Портрет професії. Інженер-технолог


Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week)

Будь-яке промислове виробництво неможливе без правильно організованого технологічного процесу. Чи йдеться про випікання хліба, зведення будинків, виготовлення меблів, збірку авто - усюди найпершим і чи не найголовнішим етапом є розробка технології виробництва. Нею займаються відповідні спеціалісти – інженери-технологи.

Інноваційне мислення – визначальна риса хорошого інженера

Як це – бути інженером-технологом, розповідає керівник інженерно-технічного відділу заводу Тайко Електронікс Юкрейн Лімітед (TEConnectivity) Олександр Ружило.

Навчання і кар’єрні можливості

Людина, яка обіймає таку посаду, повинна мати технічну освіту, вміти логічно і технічно мислити, читати креслення, розуміти специфікацію, бути комунікабельною та ініціативною. Сучасний ринок вимагає ще й обов’язкове знання комп’ютерних офісних програм таволодіння іноземною мовою.

Тому можливостей стати хорошим фахівцем є дуже багато. Головне ставити перед собою цілі і активно їх досягати. Шість років тому я прийшов на Тайко Електронікс простим інженером-технологом, а зараз керую відділом. Наша компанія готова брати до себе активних молодих людей та інвестувати у їхнє навчання. Для студентів ми пропонуємо оплачувану практику і дуальне навчання з можливістю поєднувати теоретичні лекції в університеті і практичні заняття на заводі. Для випускників - піврічне оплачуване стажування, після якого кращі стажери залишаються на посадах інженерів і мають гарні можливості для кар’єрного зростання. З інженерів-початківців  вони можуть стати провідними інженерами, керівниками проектів,  керівниками інших інженерних відділів. Головне, окрім технічної освіти і хорошого знання англійської мови, - це ініціативність, активність, висока відповідальність і бажання розвиватися у європейській компанії.   



18 Лютого 2019 p.
©http://briz.if.ua/