Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Відповідальним за бардак пропонують призначити…народ (2)
За останні дні у різних джерелах довелося прочитати дослівно таке: «Держава - це ми. Якщо...
15.4.2017, 13:35

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІБлог на БРІЗ


Стражник Людмила
Журналіст, Завідувач відділу соціальних проблем Городенківської газети «Край», член правління ОО НСЖУ
Шалені гроші в Городенці
11.7.2014, 17:33

Веселе життя в Городенці! В супермаркеті скуповуються напередодні дня Святого Петра й Павла. Черги.... Кажуть, на Івана гуляли так, що до ранку відгукувалося мешканцям прилеглих до розважальних закладів територій. По селах, то тут, то там, відкривають чергові забігайлівки. Схоже, що основнею статтею доходу залишається продажа спиртних напоїв. Ну, ще таксисти маються, бо розвозять підпилих пасажирів. До слова, Городенківська міська рада ніяк нек спроможеться організувати в містечку маршрутки. А для чого? Адже наближені до владної верхівки люди лобіюють свій таксо-бізнес, який успішно процвітає. Кажуть, що кожен таксист має здати за зміну "касу", до 200 грн. Решта твоє. І ремонт машини також. Але якось виживають. Хоча, як зважити на стан городенківських доріг, таксистам не позаздриш! Зате райавтодор "працює", заслужений автодорожник засідає у районній раді в усіх почестях: аякже--орденоносець! 

Городенка живе своїм цікавим і дивним життям. Жнивують аграрії. Про це успішно звітує, як за колгоспних часів, районна влада. А що вона робить для того, щоб ті жнива провести? Видала кредитів пільгових, чи дороги поремонтувала, щоб селяни легше добиралися до полів? Чи пільгове пальне видала? Для чого взагалі районне управління сільського господарства? Яка користь від структур, якщо вони тільки те й роблять, що збирають звітнісь? Кому вона потрібна? Щоб прозвітувати радісно, що все добре? А як збути порося, телятко, сільгоспподукцію? До кого має звертатися селянин за допомогою? 

Про тіньові схеми земельних служб мовчу. Бо... треба гнати в шию всіх управлінців, які шукають лазівки в законодавстві для прибирання до рук можновладцями тих кавалків землі, які ще не прихоплені. 

У Городенці крутяться шалені гроші. Най ніхто собі не думає, що то такий бідненький райончик віддалений! Далебі! Смотрящие далі керують районом. Хоч на ставці в держави не сидять, але грошенятка гребуть, на уклін до них і далі ходять... Житуха....

Кажуть, Порошенко прийшов. Все зміниться. Він що, має такі довгі руки, щоб до Городенки дістатися? До кожного бюджетного закладу, приватної структури... людей.. які .. практично не змінилися, як були до Майдану, так і залишаються. Хто як гріб з державної кишені (тобто бюджетної), так і далі шукає лазівки. Партійна приналежність далі править бал. Є свої князьки й свита. Вони й далі розкошують. А що... народ мовчить, терпить, хоч усе знає і бачить... 

Весело тут у нас... 

 


Гість 04:46, 12.7.2014

А конкретно, Прізвища, Імена .... Факти і т д. Чи знову водичка, і знову все погано. Де пропозиції? Конкретні кроки?

Гість 13:25, 12.7.2014

Треба троха шоб тут постріляли!!!!!!

Гість 11:49, 13.7.2014

Цікаво, чи правда, що в таборі "Перлина Придністров'я" vip-номери з сауною і таким іншим за державні гроші зробили для своїх потреб зовсім не регіонали, городенківські найбільші районні демократи?

