Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Можеш вбити мене, але свобода — безсмертна

Засоби зв'язку для армії не випробовувались на стійкість до радіоелектронної боротьби


11 Червня 2017 p.

Обладнання зв'язку для української армії не проходило необхідне випробування на стійкість до засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Про це заявив народний депутат з Прикарпаття Юрій Дерев'янко.

В Україна триває скандал навколо закупівлі засобів зв'язку для армії. Зокрема Міністерство оборони та деякі депутати і чиновники активно лобіюють закупівлю обладнання турецької компанії «Aselsan», яке за характеристиками значно поступається сучасним засобам зв’язку ізраїльської компанії «Elbit Systems Ltd.».

"Ми вимагаємо продовження порівняльних випробувань, проведення випробувань усього обладнання в першу чергу на стійкість до обладнання РЕБ, якого повноцінно ніхто не провів", - заявив депутат.

Він повідомив, що спочатку поламалась машина (колесо пробилось), потім зламався карбюратор, а потім начебто зламалось саме обладнання РЕБ.

"І це все в той день коли мали проводитись польові випробування на протидію РЕБ", - заявив Дерев'янко, додавши що це стосувалось тільки старого обладнання.

"Нове обладнання Elbit, так звана "72 серія", яке стоїть на озброєнні Ізраїльської армії, яке пропонували придбати Міноборони ще в жовтні 2016 року, ніхто на протидію РЕБ не випробовував взагалі!", - підкреслив депутат.
За його інформацією, новому обладнанню "72 серії" взагалі "приділили увагу" лише 2 дні з 16 днів порівняльних випробувань.

Дерев'янко нагадав, що в дорученні Президента та міністра оборони було завдання провести порівняльні випробування всього наявного обладнання, в тому числі новітнього, яке можна зараз придбати.

"Але "правильно" складена методика проведення порівняльних випробувань, затверджена чиновниками генштабу і Міноборони "працює" на "потрібний" результат!", - обурився нардеп.

"Навіщо виконувати доручення Верховного головнокомандувача та міністра оборони, якщо сила корумпованих бюрократів є значно вищою? Навіщо одночасно випробовувати і порівнювати нову так звану "72 серію", яка в рази навіть по паспортних характеристиках краща від аналогічного обладнання, якщо сила корумпованих бюрократів через "правильну методику" більша здорового глузду?", - запитав Дерев'янко.

"Навіщо бійцям мати найкращі сучасні засоби військового зв'язку (аналогічні якими озброєні найкращі армії світу), щоб бути в бою боєздатними і не глухими, якщо корупційні бюрократи на цьому нічого не зароблять?", - додав він

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко закликав Президента, прем’єр-міністра та міністра оборони України терміново втрутитись у випробування засобів зв’язку для української армії та забезпечити повноцінне порівняння зразків зв’язку.

Радіоелектро́нна боротьба́ (РЕБ, англ. electronic warfare) — сукупність узгоджених за цілями, задачами, місцем і часом заходів і дій військ (сил) зі здобування інформації про місцезнаходження радіоелектронних засобів (РЕЗ), систем управління військами (силами) і зброї противника, їх знищення всіма видами зброї або захоплення (виведення з ладу) і радіоелектронному придушенню, а також РЕ захист своїх РЕЗ і систем управління військами та зброєю від радіоелектронної розвідки (РЕР) і РЕ протидії, організовуваних противником (контррадіоелектронна протидія); вид бойового забезпечення. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 503
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців