Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Щастя без розуму — торбина дірява

100 днів війни: прикарпатські поліцейські мужньо стоять на варті безпеки жителів регіону


4 Червня 2022 p.

Поліцейські Івано-Франківщини продовжують ефективно виконувати покладені на них завдання: опрацьовують виклики, розкривають злочини, забезпечують правопорядок, виконують бойові завдання, допомагають вимушено переселеним особам, піклуються про наших маленьких українців, а також виконують інші функції, визначені режимом воєнного стану.

Працівники поліції області контролюють криміногенну ситуацію в регіоні, невідкладно реагують на кожне повідомлення громадян та здійснюють активну профілактичну роботу для запобігання злочинності.

Загалом, починаючи з 24 лютого, працівники поліції отримали та оперативно відреагували на понад 69 тисяч повідомлень громадян.

Кожен житель нашої області помітив збільшення кількості патрулів на вулицях. Це робиться для того, щоб оперативно реагувати на всі можливі правопорушення, попереджувати їх та максимально швидко приходити на допомогу.

На усіх в’їздах до області працюють блокпости, де несуть службу працівники поліції. Правоохоронці перевіряють документи та автомобілі усіх, хто в’їжджає на територію області. Усі громадяни, які викликають навіть найменший сумнів, додатково перевіряються.

Значну увагу правоохоронці також приділяють безпеці дорожнього руху на автошляхах області та вживають максимальних заходів щодо недопущення керування транспортних засобів водіями в стані сп’яніння.

Загалом, за 100 днів війни правоохоронці виявили 816 нетверезих водіїв. На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порядком в своїх територіальних громадах стежать поліцейські офіцери. Ці правоохоронці напряму взаємодіють з мешканцями та контролюють ситуацію на своїх територіях. Вони допомагають не лише місцевим мешканцям, але й людям, які за останній час переїхали до Івано-Франківщини.

Ювенальні поліцейські Івано-Франківщини щодня збирають та передають гуманітарні допомоги сім’ям переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток на території області, а також людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Все для того, аби люди, навіть під час війни, почувати себе захищеними та в безпеці. Особливу увагу інспектори приділяють діткам. Для того, щоб малеча скоріше забула про пережите, поліцейські намагаються приділити їм більше уваги, турботи та подарувати позитивні емоції.

В умовах воєнного часу діяльність поліції отримала ще один важливий напрям – це збір і передача необхідної допомоги захисникам України та мирному населенню, яке постраждало від збройної агресії росії. Прикарпатські поліцейські продовжують доставляти гуманітарні вантажі на деокуповані території.

На території області продовжує діяти комендантська година з 23 години вечора до 5 годину ранку.У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

Поліція закликає громадян не довіряти та не поширювати неправдиву інформацію, а користуватися лише офіційними джерелами.

Також поліцейські закликають: не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких!


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 223
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців