купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Укладення шлюбу з іноземцем та особою без громадянства
Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру...
15.2.2019, 12:11
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Хто боїться горобців, проса не сіє

Провадиться робота щодо соціального забезпечення дітей з обмеженими функціональними можливостями на Надвірнянщині


27 Січня 2014 p.

Управлінням соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації  перерахунки та виплати усіх видів державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, проводяться своєчасно.
Протягом 2013 року 13 дітей-інвалідів забезпечено кріслами- колісними, двох дітей-інвалідів забезпечено допоміжними засобами для особистої гігієни, трьох дітей-інвалідів забезпечено меблями (2 шведські стінки, 1 стіл-парта), одній дитині-інваліду видано поручні. На забезпечення протезно-ортопедичними виробами видано 160 направлень.
У 2013 році підгрупу А встановлено 38 дітям-інвалідам Надвірнянського району. Управлінням соціального захисту населення Надвірнянської  райдержадміністрації перерахунки надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А проведені своєчасно.


Рішенням двадцять першої сесії Надвірнянської районної ради від 14.11.2013 року №593-21/2013 «Про створення Комунального підприємства «Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Надвірнянської районної ради» створене комунальне підприємство «Районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та затверджено його Положення. Листом від 09.12.2013 № 610/01-18/006 райдержадміністрація звернулась до облдержадміністрації з проханням сприяти у винесенні на розгляд наступної сесії обласної ради питання передачі в оренду Надвірнянському районному центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів приміщення Надвірнянського будинку дитини. Листом від 10.01.2014 № 20/01-3 управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося в департамент охорони здоров’я облдержадміністрації за погодженням на передачу в оренду вищезгаданого приміщення.

На сесії районної ради від 27.12.2012р. отримано рішення №40517/2012 «Про утворення центру первинної медико-санітарної допомоги в Надвірнянському районі». Планується відкриття лікарських амбулаторій загальної практики в с.с Добротів, Заріччя та Гвізд шляхом реорганізації фельдшерсько-акушерських пунктів в населених пунктах з чисельністю мешканців більше 1000. На даний час проводиться перепідготовка лікарів-терапевтів та педіатрів за спеціальністю загальна  практика-сімейна медицина. 
 При підготовці заходів (пропозиції) до районної Програми соціальної підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних житттєвих обставинах, на 2014 рік, з метою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують житла, служба у справах дітей буде звертатися щодо виділення коштів на придбання житла дітям пільгової категорії та особам з їх числа, в сумі 50 тис. грн.
Станом на 3 грудня 2013 року на обліку громадян, які потребують поліпшеня житлових умов, за місцем їх походження або проживання, перебуває: 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 3 особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 3 дітей виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, 2 дітей перебувають в закладах на повному державному забезпеченні.
Передбачено завершити будівництво та ввести в експлуатацію дошкільні навчальні заклади в селах Білі Ослави та Лісна Тарновиця,  Надвірнянського району, а також створити навчально-виховні комплекси в населених пунктах, де відсутні дошкільні навчальні заклади, а саме в с.с. Битків, Назавизів, Чорний Потік, Молодків.
Для забезпечення реалізації права на освіту дітей з обмеженими  фізичними можливостями 104 дитини навчаються за індивідуальною програмою, яка розроблена відповідно до можливостей дитини та погоджується з батьками.
Фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді впродовж 2013 року виявлено 565 сімей, в яких виховується 535 дітей з функціональними  обмеженнями.
Фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді впродовж 2013 року здійснено соціальне інспектування 510 сімей, в яких виховуються 515 дітей з функціональними обмеженнями, з них 38 сімей перебувають під соціальним супроводом.
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації з метою вивчення думки батьків, які виховують дітей з функціональними обмеженнями, розроблено анкети-опитування та проведено анкетування щодо визначення потреби у послугах денного перебування.
З метою проведення заходів  для дітей та молоді з функціональними обмеженнями протягом 2013 року працівники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації співпрацювали з молодіжними громадськими організаціями «Агапе», «Милосердний Самарянин», «Архибратство Йосафата», благодійним фондом «Карітас», НСОУ станицею с.Білі Ослави і м.Надвірна.
4 дітей району з функціональними обмеженнями взяли участь в обласному фестивалі для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».
03.12.2013р. троє осіб з особливими потребами взяли участь в обласному фестивалі для молоді з творчими можливостями  «Горицвіт».
Впродовж 2013 року в Надвірнянському  районі проводились культурно-мистецькі заходи для дітей:

-                       організовано акцію «Великодня писанка», в якій взяло участь 3 дітей з функціональними обмеженнями та 4 волонтерів, учасники акції отримали  подарунки;
-                       за сприянням голови райдержадміністрації, відділу освіти, служби у справах дітей та благодійних організацій району була проведена акція «Ти не один», в якій взяли участь 10 дітей-інвалідів;
-                       до Дня захисту дітей організовано ігротеку, на яку також були запрошені діти з функціональними обмеженнями;
-                       ­­­­­­03.12.2013р. проведено майстер-клас по виготовленні Новорічних прикрас для ялинки (взяли участь 15 дітей з функціональними обмеженнями);
-                       05.12.2013р. проведено майстер-клас з бісероплетіння (виготовлення квітів) в с. Білі Ослави;
-                       20.11.2013р. в смт. Ланчин було проведено майстер-клас по виготовленні виробів зі шкіри та по виготовленні Новорічної свічки.
В загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах району функціонує 9 майданчиків із синтетичним покриттям та 96 спортивних майданчиків. В с. Тисменичани, с. Білі Ослави, пр.Черник с. Зелена, Надвірнянського району проводиться модернізація спортивних площадок для встановлення синтетичного покриття.
Керуючись регіональною цільовою програмою «Спортивний майданчик» на 2012-2016 роки, відповідно до якої облаштувати на територіях загальноосвітніх шкіл майданчиків із синтетичним покриттям за рахунок Надвірнянських обласного та районного бюджетів, в кожному населеному пункті Надвірнянського району планується відкрити спортивні площадки із синтетичним покриттям по різних видах спорту. 

          У газеті «Народна воля» опубліковано статті:
                       - «Дитячі долі в руках дорослих»;
                       - «Комісія уповноважена вирішувати»;
                       - «Про право дітей на житло»;
                       - «Прийміть дитину в свою у свою сім’ю»;
                       - «Зміни до Закону України «Про державну соціальну допомогу
                           інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»,                  
а також жителів Надвірнянщини ознайомлено з проханням Снятинського дитячого будинку-інтернат для дітей-інвалідів та сиріт щодо реалізації продукції, яку виготовляють його вихованці.
             На ТРК «Надвірна» протягом листопада транслювався ролик на тему: «Як усиновити дитину».


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 507
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2019
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Битва вертепів - 2019

ВІДЕОНОВИНИ


В Івано-Франківську відбудетьcя концерт "Рокаш"
<p>
	<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif;">20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників суперколлектива "Рокаш".</strong></p>
<p>
	<u><strong><a href="http://briz.if.ua/55664.htm" target="_blank">Детальніше тут</a></strong></u></p>

РОЗСИЛКА НОВИНІнформація надана: CreditPanda.com.ua


все для підприємців, роботодавців та орендарців