Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Краще на вбогій жениться, чим вік з багатою волочиться

Як очистити розведений етиловий спирт в домашніх умовах? Очищення горілки різними способами


28 Жовтня 2022 p.

З давніх часів люди виготовляли алкогольні напої в домашніх умовах. Але отримати дійсно якісний продукт, навіть використовуючи першокласну сировину, вдається не кожному.

В чому причина?

Вона дуже проста. Справа в тому, що не усі володіють знаннями про те, як очистити домашній алкогольний напій в домашніх умовах від шкідливих речовин і неприємних ароматів та присмаків.

У цій статті ми розглянемо кілька найпоширеніших способів, які допоможуть швидко і легко, а головне, якісно очистити спирт від ефірів і сивушних масел. Один із цих способів обов’язково стане вам у нагоді, і ви зможете пригостити гостей за святковим столом якісним домашнім напоєм.

Як очищується спирт за допомогою звичайної марганцівки?

Марганцівку вже давно використовують для очищення спирту. Щоби очистити домашню горілку, потрібно взяти літр напою і додати у нього пару грамів марганцівки. Потім добре перемішати і витримати близько десяти годин. Можна залишити на добу, (так результат буде кращим).

При утворенні видимого осаду на дні ємності, розчин необхідно процідити. Для цього можно використати саморбний фільтр, зроблений із пластикової пляшки з відрізанним дном та звичайної вати.

Для підвищення ефективності процесу, після додавання марганцівки, ємність з розчином можна закрити кришкою і поставити на водяну баню на 10 хвилин. Температура повинна бути не менша за 60 градусів.

Як очистити спирт бікарбонатом натрію (содою)?

Досить популярним способом видалення шкідливих речовин зі спирту або самогону є гідрокарбонат натрію. У домашньому спирті міститься оцтова (етанова) кислота, яка утворюється при окисленні. Саме для її нейтралізації використовують соду.

Для цього беруть харчову соду (10 грам на 1 літр), розводять її у воді, і додають отриманий розчин у спирт чи самогон. Після цього, ємність зі спиртом треба щільно закрити і збовтати. Далі розчин треба відстояти півгодини, знову збовтати і залишити ще на добу. Злити самогон необхідно так, щоби весь осад залишився в ємності. У цьому випадку напій краще процідити через вугільний фільтр. Хоча і тут можна використовувати звичайну вату.

Як очистити самогон яєчним білком або молоком?

Серед часто використовуваних методів позбавлення побутового алкоголю від шкідливих речовин є і досить оригінальні. Наприклад, часто використовують яєчний білок і коров’яче молоко. Щоб очистити алкоголь від домішок, беруть два яєчних білка, ретельно збивають їх, та, постійно помішуючи, додають у ємність зі спиртом. Суміші дають настоятися, після чого рідину акуратно зливають, дивлячись щоби весь осад залишився в пляшці.

Подібним чином можна використовувати і коров’яче молоко. Воно також має властивість згортатися при контакті зі спиртом і витягувати усі частинки шкідливих домішок в осад.

Як очистити самогон за допомогою чорного хлібу?

Використання чорного хлібу – це найдавніший засіб, який допомагає позбутися шкідливих речовин, що містяться в самогоні.

Але для кращої ефективності, перед використання хлібу, краще провести первинне очищення одним з вказаних на початку статті способів.

Після цього треба взяти шматок хліба, та помістити його в ємність зі спиртом. Та дати йому настоятись кілька годин. Далі хліб прибирають, разом з осівшими у ньому шкідливими домішками. Крім очищення, такий спосіб надає самогону додатковий пікантний аромат.

Джерело - https://spirt-opt.to/uk/


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 674
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців