі тренери навчають операторів працювати. Дуже важливо, щоб інженер розумів, як відбувається процес виробництва. Тому кожен новий працівник нашого відділу деякий час повинен побувати у ролі оператора на виробничій лінії. Тільки тоді він може зрозуміти, як правильно побудувати і модернізувати технологічний процес, щоб спростити роботу операторів.

Навчання і кар’єрні можливості

Людина, яка обіймає таку посаду, повинна мати технічну освіту, вміти логічно і технічно мислити, читати креслення, розуміти специфікацію, бути комунікабельною та ініціативною. Сучасний ринок вимагає ще й обов’язкове знання комп’ютерних офісних програм таволодіння іноземною мовою.

  • Інженер-технолог на нашому підприємстві дещо відрізняється від тих усталених образів з минулого, до яких звикли наші люди, - запевняє Олександр. - Нинішній інженер – це активна людина з технічною освітою без прив’язки до спеціалізації. Бо, наприклад, інженерів для автомобільної галузі в українських університетах не готують. Тому все практичне навчання після вузу компанія TEConnectivityпроводить власними силами. Частина навчання відбувається безпосередньо на заводі керівництвом відділу та провідними інженерами. Багато тренінгів наша компанія проводить на європейських заводах. Наші замовники, а це всесвітньовідомі бренди автомобілів, теж пропонують своє навчання для наших працівників.

Тому можливостей стати хорошим фахівцем є дуже багато. Головне ставити перед собою цілі і активно їх досягати. Шість років тому я прийшов на Тайко Електронікс простим інженером-технологом, а зараз керую відділом. Наша компанія готова брати до себе активних молодих людей та інвестувати у їхнє навчання. Для студентів ми пропонуємо оплачувану практику і дуальне навчання з можливістю поєднувати теоретичні лекції в університеті і практичні заняття на заводі. Для випускників - піврічне оплачуване стажування, після якого кращі стажери залишаються на посадах інженерів і мають гарні можливості для кар’єрного зростання. З інженерів-початківців  вони можуть стати провідними інженерами, керівниками проектів,  керівниками інших інженерних відділів. Головне, окрім технічної освіти і хорошого знання англійської мови, - це ініціативність, активність, висока відповідальність і бажання розвиватися у європейській компанії.   


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 12441
Рекомендовані статті

Гість 19:53, 2.4.2021

Ага. Ще щось збрешіть на швидкості. Пересвинюєте весь демографічний потенціал. Коротше хижацьке до нього ставлення. Та ще й конкретним ейджизмом присмачене. Про ці моменти розкажіть. Розкажіть про самодурство всіх кадрових агенцій. Які діють по принципу чего изволите господин. А не відповідаєш до вимогам типу Дівчина секретар 10 років від роду з 200-літнім стажем роботи на посаді- здихай з голоду. Або якщо старша 25 років- здихай з голоду. Якщо нізвідки взяти грошей на перекваліфікацію- здихай. Тому то всі як правило виїжджають звідси геть за кордон. Скоро тут буде безлюдна пустеля, з чим вас й поздоровляю.

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Жовтень
2024
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців