Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Всі люди як люди, a Ти як Віталька

На Прикарпатті судитимуть виконавця робіт із демонтажу Маріупольського драмтеатру, який допоміг окупантам приховати сліди масового вбивства українців


31 Травня 2023 p.

Кожному іванофранківцю відомо про Пасічну, багато хто хоча б раз чув про цей район захопливу історію від друга, який потрапив туди вперше чи від того, хто прожив там все життя. І часто усі розмови зводяться до того, що Пасічна має чим здивувати та запам'ятатися.

Ми ж розкажемо про аспект розвитку цього району та його становлення як міста в місті.

Першим фактором в цьому є покращення інфраструктури. У районі активно будуються житлові комплекси, комерційні приміщення, соціально-культурні об'єкти (школи, дитячі садки, спортивні майданчики тощо). 

За останні роки житловий фонд Пасічної значно зріс, забудовники намагаються створювати комплекси, які будуть не просто спальними місцями, а зручним середовищем для життя. Архітектура району є абсолютно різною і цим цікавою, старі будинки також задають свій шарм вуличкам.

 

Беручи до уваги сполучення – мікрорайон має розвинену гілку міського транспорту, яка дозволяє діставатися в центр Івано-Франківська та інші райони міста (автобуси: 22, 25, 26A, 29, 32, 33, 38, 39, 44; тролейбуси: 3, 4, 6).

З Пасічної є виїзд у напрямку Львова (Галич, Рогатин), Закарпаття (Калуш, Рожнятів, Долина). Виїзд до приміських відпочинкових зон.

Важливим пунктом є те, що в цьому мікрорайоні з'являється все більше варіантів для дозвілля. Це включає додаткове створення чи покращення зелених зон, парків, скверів, а також відведення місць для розваг, спорту та відпочинку. Малі та великі підприємці все більше інвестують в цей район, відкриваючи тут заклади харчування, спортивні клуби.

Звідси не потрібно їхати в центр, щоб посидіти в кав'ярні чи зайнятися спортом. Це стимулює активний спосіб життя мешканців та сприяє формуванню спільноти.

Сходити на шопінг всією сім'єю чи зайти в найсмачнішу пекарню на районі тут теж не буде проблемою, адже мережа супермаркетів, продуктових магазинів і торгових центрів – різноманітна, є ринок.

Район приваблює інвесторів і відкриває нові можливості для зручного шопінгу. Так минулого року було відкриття ТЦ «MЕНС» – це торговий центр нового формату, там можна знайти все для облаштування інтер'єру. Зараз його частиною є JYSK – один із магазинів відомої данської мережі з товарами для дому. Туди з'їжджаються з усього міста, щоб знайти щось цікаве для свого житла.

Не обходить стороною, тих хто мешкає в цьому районі й можливість займатися спортом, адже окрім спортивних залів відомих франківських мереж тут функціонує Комплекс Академії НФК «УРАГАН».

Як щодо природи та ековідпочинку? У мікрорайоні Пасічна місцеві насолоджуються рекреаційними зонами – Німецьким озером та Набережною річки Бистриці Надвірнянської. Вони є чудовими місцями для спокійних променадів і спостереження красивих заходів сонця.

Відомий для місцевих сквер «Первоцвіт» став своєрідним центром для заняття спортом на відкритому повітрі. Цьогоріч там відновили спортивно-ігровий майданчик, де є можливість і для дорослих, і для дітей пограти у футбол, волейбол чи настільний теніс.

Щодо наявності освітніх закладів, то в Пасічній є такі школи: Українська гімназія №1, ліцеї №18 і №24;
дитячі садки: Віночок, школа-садок №6, Незабудка, Вишиванка.

Також для батьків є можливість віддати свою дитину в приватний дитячий садок чи школу, які активно відкриваються в цьому районі. А для дозвілля дітей молодшого віку функціонує центр розвитку та дозвілля «Дивограй». 


 

Але на цьому розвиток Пасічної не зупиняється, одним із факторів, які можуть впливати на покращення мікрорайону є переймання європейського досвіду.

В Європі існує багато прикладів успішного розвитку міських просторів, в тому числі передмість, де враховуються принципи сталого розвитку, раціонального використання земельних ресурсів, архітектурних стандартів і забезпечення якості життя кожного мешканця.

Європейський досвід може послужити джерелом інспірації та навчання для розробки концепцій подальшого розвитку Пасічної.

Також доцільним є створення плану забудови, урахування ергономіки та естетичних аспектів, які можуть сприяти створенню комфортного середовища для мешканців.



Саме на такому прикладі компанія blago проєктувала ЖК Comfort Park, який розташований у цьому районі.

Зараз там активно проводяться будівельні роботи, є секції, які вже здані в експлуатацію та стали домом для багатьох сімей. Поступово ЖК перетворюється в цілісний простір для комфортного життя зі зручною інфраструктурою району, що його оточує.   

Загалом розвиток мікрорайону Пасічна та його становлення як міста в місті включає різні аспекти. Усі вони сприяють поліпшенню якості життя мешканців, залучення інвестицій, створенню комфортного та функціонального середовища. А житлові комплекси, які зводять забудовники мають стати його успішною складовою. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 267
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців