Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


На годину спізнився — за рік не доженеш

Супутникові знімки підтверджують вбивства цивільних у Бучі під час російської окупації


7 Квітня 2022 p.
Satellite images showing bodies strewn across the streets of Bucha have provided a rebuttal to claims by the Russian state that Ukrainian forces placed dead people in the town in “staged provocation” after Russian forces had already withdrawn.
The corpses’ positions on the photos, taken in mid-March, match those from smartphone pictures published in early April, allowing the massacre to be precisely dated to before Russian forces evacuated the town.
The analysis of the images, published by the New York Times, is the latest example of the growing importance of satellite imagery to reporters, researchers and activists seeking to document the progression of the war in Ukraine and gather evidence of war crimes in the region. Along with cheap and accessible drone footage, the technology has revolutionised the practice of “open-source intelligence”, or OSINT, says Eliot Higgins, founder of OSINT journalism group Bellingcat.
Супутникові світлини, оприлюднені виданням The New York Times, свідчать про вбивства цивільних під час російської окупації, всупереч заявам Москви. Матеріал із аналізом знімків NYT оприлюднило 4 квітня.
Згідно з ним, команда візуальних розслідувань редакції проаналізувала відео та супутникові світлини і виявила «темні об’єкти, за розміром подібні до людських тіл, які з’явилися на вулиці Яблонській між 9 і 10 березня».
Йдеться про відеозапис, зроблений членом міської ради 2 квітня, на якому зафіксовано мертві тіла, та знімки, надані NYT компанією Maxar Technologies. Згідно з ними, щонайменше 11 тіл перебували на вулиці з 11 березня, після того, як Росія, за її власним твердженням, захопила місто.
«Об’єкти розташовані точно в тих же позиціях, в яких знайшли тіла, коли українські війська відновили контроль над Бучею, свідчать кадри з 2 квітня. Згідно з подальшим аналізом, ці об’єкти залишалися на цих же місцях протягом понад трьох тижнів», – йдеться в матеріалі.
NYT відзначає, що деякі тіла лежали поряд із, ймовірно, кратерами від вибухів, інші – поруч із покинутими машинами та велосипедами. У деяких руки були зв’язані за спинами.
Видання робить висновок, що дані супутників спростовують заяви Москви, яка стверджує, що загиблі цивільні з’явилися в Бучі нібито вже після того, як російські війська відступили з міста.
Міністерство оборони України повідомило, що 2 квітня Київщина була звільнена від російських військ, в тому числі Ірпінь, Буча, Гостомель. Після відступу військ РФ у визволених містах і селах зафіксовані масові вбивства цивільних. За даними генпрокурора Ірини Венедіктової, станом на вечір 3 квітня з території Київщини вивезли 410 тіл убитих мирних жителів.
Натомість Кремль, за словами його речника Дмитра Пєскова, «категорично відкидає будь-які звинувачення у вбивствах цивільних». Росія навіть намагалася скликати засідання Ради безпеки ООН, заявивши про «кричущу провокацію українських радикалів у Бучі». Втім, Рада безпеки ООН відхилила цю ініціативу.
Джерело: radiosvoboda.org


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 215
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців