Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Список кандидатів на виборах до ВРУ від партія "Воля"


12 Вересня 2014 p.

Вінницька область:

 

1. Микола Парійчук (округ № 16) – економіст, громадський активіст. Фахівець у сфері розробки стратегій розвитку регіонів та залучення інвестицій. З 2003р. головний експерт Програми Розвитку ООН по Вінницькій області. Під час євромайдану був десятником охорони Вінницького Майдана. Співпрацював із «Народною Волею». Брав участь у штурмі Вінницької ОДА.

 

Донецька область:

 

1. Руслан Макарович (округ №46) – фінансист за освітою, підприємець. Голова громадської ради міста Часів Яр. Співпрацює з Еко-культурним центром “Бахмат” та Всеукраїнською Екологічною Громадською Організацією „Мама-86”. Пройшов навчальний курс у Інституті Політичної Освіти за програмою навчання депутатів місцевих рад «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» за підтримки Фонду імені Роберта Шумана.

 

Дніпропетровська область:

 

1. Таміла Ульянова (округ №27) – юрист за освітою, 5 років служби в органах МВС України, 3 роки приватної практики. Активний громадський діяч, учасник Євромайдану Києва та Дніпропетровська. Один з лідерів Люстраційного комітету Дніпропетровщини. Домоглася відсторонення з посади начальника УМВС в Дніпропетровській області Гогуадзе, начальника обласного управління ГАІ Вовчука та начальника управління природніх ресурсів та екології області - Пахниці. 

 

Житомирська область:

 

1. Юрій Михальчук (округ №66) – економіст за фахом. Власник підприємтва в галузі зеленої енергетики. Втілив у Житомирі чимало регіональних ініціатив спрямованих на захист законних прав громадян. Один з лідерів Люстраційного комітету Житомирщини. Домігся недопущення начальника УМВС області Фокіна, був один з ініціаторів недовіри до губернатора Кізина в результаті губернатор був знятий з посади. 

 

Закарпатська область:

 

1. Ігор Щербей (округ №70)- майже 30 років працює у сфері лісничого господарства. З 2005 року обіймає посаду директора Державного підприємства «Воловецьке лісове господарство».

2. Віталій Штефуца (округ №68) – підприємець, викладач, кандидат політичних наук. Зі студентських років займається громадською діяльністю, зокрема розвитком молодіжної політики в закарпатському регіоні. З 2003 по 2005 рік працював в управлінні праці та соціального захисту населення Закарпатської Облдежадміністрації. Потів займався підприємницьою діяльністю. З 2008 року член Торгової палати Закарпатської області.

 

Івано-Франківська область:

 

1. Володимир Грабовецький (округ №86) – юрист, голова всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев'янка, депутат Івано-Франківської облради. Брав активну участь в Євромайдані, в тому числі надаючи правову допомогу репресованим активістам.

2. Юрій Дерев’янко (округ №87) – економіст, народний депутат України, член Ради партії “ВОЛЯ”. Автор 55 законопроектів, 7 з яких стали законами України. Під час Євромайдану ініціював судовий процес “Україна проти Захарченка”.

3. Любомир Грицак (округ №88) – аналітик, громадський діяч. З 2006 року працює над проектами Інституту Політичної Освіти. Має значний досвід підготовки кадрів для органів місцевої влади та держуправління

 

Київська область:

 

1. Володимир Давидюк (округ №95) - голова Самооборони в Київській області. Має багаторічний досвід боротьби за становлення в Україні демократичного політичного руху. Активний учасник Революції Гідності. Ініціював створення руху Громадських варт Київської області. Опікується забезпеченням добровольчого батальйону "Київська Русь". Домігся звільнення з посади ставленика Януковича, прокурора Києво-Святошинського району Київської області. 

2. Ігор Постановський (округ №96) - PR-консультант, видавець, громадський діяч. Засновник «Загородная Недвижимость», «Слово і Діло», «Новини Дня». Активіст Самооборони в Київській області, активний учасник Євромайдану. Брав участь в люстрації суддівського корпусу Києво-Святошинського районного суду.

 

Кіровоградська область:

 

1. Євген Семенов (округ №100) – економіст, генеральний директор ТОВ “УАК-Експорт”. Здійснює оперативне керівництво комерційними підрозділами, відповідає за контроль основних фінансових показників, реалізацію нових проектів, представлення компанії в органах влади та комерційних організаціях.

2. Олег Рудницький (округ №102) – фаховий управлінець, співвласник проекту pryrodna.com «AquaBank» Group, де відповідає за організацію виробництва і розвиток продажів групи компаній: ТОВ «Українські Природні Води», ТОВ «Природні Води України», Світловодський завод мінеральних вод, ТОВ «Тростянецький завод мінеральних вод».

 

Львівська область:

 

1. Данило Дерега (округ №115) – викладач Львівського національного університету, творчий активіст Євромайдану. Автор низки соціально-культурних та мистецьких проектів.

2. Сергій Розора (округ №121) – підприємець, голова ВО “Право”. Обраний депутатом Дрогобицької міськради у 2005, у 2006 здав мандат на знак протесту проти розкрадання землі. Активний учасник Євромайдану. Бере участь у комісії з розслідування подій 01 грудня 2013 року.

3. Коляда Василь (округ №124) – фінансист, підприємець. Голова Наглядової ради “Фонду розвитку громад “Єдиний порив”.

4. Василь Кирилич (округ №125) – дипломат, радник першого класу, кандидат політичних наук. Має 25-річний стаж роботи у держустановах. З 2001 року працює в МЗС України. Володіє болгарською, польською, сербською та німецькою мовами. Має численні дипломатичні відзнаки в Україні та за кордоном.

 

Одеська область:

 

1. Марк Гордієнко (округ №135) – підприємець, організатор Одеського Євромайдану, координатор антисепаратистського руху в регіоні. Наразі є активним учасником Ради громадянської безпеки, яка опікується добровольчими батальйонами м.Одеси, що беруть участь в АТО, а також забезпечує підтримку спокою міста. Активний борець із суддівським свавіллям та кланом Ківалова.

2. Руслан Форостяк (округ№134) – спеціаліст у сфері безпеки та оборони, співзасновник одеського спецбатальйону МВС «Шторм» та спецпідрозділу «Одеса» та борець з представниками клану Ківалова в Одеському судочинстві. Очолює штаб громадської організації «Рада Громадської Безпеки», яка в період анексії Криму оперативно розгорнула мережу блокпостів у області, зараз бореться з сеператизмом та свавіллям у судовій гілці влади.

3. Микола Буковський (округ №139) – медик за освітою, підприємець. Заступник начальника штабу Громадської організації «Рада громадської безпеки».

 

Полтавська область:

 

1. Василь Ковальчук (округ №144) – військовий пенсіонер. Має 4 вищі освіти: військову, технічну, юридичну та економічну. Підполковник, в минулому - командир артилерійського полку. Кавалер ордену «Червоної зірки». Заснував та керує правозахисною організації «Ветерани Афганської війни». Головний редактор газети «Правозахисник Полтавщини». 

2. Руслан Маховський (округ №145) – спеціаліст з менеджменту організацій та управління. З 2002 по 2010 роки працював на керівних посадах у підприємствах ТОВ «Привіз», АОЗТ «Актив», ТОВ «Вертикаль плюс», ТОВ «ТД Вікант». У 2010 році обійняв посаду комерційного директора ТОВ «Інвестиційна Компанія Вектор Капітал». З 2012 по 2014р. є директором ТОВ «Передові олійні технології».

3. Оксана Піддубна (округ №146) – економіст, депутат Автозаводської районної ради м. Кременчука, секретар комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. 18 серпня 2014 року обрана секретарем Громадської ради при КМВ УМВС України в Полтавській обл. представниками 22-х громадських організацій.

4. Олександр Кулик (округ №149) - громадсько-політичний діяч, журналіст, засновник і головний редактор обласної газети «Полтавська думка». Автор понад 120 журналістських розслідувань. Співзасновник громадської організації Ліга ГО «Полтавська громада». Громадський правозахисник. Володар найвищої нагороди Спілки офіцерів України – хреста «За мужність».

5. Олександр Панченко (округ №151) – військовий інженер та правознавець. Впродовж останніх 19 років працює адвокатом в галузі кримінального, цивільного та бізнесового права, практикує в царині охорони довкілля й оборони прав людини. Член Керівної Ради Світового Конґресу Українських Юристів (СКУЮ). Ініціатор та автор проектів зі встановлення пам’ятних знаків борцям за українську незалежність.

 

Рівненська область:

 

1. Олександр Пантюхов (окргу №152) - підприємець.

2. Андрій Мітюхін (округ №153) - підприємець, командир вишкільного табору для добровольців АТО, учасник АТО. Допомога добровольчим батальйонів "Горинь", "Айдар", керівні міської організації УНСО в м. Рівне.

3. Павло Гріннен (Ульяновський) (округ №154) - підприємець, культурний діяч. Працював у тележурналістиці, займався продюсерською діяльністю, з 2001 року є технічним директором Літературно-Культурного форуму Волапюк Осло Норвегія. Активний учасник Євромайдану, один з лідерів Люстраційного комітету Рівненщини. Автор антикорупційних ініціатив та протидії зловживанням у правоохоронній діяльності.

4. Олександр Качановський (округ №155) - підприємець, керівник громадської організації "Територіальний батальйон Рокитнівщини" при УМВС України. Лідер Рокитнівської громадської організації УНСО. Активний учасник Майдану. Зайється допомогою добровольчих батальйонів "Горинь" та "Айдар".

5. Ігор Мякішев (округ №156) Активний учасник Сарнівського Майдану. Колишній секретар міської ради м.Сарни. Склав повноваження через .Один з лідерів громадської організації "Поліська Січ", яка допомагає добровольчому батальйону "Горинь", "Айдар", батальйон територіальної оборони "Волинь" та приймають участь у забезпеченні охорони кордону. 

 

Харківська область:

 

1. Олександр Лебеденко (округ №174) – юрист, підприємець . Має значний досвід роботи у сфері енергетики і, зокрема, відновлення Кіровоградській та Сєвєродонецької ТЕЦ.

 

Чернігівська область:

 

1. Олексій Шиманський (округ №206 або 207) - підприємець, активіст чернігівського автомайдану. Інженер за освітою, на даний час є керівником ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи». Активний учасник Євромайдану. Після втечі Януковича бореться за звільнення з правоохоронних органів та СБУ його прихвостнів.

 

м. Київ:

 

1. Віктор Очкур (округ №213) – підприємець, член громадського формування «Міська Варта». Співзасновник, Генеральний Секретар «Української Академії бойових мистецтв», помічник віце-президента федерації спортивного туризму України. З перших днів Євромайдану - у 28 Сотні Самооборони. З 01.02.2014 року – заступник з люстрації у Самообороні Київської області.

2. Юрій Андрєєв (округ №212) – підприємець, громадський активіст, член громадського обєднання «Новий Київ». Під час Євромайдану брав участь у Автомадані, організовував Громадську Варту Деснянського району.

3. Олексій Герман (округ №218) – громадський діяч, підприємець. Співорганізатор руху «Звільнимо Київ Разом». Організатор акцій протесту за вибори Київради та мера Києва. 16 серпня 2013 року учасник блокування сесійної зали Київради, разом з Єгором Соболєвим, Ігорем Луценко, Тетяною Чорновіл. За що отримав 5 діб адміністративного арешту. Один із засновників ГО «Ініціатива вільних та відповідальних людей «ВОЛЯ». Організатор студентського «Євромайдану», входив до складу координаційної ради «Євромайдану».

4. Артем Стельмашов (округ №222) - громадський активіст, політолог. Викладач журналістики та зв’язків з громадськістю Інституту міжнародних відносин НАУ. Керівник порталу NovaUkraina.org. Активний учасник протестних рухів, один з координаторів кампаній «Звільнимо Київ разом», «Відкрита Київрада». Учасник Євромайдану, один з натхненників студентських протестів..

 

Тернопільська область:

 

1. Анатолій Саджинський (округ №167) - за освітою інженер теплоенергетики. Активіст студентських рухів кінця 80-их – початку 90-их років. Проходив військову службу на кордоні з Афганістаном. Має значний менеджерський досвід керування підприємствами сфер будівництва та сільського господарства. З першого і до останнього дня був активним учасником Майдану.

 

Суми:

 

1. Ігор Галенко (округ №161) – студент Сумського національного аграрного університету. Громадський активіст, волонтер ініціативи зі збору екіпірування, медикаментів та продуктів для учасників АТО.


Переглядів: 943
Loading...
Рекомендовані статті

Гість 22:09, 13.9.2014

ганьба більшості таких кандидатів

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН