все для підприємців, роботодавців та орендарців купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Список кандидатів на виборах до ВРУ від партія "Воля"


12 Вересня 2014 p.

Вінницька область:

 

1. Микола Парійчук (округ № 16) – економіст, громадський активіст. Фахівець у сфері розробки стратегій розвитку регіонів та залучення інвестицій. З 2003р. головний експерт Програми Розвитку ООН по Вінницькій області. Під час євромайдану був десятником охорони Вінницького Майдана. Співпрацював із «Народною Волею». Брав участь у штурмі Вінницької ОДА.

 

Донецька область:

 

1. Руслан Макарович (округ №46) – фінансист за освітою, підприємець. Голова громадської ради міста Часів Яр. Співпрацює з Еко-культурним центром “Бахмат” та Всеукраїнською Екологічною Громадською Організацією „Мама-86”. Пройшов навчальний курс у Інституті Політичної Освіти за програмою навчання депутатів місцевих рад «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» за підтримки Фонду імені Роберта Шумана.

 

Дніпропетровська область:

 

1. Таміла Ульянова (округ №27) – юрист за освітою, 5 років служби в органах МВС України, 3 роки приватної практики. Активний громадський діяч, учасник Євромайдану Києва та Дніпропетровська. Один з лідерів Люстраційного комітету Дніпропетровщини. Домоглася відсторонення з посади начальника УМВС в Дніпропетровській області Гогуадзе, начальника обласного управління ГАІ Вовчука та начальника управління природніх ресурсів та екології області - Пахниці. 

 

Житомирська область:

 

1. Юрій Михальчук (округ №66) – економіст за фахом. Власник підприємтва в галузі зеленої енергетики. Втілив у Житомирі чимало регіональних ініціатив спрямованих на захист законних прав громадян. Один з лідерів Люстраційного комітету Житомирщини. Домігся недопущення начальника УМВС області Фокіна, був один з ініціаторів недовіри до губернатора Кізина в результаті губернатор був знятий з посади. 

 

Закарпатська область:

 

1. Ігор Щербей (округ №70)- майже 30 років працює у сфері лісничого господарства. З 2005 року обіймає посаду директора Державного підприємства «Воловецьке лісове господарство».

2. Віталій Штефуца (округ №68) – підприємець, викладач, кандидат політичних наук. Зі студентських років займається громадською діяльністю, зокрема розвитком молодіжної політики в закарпатському регіоні. З 2003 по 2005 рік працював в управлінні праці та соціального захисту населення Закарпатської Облдежадміністрації. Потів займався підприємницьою діяльністю. З 2008 року член Торгової палати Закарпатської області.

 

Івано-Франківська область:

 

1. Володимир Грабовецький (округ №86) – юрист, голова всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев'янка, депутат Івано-Франківської облради. Брав активну участь в Євромайдані, в тому числі надаючи правову допомогу репресованим активістам.

2. Юрій Дерев’янко (округ №87) – економіст, народний депутат України, член Ради партії “ВОЛЯ”. Автор 55 законопроектів, 7 з яких стали законами України. Під час Євромайдану ініціював судовий процес “Україна проти Захарченка”.

3. Любомир Грицак (округ №88) – аналітик, громадський діяч. З 2006 року працює над проектами Інституту Політичної Освіти. Має значний досвід підготовки кадрів для органів місцевої влади та держуправління

 

Київська область:

 

1. Володимир Давидюк (округ №95) - голова Самооборони в Київській області. Має багаторічний досвід боротьби за становлення в Україні демократичного політичного руху. Активний учасник Революції Гідності. Ініціював створення руху Громадських варт Київської області. Опікується забезпеченням добровольчого батальйону "Київська Русь". Домігся звільнення з посади ставленика Януковича, прокурора Києво-Святошинського району Київської області. 

2. Ігор Постановський (округ №96) - PR-консультант, видавець, громадський діяч. Засновник «Загородная Недвижимость», «Слово і Діло», «Новини Дня». Активіст Самооборони в Київській області, активний учасник Євромайдану. Брав участь в люстрації суддівського корпусу Києво-Святошинського районного суду.

 

Кіровоградська область:

 

1. Євген Семенов (округ №100) – економіст, генеральний директор ТОВ “УАК-Експорт”. Здійснює оперативне керівництво комерційними підрозділами, відповідає за контроль основних фінансових показників, реалізацію нових проектів, представлення компанії в органах влади та комерційних організаціях.

2. Олег Рудницький (округ №102) – фаховий управлінець, співвласник проекту pryrodna.com «AquaBank» Group, де відповідає за організацію виробництва і розвиток продажів групи компаній: ТОВ «Українські Природні Води», ТОВ «Природні Води України», Світловодський завод мінеральних вод, ТОВ «Тростянецький завод мінеральних вод».

 

Львівська область:

 

1. Данило Дерега (округ №115) – викладач Львівського національного університету, творчий активіст Євромайдану. Автор низки соціально-культурних та мистецьких проектів.

2. Сергій Розора (округ №121) – підприємець, голова ВО “Право”. Обраний депутатом Дрогобицької міськради у 2005, у 2006 здав мандат на знак протесту проти розкрадання землі. Активний учасник Євромайдану. Бере участь у комісії з розслідування подій 01 грудня 2013 року.

3. Коляда Василь (округ №124) – фінансист, підприємець. Голова Наглядової ради “Фонду розвитку громад “Єдиний порив”.

4. Василь Кирилич (округ №125) – дипломат, радник першого класу, кандидат політичних наук. Має 25-річний стаж роботи у держустановах. З 2001 року працює в МЗС України. Володіє болгарською, польською, сербською та німецькою мовами. Має численні дипломатичні відзнаки в Україні та за кордоном.

 

Одеська область:

 

1. Марк Гордієнко (округ №135) – підприємець, організатор Одеського Євромайдану, координатор антисепаратистського руху в регіоні. Наразі є активним учасником Ради громадянської безпеки, яка опікується добровольчими батальйонами м.Одеси, що беруть участь в АТО, а також забезпечує підтримку спокою міста. Активний борець із суддівським свавіллям та кланом Ківалова.

2. Руслан Форостяк (округ№134) – спеціаліст у сфері безпеки та оборони, співзасновник одеського спецбатальйону МВС «Шторм» та спецпідрозділу «Одеса» та борець з представниками клану Ківалова в Одеському судочинстві. Очолює штаб громадської організації «Рада Громадської Безпеки», яка в період анексії Криму оперативно розгорнула мережу блокпостів у області, зараз бореться з сеператизмом та свавіллям у судовій гілці влади.

3. Микола Буковський (округ №139) – медик за освітою, підприємець. Заступник начальника штабу Громадської організації «Рада громадської безпеки».

 

Полтавська область:

 

1. Василь Ковальчук (округ №144) – військовий пенсіонер. Має 4 вищі освіти: військову, технічну, юридичну та економічну. Підполковник, в минулому - командир артилерійського полку. Кавалер ордену «Червоної зірки». Заснував та керує правозахисною організації «Ветерани Афганської війни». Головний редактор газети «Правозахисник Полтавщини». 

2. Руслан Маховський (округ №145) – спеціаліст з менеджменту організацій та управління. З 2002 по 2010 роки працював на керівних посадах у підприємствах ТОВ «Привіз», АОЗТ «Актив», ТОВ «Вертикаль плюс», ТОВ «ТД Вікант». У 2010 році обійняв посаду комерційного директора ТОВ «Інвестиційна Компанія Вектор Капітал». З 2012 по 2014р. є директором ТОВ «Передові олійні технології».

3. Оксана Піддубна (округ №146) – економіст, депутат Автозаводської районної ради м. Кременчука, секретар комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. 18 серпня 2014 року обрана секретарем Громадської ради при КМВ УМВС України в Полтавській обл. представниками 22-х громадських організацій.

4. Олександр Кулик (округ №149) - громадсько-політичний діяч, журналіст, засновник і головний редактор обласної газети «Полтавська думка». Автор понад 120 журналістських розслідувань. Співзасновник громадської організації Ліга ГО «Полтавська громада». Громадський правозахисник. Володар найвищої нагороди Спілки офіцерів України – хреста «За мужність».

5. Олександр Панченко (округ №151) – військовий інженер та правознавець. Впродовж останніх 19 років працює адвокатом в галузі кримінального, цивільного та бізнесового права, практикує в царині охорони довкілля й оборони прав людини. Член Керівної Ради Світового Конґресу Українських Юристів (СКУЮ). Ініціатор та автор проектів зі встановлення пам’ятних знаків борцям за українську незалежність.

 

Рівненська область:

 

1. Олександр Пантюхов (окргу №152) - підприємець.

2. Андрій Мітюхін (округ №153) - підприємець, командир вишкільного табору для добровольців АТО, учасник АТО. Допомога добровольчим батальйонів "Горинь", "Айдар", керівні міської організації УНСО в м. Рівне.

3. Павло Гріннен (Ульяновський) (округ №154) - підприємець, культурний діяч. Працював у тележурналістиці, займався продюсерською діяльністю, з 2001 року є технічним директором Літературно-Культурного форуму Волапюк Осло Норвегія. Активний учасник Євромайдану, один з лідерів Люстраційного комітету Рівненщини. Автор антикорупційних ініціатив та протидії зловживанням у правоохоронній діяльності.

4. Олександр Качановський (округ №155) - підприємець, керівник громадської організації "Територіальний батальйон Рокитнівщини" при УМВС України. Лідер Рокитнівської громадської організації УНСО. Активний учасник Майдану. Зайється допомогою добровольчих батальйонів "Горинь" та "Айдар".

5. Ігор Мякішев (округ №156) Активний учасник Сарнівського Майдану. Колишній секретар міської ради м.Сарни. Склав повноваження через .Один з лідерів громадської організації "Поліська Січ", яка допомагає добровольчому батальйону "Горинь", "Айдар", батальйон територіальної оборони "Волинь" та приймають участь у забезпеченні охорони кордону. 

 

Харківська область:

 

1. Олександр Лебеденко (округ №174) – юрист, підприємець . Має значний досвід роботи у сфері енергетики і, зокрема, відновлення Кіровоградській та Сєвєродонецької ТЕЦ.

 

Чернігівська область:

 

1. Олексій Шиманський (округ №206 або 207) - підприємець, активіст чернігівського автомайдану. Інженер за освітою, на даний час є керівником ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи». Активний учасник Євромайдану. Після втечі Януковича бореться за звільнення з правоохоронних органів та СБУ його прихвостнів.

 

м. Київ:

 

1. Віктор Очкур (округ №213) – підприємець, член громадського формування «Міська Варта». Співзасновник, Генеральний Секретар «Української Академії бойових мистецтв», помічник віце-президента федерації спортивного туризму України. З перших днів Євромайдану - у 28 Сотні Самооборони. З 01.02.2014 року – заступник з люстрації у Самообороні Київської області.

2. Юрій Андрєєв (округ №212) – підприємець, громадський активіст, член громадського обєднання «Новий Київ». Під час Євромайдану брав участь у Автомадані, організовував Громадську Варту Деснянського району.

3. Олексій Герман (округ №218) – громадський діяч, підприємець. Співорганізатор руху «Звільнимо Київ Разом». Організатор акцій протесту за вибори Київради та мера Києва. 16 серпня 2013 року учасник блокування сесійної зали Київради, разом з Єгором Соболєвим, Ігорем Луценко, Тетяною Чорновіл. За що отримав 5 діб адміністративного арешту. Один із засновників ГО «Ініціатива вільних та відповідальних людей «ВОЛЯ». Організатор студентського «Євромайдану», входив до складу координаційної ради «Євромайдану».

4. Артем Стельмашов (округ №222) - громадський активіст, політолог. Викладач журналістики та зв’язків з громадськістю Інституту міжнародних відносин НАУ. Керівник порталу NovaUkraina.org. Активний учасник протестних рухів, один з координаторів кампаній «Звільнимо Київ разом», «Відкрита Київрада». Учасник Євромайдану, один з натхненників студентських протестів..

 

Тернопільська область:

 

1. Анатолій Саджинський (округ №167) - за освітою інженер теплоенергетики. Активіст студентських рухів кінця 80-их – початку 90-их років. Проходив військову службу на кордоні з Афганістаном. Має значний менеджерський досвід керування підприємствами сфер будівництва та сільського господарства. З першого і до останнього дня був активним учасником Майдану.

 

Суми:

 

1. Ігор Галенко (округ №161) – студент Сумського національного аграрного університету. Громадський активіст, волонтер ініціативи зі збору екіпірування, медикаментів та продуктів для учасників АТО.


Переглядів: 993
Loading...
Рекомендовані статті

Гість 22:09, 13.9.2014

ганьба більшості таких кандидатів

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН