Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Любиш кататися — люби і саночки возити

Верховна Рада ухвалила законопроєкт Зеленського про імпічмент


10 Вересня 2019 p.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт президента Володимира Зеленського про імпічмент в другому читанні та в цілому.

Про це йдеться на сторінці спільноти "Політичні опришки".

Після того, як Верховна Рада підтримала законопроєкт у першому читанні 337 голосами, спікер Ради Дмитро Разумков відразу ж поставив на голосування ухвалення закону в цілому. Таке рішення викликало обурення у багатьох депутатів, однак голосування таки відбулося. В цілому законопроєкт підтримали 245 депутатів.

При розгляді та прийнятті ЗП №1012 про особливу процедуру усунення Президента з поста, було грубо порушено Регламент ВРУ, а саме статтю 102, яка встановлює правила розгляду ЗП.

Фактично, слуги повністю знехтували регламентом, прийнявши закон в першому читанні за основу, і одразу, без жодних обговорень, можливості народним депутатам надати зауваження та поправки - проголосували цей ЗП в цілому.

Що передбачає ухвалений закон:

Верховна Рада може усунути президента України з поста в порядку імпічменту виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради (понад 225 депутатів), підписи яких не відкликаються.

Рішення щодо ініціювання імпічменту та включення його до порядку денного сесії Верховної Ради як невідкладного також мають підтримати більше 225 депутатів: У разі включення питання про ініціювання імпічменту до порядку денного Верховна Рада створює спеціальну тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування факту та обставин вчинення президентом державної зради або іншого злочину.

Зі свого боку президент може користуватися у процедурі імпічменту послугами захисників.

Пленарне засідання Ради, на якому розглядаються висновки й пропозиції комісії, має бути відкритим, за винятком випадків, коли озвучується інформація становить державну таємницю.

У разі ухвалення рішення про звинувачення президента Верховна Рада повинна звернутися до Конституційного і Верховного судів.

Якщо Конституційний і Верховний суд визнають, що діяння, в яких звинувачують президента, містять ознаки державної зради або іншого злочину, Верховна Рада ухвалює рішення про усунення президента України з поста в порядку імпічменту. Рішення вважається ухваленим, якщо за нього проголосували не менше 3/4 народних депутатів України, від конституційного складу Верховної Ради, тобто понад 300 депутатів.

Якщо для ухвалення постанови про імпічмент не вистачає голосів, спікер від імені парламенту вибачається перед президентом.

Відставка президента за власним бажанням є підставою для припинення процедури імпічменту на будь-якій стадії, а також для закриття відповідних проваджень у Конституційному і Верховному судах.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 305
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців