Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


по аватарці зустрічають, по діалогу проводжають

У облвійськоматі провели прес-конференцію щодо зборів резервістів у січні-квітні 2017 року


13 Січня 2017 p.

10 січня 2017 року в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбувся брифінг для представників ЗМІ за участі ТВО військового комісара Івано-Франківського ОВК полковника Юрія Верановського щодо участі резервістів Івано-Франківської області у зборах з резервістами оперативного резерву окремих військових частин Сухопутних військ Збройних сил України у січні – квітні 2017 року.
Полковник Юрій Верановський наголосив, що метою проведення зборів резервістів оперативного резерву є підвищення рівня фахової підготовки, злагодженості дій підрозділів та підвищення бойового вишколу.

Ці збори проводяться згідно плану підготовки Збройних Сил України у кілька етапів:

          І етап – з 15 січня до 15 лютого;

          ІІ етап – з 15 лютого до 16 березня

          ІІІ етап – з 24 лютого до 25 березня;

          IV етап – з 10 березня до 09 квітня;

          V етап – з 24 березня до 23 квітня.

Всього до проведення зборів буде залучено близько 120 резервістів Прикарпаття, з них близько 20 офіцерів.

Зокрема у військовій частині пп В3950 (м. Коломия) збори пройдуть з 15 лютого до 16 березня на 233 рівненському загальновійськовому полігоні.

Зазначалося, що основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової вправності громадян з метою виконання завдань зі захисту держави на професійному рівні. Важливо не допустити втрати для Збройних сил підготовлених військовослужбовців, які звільняються з військової служби і брали безпосередню участь у бойових діях, зберегти набутий бойовий потенціал підрозділів.

Військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку на виконання вимог статті 17 Конституції України, статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу ”.

Одним із важливих завдань сьогодення, визначених Президентом України для Збройних сил України, є створення військового оперативного резерву першої черги.

Згідно Указу Президента України від 18 травня 2015 року №274/2015 «Про внесення змін до Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних сил України» «В особливий період на службу у військовому оперативному резерві першої черги в обов’язковому порядку зараховуються військовослужбовці, звільнені зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві, - на посади відповідно до їх військових звань».

Резервісти призначаються на свої або ж вищі посади в тих частинах, підрозділах, де вони проходили службу.

Цедозволить при необхідності проведення чергової ротації або загальної мобілізації сформувати підрозділи з підготовлених військовослужбовців, які вже пройшли бойове злагодження.

Виклик резервістів військового оперативного резерву першої черги на військову службу під час мобілізації здійснюється з оголошенням загальної мобілізації або за окремим рішенням Президента України в ході часткової мобілізації. Час на прибуття резервіста до військової частини (підрозділу) з моменту його оповіщення визначається — одна доба. В такому випадку, резервіст зобов’язаний прибути до своєї військової частини протягом 24 годин або самостійно, або за допомогою військового комісаріату.

Військові частини, за рахунок доукомплектування ними, будуть готові у стислі терміни до виконання завдань без додаткового проведення бойового злагодження.

Також було підкреслено, що призначення військовозобов’язаного до військового оперативного резерву не є перепоною щодо залучення його до проходження військової служби за контрактом. Навпаки, Генеральний штаб розглядає цю категорію військовослужбовців як пріоритетну для укладання з ними контрактів та комплектування ними військових частин, установ Збройних сил України.

Також було наголошено на тому, що норма, згідно якої ми відходимо від принципу виключного добровільного комплектування військового резерву, діє тільки на особливий період. По його закінченню, всім резервістам оперативного резерву буде запропоновано в добровільному порядку укласти контракт на подальше проходження служби в резерві.

Керівництво Збройних сил України розуміє, що для збереження в армії максимальної кількості підготовлених резервістів необхідно збільшити привабливість служби.

Інформація фінансового характеру стосовно служби
у військовому резерві

Резервісту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві за той час. що він перебував у військовій частині.
Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів і у зворотному напрямку. Якщо резервіст прямує на навчальні збори до військової частини самостійно, то йому компенсуються гроші за проїзд до військової частини, а також у зворотному напрямку.

Резервісту виплачується (в залежності від військового звання):
грошова виплата за 30 діб підготовки: від 4 800 до
6 400 грн. (у 2016 році за 10 діб підготовки резервісти отримували до 700 грн., за 30 діб підготовки мали б отримати до 2 100 грн., – у 2017 році грошову виплату буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази);
добові за кожен день перебування у військовій частині – від 6 до 15 грн. за кожен день (в залежності від військового звання);
тим, які на день призову на збори не працюють – одна мінімальна заробітна плата на місяць – 3 200 грн. (у 2017 році);
одноразове грошове заохочення за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн.;

Резервісту на весь період виконання обов’язків служби у військовому резерві (час проведення зборів) гарантується:
збереження робочого місця;
державне страхування, безкоштовне медичне забезпечення.

За 30 днів зборів у 2017 роцірезервіст у підсумку отримає понад
10 000 грн., з них:
одразу по закінченню зборів – від 5 000 до 7 000 грн. (в залежності від військового звання та з урахуванням добових за кожен день перебування на навчальних зборах) – буде збільшено в порівнянні з минулим роком в 2-3 рази (добові не зміняться);
працюючі резервісти, крім того, отримають середньомісячну заробітну плату на своєму місці роботи (праці) за той час що вони перебували у військовій частині (не менше 3 200 грн.);
а непрацюючі резервісти – одну мінімальну заробітну платню на місяць в розмірі 3 200 грн. (у 2016 році зазначена сума складала 1 286 грн., яку у
2017 році сплановано збільшити в 2,5 рази до 3 200 грн.);
за підсумками року (тим хто виконав програму зборів) – від 1 600 до 3 100 грн. (в залежності від військового звання).

Крім того, резервісти отримають можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашуту тощо.
Під час проведення зборів резервісти можуть укласти контракт та, у подальшому, проходити військову службу за контрактом у військовій частині без проходження підготовки у навчальних центрах Сухопутних військ Збройних Сил України.
За результатами зборів особам рядового, сержантського і офіцерського складу, які успішно виконали навчальну програму, може бути присвоєне чергове військове звання.
Із закінченням особливого періоду резервісти звільняються зі служби у військовому оперативному резерві та в добровільному порядку можуть укласти контракт на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України у військовій частині за їх вибором.

Джерело сайт Тлумацької РДА 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 619
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців