Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Жінка чоловікові подруга, а не прислуга

Як працюють великі підприємства Прикарпаття в умовах війни – дізнавалися підприємці з прифронтових територій


25 Жовтня 2022 p.

Війна впливає негативно на бізнес та підприємницьку діяльність, а, відтак, на стабільність економіки країни. Тому кожен підприємець розуміє свою важливу роль в тому, аби втримати свій бізнес на плаву та продовжувати працювати. В таких умовах виникає необхідність шукати нові шляхи розвитку своєї діяльності. Йдеться про можливість релокації, налагодження нових каналів збуту, співпраці, чи, навіть отримання успішного досвіду.

Івано-Франківщина запрошує бізнес-делегацію вже не вперше. Підприємці з різних куточків України уже відвідали успішні підприємства у сфері сільського господарства, харчопереробної промисловості, крафтових виробництв та індустрії гостинності й туризму. Сьогоднішній бізнес-тур стосувався великих підприємств. Проте з метою безпеки цей бізнес-тур відбувся онлайн.

«Наша область – це тил фронту, зокрема економічного. Бо маємо можливість працювати на благо країни та й підтримувати інші регіони. Саме тому підприємці Івано-Франківщини відгукуються на пропозицію взяти участь у проєкті та в рамках бізнес-туру розповісти колегам з з прифронтових територій про свою діяльність і поділитися досвідом, що сприяє налагодженню контактів та співпраці», - прокоментувала бізнес-експертка Марія Савка.

Підприємці мали можливість переглянути презентації від найбільших підприємств області: а саме, як виготовляють цемент, гіпс та інші будівельні суміші на підприємстві «Івано-Франківськцемент», як працює державне підприємство «Карпати», де вироблять електричне та електронне устаткування для автомобілів, які нюанси виробництва хліба та хлібобулочних виробів на хлібокомбінаті «Цар хліб» та як створюють іграшки у «Інтелкомі».

Цікавий факт, що у складний для країни час, власники великого бізнесу зуміли не лише втримати виробничі потужності, а й знайти для себе нові можливості.

«У період війни ми змогли масштабувати бізнес. І плануємо стати енрегонезалежним підприємством та забезпечити 70% споживання електроенергії за рахунок власних відновлювальних джерел. Зважаючи на події в Україні, зараз, це, як ніколи, стало актуальним», - прокоментував Святослав Окрепкий, представник підприємства «Інтелком».

«Ми ні на мить не зупиняли свою роботу, щоб люди завжди могли купити хліб. Навіть під час війни намагалися розвиватися: відкрили новий кондитерський цех. Не опускаємо рук і працюємо на всіх потужностях», - сказала директорка хлібокомбінату «Цар хліб» Галина Іщак.

Підприємці з різних куточків країни також презентували свої підприємства та шукали точки дотику і співпраці. Деякі з них уже не вперше беруть участь у бізнес-турі.

«Дякую за можливість брати участь у проєкті і дуже сподіваюся, що ми продовжимо співпрацю уже без перерви, щоб тривоги і ракети не турбували. Наразі я веду переговори з учасниками попереднього бізнес-туру, аналізуємо можливості для співпраці. Маємо працювати попри труднощі в країні, аби наблизити нашу перемогу», - сказав Микола Зданевич, керівник ТОВ «Нові енергетичні проекти».

Варто відзначити, що завдяки попереднім бізнес-турам, уже є кілька успішних бізнес-історій: деякі підприємці запросили колег на стажування, інші – знайшли нових постачальників, або нові виробничі площі для релокації свого бізнесу.

«Я переконана, що таких успішних кейсів ми виокремимо ще десяток. Тому, що усі зацікавлені в тому, аби працювала економіка країни. І всі підприємці шукають для своїх підприємств нові можливості. На щастя, на Прикарпатті вони їх знаходять», - сказала керівниця проєкту, в рамках якого відбувається захід, Леся Круп’як.

Варто відзначити, що проведення цих заходів стало можливим завдяки проєкту «Розвиток бізнес-сектору України», що реалізовує команда Івано-Франківської ТПП за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Наступний бізнес-тур стосуватиметься легкої промисловості.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 239
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців