Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Одним Айфоном ситим не будеш

Спеціальна номінація «Народний доброчинець»: умови участі та механізм висунення кандидатів


7 Лютого 2024 p.

«Народний доброчинець» – це одна із спеціальних номінацій Національного конкурсу «Благодійна Україна». Унікальність «Народного доброчинця» у тому, що і висунення, і оцінювання номінантів на це звання делегується українцями. Народним доброчинцем може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю/волонтерством в Україні. Важливим пунктом із відбору учасників до цієї номінації є у першу чергу наявність бездоганної ділової та публічної репутації та високих професійних якостей у сфері благодійності/волонтерства, сукупність підтвердженої інформації про особу-номінанта.

Висунення кандидатів у номінацію «Народний доброчинець» здійснюється наступним шляхом:

на адресу конкурсу konkurs@blagoukraine.org надсилається електронний лист.

В темі листа вказується: «Народний доброчинець».

У листі обов’язково надається коротка біографічна довідка та характеристика діяльності організації-номінанта чи особи-номінанта; лінк на сайт, блог, чи фб.-сторінку номінанта; додати декілька світлин.

Просимо звернути увагу, що біографія про номінанта та його фотографія є обов’язковою умовою участі у конкурсі. Відповідно до «Положення про Народного доброчинця»«Положення про Народного доброчинця» без наявності усіх відповідних складових Оргкомітет залишає за собою право не допускати номінанта до голосування (участі у цій номінації) без додаткового узгодження інформації з номінантом чи заявником.

Термін висунення кандидатур триває до 30 квітня 2024 року (включно). Голосування розпочнеться після повної реєстрації усіх заявок, що надійшли на Конкурс, узгодження списку кандидатур Оргкомітетом Конкурсу та оприлюднення списку на сайтах. Усіх номінантів оргкомітет конкурсу додатково повідомить про старт голосування електронною поштою.

Оголошення переможця – після закінчення голосування та підрахунку голосів (орієнтовно на початку червня 2024 року).

Нагородження переможця відбудеться на урочистій церемонії нагородження переможців влітку 2024 року.

НАГАДУЄМО: Народним доброчинцем може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні. Визначення переможця відбувається шляхом голосування громадянами України. Особа чи організація, яка вже отримала відзнаку «Народний доброчинець» більше не може подаватись у цю номінацію, її заявка не розглядатиметься.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи, незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. УЧАСНИКАМИ (НОМІНАНТАМИ) КОНКУРСУ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ, ДЕПУТАТИ (детальніше див. у «Положенні про Національний конкурс «Благодійна Україна», ст. 6 «Учасники конкурсу»).

Залишайте розповіді про всіх тих, хто робить добрі справи і заслуговує на те, щоб Україна дізналася про них, а суспільство сказало йому «Дякую!».

Перед початком висунення та голосування за кандидатури просимо ознайомитись із механізмом визначення Народного доброчинця:

На Оргкомітет Конкурсу надходить інформація про запропоновані кандидатури на звання «Народний доброчинець» (надсилається на електронну пошту: konkurs@blagoukraine.org із зазначенням у назві листа «Народний доброчинець»). Обов’язковою умовою реєстрації номінанта є його коротка біографія та посилання на джерело інформації про номінанта (офіційний сайт організації, посилання на інтернет-публікацію про номінанта, біографія та фото та ін.).

Розміщення інформації про номінантів «Народного доброчинця» на відповідній сторінці у мережі Facebook відбувається з моменту останнього дня реєстрації заявок.

Організатори створюють у соціальній мережі Facebook дописи на сторінці «Народний доброчинець», вільний доступ до коментарів чи перепостів на якій може мати кожен зареєстрований користувач мережі (https://www.facebook.com/NarodnyBlagodijnyk/).

Оргкомітет конкурсу опрацьовує інформацію про усіх поданих кандидатів та розміщує у соціальній мережі Facebook (на сторінці «Народний доброчинець») усю інформацію про кандидатів на перемогу у цій номінації; формує єдиний перелік претендентів (в алфавітному порядку) та розміщує цей перелік на сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua та на сайті Благодійна Україна https://blagoukraine.org для початку голосування. Оргкомітет конкурсу одночасно розміщує на сайті технічні вимоги до режиму голосування та окреме посилання на голосування.

Голосування за номінантів розпочнеться орієнтовно в середині травня 2024р. Голос приймається від однієї особи один раз, протягом періоду голосування. Переможцем стає номінант, що набрав найбільшу кількість голосів учасників голосування. Голос, що був продубльований з одного мейла повторно не приймається.

Оголошення переможця у цій номінації – у червня 2024 року. Нагородження переможця в номінації «Народний доброчинець» відбувається під час церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна».

З часу офіційного старту конкурсу та до моменту закінчення голосування у номінації «Народний доброчинець» проводиться окрема інформаційна кампанія щодо популяризації цієї номінації в соціальних мережах та медіа.

Детальніша інформація про Конкурс на сайті: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

Додаткова інформація за телефоном: 067-164-04-11.

Чекаємо на ваші заявки та єднаймося заради добра!


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 86
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців