Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Буває щастя скрізь поганцям, А добрий мусить пропадать

Івано-франківський нардеп назвав факти корупції Уряду щодо розкрадання 500 мільйонів коштів Кіотського протоколу


30 Грудня 2015 p.

"Екологічні" кошти, отримані Україною в рамках Кіотського протоколу, продовжують розкрадатися шляхом корупційних схем, про що свідчить цілий ряд фактів.

Про це заявив народний депутат України з Прикарпаття Юрій Дерев'янко: "У 2014 році партії "ВОЛЯ" вдалось зупинити крадіжку 1 млрд 800 млн. гривень коштів Кіотського протоколу. Нас дуже вразило те, одразу після Революції Гідності 7 травня 2014 року Урядом на чолі з Яценюком були підписані документи про спрямування 1,8 млрд гривень на підставні фірми так званого Єнакієвського (Іванющенка).

Завдяки втручанню в це питанню, ці схеми вдалось зупинити", — нагадав депутат."Сьогодні ми бачимо продовження цієї афери", — підкреслив Дерев'янко. Він зауважив, що 30 грудня очікується підписання договорів та перерахунок коштів на фіктивні компанії.

Депутат зазначив, що кошти Кіотського протоколу з травня 2014 року до кінця 2015 року повинні були бути використані за відкритими процедурами та тендерами, однак цього не було зроблено.Депутат повідомив, що 18 грудня 2015 року держпідприємство "Українські екологічні інвестиції" розкрило пропозиції за відкритими торгами щодо капітального ремонту світильників в рамках реалізації проектів Кіотського протоколу.

"Очікувана вартість предмета закупівлі за зазначеними вище оголошенням складала майже 1 млрд. грн", — зазначив Дерев'янко.

"Головною несподіванкою стало те, що переможцем за більшістю за сумою торгів стало маловідоме ТОВ "АГРОТЕХБУД", хоча було подано 106 пропозицій", — повідомив нардеп.

"Директором та власником компанії ТОВ "АГРОТЕХБУД" є особа, яка притягалась до відповідальності за хуліганство в стані алкогольного сп'яніння, а кілька місяців тому прописалась в окупованому Донецьку. Саме це підприємство отримало півмільярда гривень", — підкреслив Дерев'янко.

"При цьому, сума пропозицій ТОВ "АГРОТЕХБУД" за багатьма оголошеннями була значно вища (інколи майже у двічі) суми оголошень інших учасників", — повідомив Дерев'янко.

Як приклад депутат навів оголошення в у м. Ізмаїл Одеської області, де сума пропозицій переможця ТОВ "АГРОТЕХБУД" склала 56 300 158 — восьме місце, коли інші учасники мали пропозиції на декілька десятків мільйонів нижче.

Дерев'янко вважає, що ознаками корупційної змови є:

1. Затягування часу з проведенням тендеру (освоїти кошти можна лише до лютого 2016 року);

2. Випуск спеціального номеру Вісника державних закупівель навмисно для друку переможців — переможці були опубліковані на наступний день після розкриття пропозицій;

3. Оголошення про результати торгів видалені з сайту держзакупівель;

4. Після 7 травня 2014 року, коли вдалося заблокувати неправомірне використання коштів Кіотського протоколу, ці кошти використовувались "Укрексімбанком".

"Не виключено, що ці кошти використовувались для кредитування "своїх" компаній або "дружніх" до представників уряду банків. А це чимала сума — 2,5 млрд. грн", — додав нардеп.

4. З 2,5 млрд. тендери було оголошено на 1 млрд. грн, тобто ще 1,5 залишаються в банку. У лютому 2016 року ці кошти будуть повернуті в Японію.

5. Компанії (ТОВ "Агротехбуд" та ТОВ "Прімакс", ТОВ "Лідер-дизайн" (технагляд)), які були допущені до оцінки у один і той самий день змінили своїх директорів — 25-27 листопада 2015.

6. Уряд заявив про необхідність передоплати у розмірі 70% (Мінекології виступило з відповідною ініціативою, хоча Мінфін був проти. Обов'язкова передоплата взагалі не була передбачена умовами договору.

"Подібні схеми використовувалися при Азарові — не використовувати гроші за призначенням, а злочинно використовувати їх у своїх інтересах", — заявив Юрій Дерев'янко.

Дерев'янко вимагає від Національного антикорупційного бюро провести розслідування за фактом зловживань стосовно невикористання коштів Кіотського протоколу та бездіяльності урядовців; перевірити можливість неправомірної вигоди через таку злочинну бездіяльності; з'ясувати, чому дозволена передоплата у розмірі 70%; перевірити службовців ДП "Укрекоінвест" та Мінекології, яким чином фірма з ознаками фіктивності отримала 0,5 млрд. гривень.

Від Антимонопольного комітету депутат вимагає провести розслідування щодо можливих злочинів, вчинених службовими особами пов'язаними з проведеними тендерами та негайно розглянути скарги учасників тендеру.

Нагадаємо, за зверненням Юрія Дерев'янка до Генерального прокурора ГПУ розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення службовими особами ДП "Держекоінвест" упродовж 2012-2014 років розтрати та заволодіння коштами в особливо великих розмірах, виділених для реалізації Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї.

Під час розслідування кримінального провадження ГПУ повідомила про підозру екс-нардепу Юрію Іванющенку у вчиненні організації розкрадання коштів Держбюджету в особливо великих розмірах та незаконному збагаченні в особливо великих розмірах.

Раніше Дерев'янко заявляв, що ще близько 650 млн гривень "екологічних" коштів, які Україна отримала в рамках продажу квот на викиди парникових газів відповідно до Кіотського протоколу, можуть потрапити до компаній, які Міністерство доходів визначає сумнівними.

Зокрема, нардеп посилався на попереджувальний лист Міністерства доходів і зборів, що був направлений до Міністерства фінансів, в якому зазначалося, що 11 компаній-контрагентів, з якими у 2012-2013 роках державне підприємство уклало договори щодо реалізації "зелених" проектів на загальну суму 2,95 млрд гривень, мають ознаки фіктивності.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 510
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців