Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Справи великих мають бути теж великими

Портрет професії. В’язальник схемних джгутів


30 Травня 2018 p.

В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви. Він в’яже за шаблонами схемні джгути та кабелі із жорстких і м’яких проводів для автомобілів і приладів різного призначення.

Про особливості цієї професії та як почати працювати нам розповідає начальник цеху великих і дрібних джгутів в автомобільній промисловості Фреїшин Роман. Він працює на ВО “Карпати” і починав свою роботу саме із посади в’язальника схемних джгутів. Зараз керує цілою командою таких спеціалістів.

“Працювати на цій роботі можуть як жінки так і чоловіки. Особливих вимог до кандидатів немає. Головне - хороше здоров’я, бажання працювати, добрий зір та швидка моторика рук”, - наголошує Роман. 

Найбільш важливим для майбутнього в’язальника джгутів є бажання до роботи, а все інше навчать. 

“Ми самі вчимо працівників, тому спеціальної освіти непотрібно. - говорить начальник цеху. - Перший місяць вони проходять навчання, а після здачі тесту їм присвоюється певний кваліфікаційний розряд.”

На підприємстві робітник працює з цілою низкою дрібних деталей і його завданням є зробити з цього набору одну продукцію. Джгути виготовляють як малих розмірів так і великих. 

“Один працівник у день виготовляє від 150 до 200 малих виробів, а збір великих займає більше часу і може тривати у декілька етапів.” 

Кожна команда має майстра і бригадира. Вони й допомагають зробити ту чи іншу продукцію правильно. А сама перевірка роботи здійснюється електронним тестером. 

“На нашому підприємстві працівники мають двозмінний і в окремих випадках трьохзмінний графік. Робочий день в’язальника триває 8 годин і починається з того, що він контролює стан робочого місця, чи є всі необхідні матеріали для роботи, чи готовий стенд на якому в’яжуть джгути, - зазначає Роман.

Також він розповідає, що в’язальник джгутів має можливість кар’єрного зросту, у тому числі обіймати керівні посади на підприємстві у майбутньому. Для цього потрібно виконувати виробничі завдання, бути наполегливим та мати організаторські здібності.

Зазначимо, що чимало прикарпатців саме на цій роботі отримали впевненість у завтрашньому дні, адже на даний час ВО “Карпати” пропонує стабільну заробітну плату з її подальшим зростаттям, безкоштовне довезення як містом так і у райони, доплату за харчування та цілодобову медичну допомогу.

Найближчим часом тут планують працевлаштувати ще понад тисячу працівників на посаду в’язальника схемних джгутів, адже запускають новий проект спільно із “Skoda Rapid”.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 5520
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців