Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Справи великих мають бути теж великими

Портрет професії. PR-фахівець


27 Липня 2018 p.

Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують і здійснюють залежно від цілей, завдань, спрямованості і цільової аудиторії. PR-фахівці — це професіонали, які розповідають громадськості про людину, компанію, продукт, послугу. Спектр виконуваних ними завдань досить різноплановий. Затребувані такі працівники в компаніях різних галузей. HeadHunter Україна проаналізував, де саме потрібні були PR-фахівці за останні 12 місяців, якими бачать цих співробітників роботодавці та яка ситуація з кандидатами.

За останній рік PR-фахівців найчастіше шукали компанії, що працюють у таких галузях, як «Інформаційні технології, системна інтеграція, Інтернет», «ЗМІ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсування», «Послуги для бізнесу», «Роздрібна торгівля» та «Громадська діяльність, партії, благодійність, НКО».

Роботодавці найчастіше шукали кандидатів з досвідом роботи до 3 років — 59% пропозицій від загальної кількості вакансій. У 27% було вказано критерій досвіду роботи від 3 до 6 років. Без досвіду були готові брати кандидатів у 12% випадків. Досвід більше 6 років був потрібний у 2% робочих пропозицій.

Що стосується пошукачів, то активними у пошуку роботи були кандидати з більш значним досвідом роботи, ніж це було потрібно в більшості вакансій: 65% пошукачів мали досвід роботи більше 6 років.

Традиційно у PR-сфері більшість пошукачів — жінки. 68% резюме розміщено ними. Найактивніша категорія 26-35 років. Практично всі (92%) PR-фахівці, які шукали роботу за останній рік, мають вищу освіту. Однак це не обов'язково вузькопрофільна освіта. Часто в PR ідуть фахівці, які мають освіту журналістів, філологів, соціологів тощо. Зрештою важливо, які навички ці фахівці мають і які завдання здатні вирішувати.

Пошукачі, які шукали роботу протягом останнього року, найчастіше вказують наявність таких навичок, як володіння PR-інструментами, організація заходів, управління проектами, організаторські навички, ведення переговорів, написання текстів, просування бренда, маркетингові комунікації, організація прес-конференцій та робота зі ЗМІ.

Що стосується графіка роботи, то більшість пошукачів (92%) готові працювати повний день. Крім цього, частина фахівців у сфері PR розглядають й інші варіанти: можливість роботи за гнучким графіком вказали 37% пошукачів, на віддалену роботу згодні 32%, змінний графік допустимий для 16%, вахтовим методом готові працювати 5%.

Що стосується роботодавців, то у вакансіях пропонувалося лише три варіанти графіків — повний день, гнучкий графік і віддалена робота — 88%, 7% і 5% робочих пропозицій від загальної кількості відповідно.

Щодо зарплатної вилки у галузі, то вона залежить від багатьох чинників: сфери діяльності компанії, рівня фахівця і обсягу виконуваного функціоналу та ін. Якщо подивитися на вакансії, то зарплатні пропозиції для PR-менеджерів стартують від 5000 грн. у регіонах і 8000-10000 грн. у Києві та можуть досягати 3000 у.о.

Також варто зауважити, що аналіз бази вакансій і резюме, розміщених на hh.uа, показує, що сьогодні в більшості випадків роботодавці, незалежно від сфери діяльності їхнього бізнесу, очікують практично від кожного пошукача, серед іншого, вміння спілкуватися. Йдеться не про звичайне «побазікати» під час обідньої перерви, а про ділове спілкування. Воно сьогодні не обмежується лише переговорами з клієнтами або партнерами, це і листування, і використання онлайн-комунікацій у роботі, в тому числі і в презентації, і підвищення рівня впізнаваності та довіри до бренда, будь то компанія, послуга або продукт.

Комунікативна компетентність містить знання про процес міжособистісного та інших видів комунікації загалом, уміння вибудовувати і спрямовувати в потрібне русло конструктивний діалог з різними людьми, а також сукупний досвід ділового спілкування.

При цьому комунікація може бути спрямована як назовні — партнери/клієнти, так і на внутрішню цільову аудиторію — колектив.

PR-фахівці як ніхто знають, що це за навичка й як її можна і потрібно реалізовувати на практиці для досягнення мети і вирішення бізнес-завдань.

28 липня українські PR-фахівці відзначають своє професійне свято.

Дані отримані в результаті аналізу бази вакансій та резюме hh.ua за період липень 2017 – червень 2018.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 2271
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців