100 днів війни: прикарпатські поліцейські мужньо стоять на варті безпеки жителів регіону


Поліцейські Івано-Франківщини продовжують ефективно виконувати покладені на них завдання: опрацьовують виклики, розкривають злочини, забезпечують правопорядок, виконують бойові завдання, допомагають вимушено переселеним особам, піклуються про наших маленьких українців, а також виконують інші функції, визначені режимом воєнного стану.

Працівники поліції області контролюють криміногенну ситуацію в регіоні, невідкладно реагують на кожне повідомлення громадян та здійснюють активну профілактичну роботу для запобігання злочинності.

Загалом, починаючи з 24 лютого, працівники поліції отримали та оперативно відреагували на понад 69 тисяч повідомлень громадян.

Кожен житель нашої області помітив збільшення кількості патрулів на вулицях. Це робиться для того, щоб оперативно реагувати на всі можливі правопорушення, попереджувати їх та максимально швидко приходити на допомогу.

На усіх в’їздах до області працюють блокпости, де несуть службу працівники поліції. Правоохоронці перевіряють документи та автомобілі усіх, хто в’їжджає на територію області. Усі громадяни, які викликають навіть найменший сумнів, додатково перевіряються.

Значну увагу правоохоронці також приділяють безпеці дорожнього руху на автошляхах області та вживають максимальних заходів щодо недопущення керування транспортних засобів водіями в стані сп’яніння.

Загалом, за 100 днів війни правоохоронці виявили 816 нетверезих водіїв. На порушників склали адмінпротоколи за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порядком в своїх територіальних громадах стежать поліцейські офіцери. Ці правоохоронці напряму взаємодіють з мешканцями та контролюють ситуацію на своїх територіях. Вони допомагають не лише місцевим мешканцям, але й людям, які за останній час переїхали до Івано-Франківщини.

Ювенальні поліцейські Івано-Франківщини щодня збирають та передають гуманітарні допомоги сім’ям переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток на території області, а також людям, які опинились у складних життєвих обставинах. Все для того, аби люди, навіть під час війни, почувати себе захищеними та в безпеці. Особливу увагу інспектори приділяють діткам. Для того, щоб малеча скоріше забула про пережите, поліцейські намагаються приділити їм більше уваги, турботи та подарувати позитивні емоції.

В умовах воєнного часу діяльність поліції отримала ще один важливий напрям – це збір і передача необхідної допомоги захисникам України та мирному населенню, яке постраждало від збройної агресії росії. Прикарпатські поліцейські продовжують доставляти гуманітарні вантажі на деокуповані території.

На території області продовжує діяти комендантська година з 23 години вечора до 5 годину ранку.У цей період громадянам заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень особи.

Поліція закликає громадян не довіряти та не поширювати неправдиву інформацію, а користуватися лише офіційними джерелами.

Також поліцейські закликають: не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких!4 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/