Людмила Стражник 12:21, 13.7.2014

Про земельні оборудки в Городенківській міській раді. Скільки обійшлося для нинішнього в.о. міського голови Ярослава Парфенюка придбання землі в центрі міста під торговий комплекс, який він спорудив? Депутати міської ради закрили очі на те, що поруч підприємець викупив такі ж само квадратні метри під своїм торговим комплексом за ціною значно вищою. Так само не зовміс прозоро приватизовано землю під торговим комплексом "Україна", а заодно прихоплено (або була спроба прихопити) ще кількасот метрів квадратних навколишньої території.
Щодо районної влади. Яка доля приміщення колишньої СЕС? Хто в колишньому приміщенні СЕС прихопив чи планує прихопити ласі шматки квадратних метрів?
Яким дивом ведеться пошук першого заступника голови райдержадміністрації? Про який професіоналізм кандидатів можна говорити?
Прокуратура мене уб'є... Але скільки було звернень до цього поважного контролюючого органу, я вони відписувалися:"Приводу для прокурорського реагування нема"... Я не найсміливіша жінка в районі. Про ці та багато чого іншого говорять і міські депутати, і звичайні люди. Народ боїться висловлювати свої думки з різних причин: страх, байдужість, особисті бізнесові інтереси.
За якими критеріями призначено нинішнього начальника районного управління АПР? Я з місяць просилася до нього на інтерв'ю, запропонувала ряд запитань... віз і нині там.
Не хочуть, щоб першим заступником голови РДА був Василь Ємчук. Може, треба провести публічну люстрацію його, та й заодно всіх претендентів? Хай покажуть свої програми, з чим ідуть на цю посаду, що можуть запропонувати, який бізнес-план, а не лише партійні квитки. Район чинно посідав останнє місце в районі за соціально-економічними показниками. І всім зійшло з рук, ніхто з колишніх нині не бідує. Ще й ласі шматки поуривали для себе: хто землі, хто бізнесу. Знову повертаються до помилки 2005 року, коли на керівні посади призначали виключно за тим, хто скільки днів був на Майдані, та ще хто родича мав дужчого. Я, як і кожна свідома людина, негативно ставлюся до Партії регіонів та її прислужників. Але, як на мене, Василь Ємчук не є її типовим представником. Так, він був у її лавах, як і тисяча з хвостиком інших городенківців. Але давайте проаналізуйте діяльність і бездіяльність депутатів різного рівня від "Батьківщини", "Фронту змін", "Нашої України", "Свободи". Вони що, ВСІ --патріоти свого краю? Чи це лише прикриття, щоб прийти до влади і мати можливість брати участь у прийнятті рішень при розподілі бюджетних коштів, лобіювати свої бізнесові інтереси тощо. Цей допис--лише квіточки від усього того, про що хочеться не те що писати, а волати... От всюди кажуть--громада... громада... Що вирішує та громада в конкретному селі? Де ви бачили останнім часом сходи громад? Пригадується, як був головою РДА Микола Олінійчук, чи не щодня були виїзди в села представників районної влади. Люди на тих зборах, нехай і в холодних клубах, до когось таки могли достукатися. І Олінійчук спонукав реагувати на запити людей. Так, заклеймити Олінійчука найлегше. Але він був менеджером у районі, який таки прагнув змінити його. Мені цікаво спостерігати, які підходи до керівництва в кожного нового очільника району. Щораз звужуються повноваження. От, за Олінійчука на нарди понеділкові не ходив такий собі поважний пан Роман К. Ну, той, що "Металіста" прихвитизував. І не було на те ради. І газета писала, що "берізки на колишньому виробництві ростуть", за що ледь від суду відбилася. А нині... хто нині рахується з районною владою? Вертольотом прилетів один "герой України" на свій об'єкт, і успішно полетів. До нього в районі тисяча сто запитань. А він собі полетів. А що.. смотрящие залишилися, вони все знають, моніторять... Ох, відчай бере від усього цього...

Гість 03:07, 15.7.2014

Моє рідне місто Городенка,але рідко буваю там,був майже в усіх районах західної України,але такої бідосі як у нас не бачив,щодо статті це правда і знаючи нашого Городенківського "брата"Вам п.Людмило повага за мужність бо в Городенці як кажуть все схвачено...а дороги,таксі та комерсанти,лікарня,міліція і все решта це все найгірше що може бути,через це все аж якась ненавість бере до рідного міста,а фотографії в соц.мережах де проводяться якісь заходи, там вся"місцева еліта" і священник з ними з пузом-жах.В тюрму або на мін. пенсію те все треба гнати,бо там порядку немає ніякого.

Гість 03:26, 15.7.2014

Звертаюся до 1го гостя.Дуже банально,але сама стаття ця,якої напевно ще небуло з часів поки не прийшли до нас комуняки,в ній брехні немає,а конкретними іменами та фактами нехай займається міліція та прокуратура,чи може щось неправда на Вашу думку?

Людмила Стражник 17:04, 15.7.2014

Ось такий коментар від голови Городенківської районної ради п. Богдана Кобилянського (подано в особистому повідомленні):
«Процедура надання в оренду вільних площ колишнього приміщення СЕС буде проходити публічно на конкурсних умовах. Створена комісія з депутатів і громадськості, і я запрошую взяти участь у її роботі. Час і місце буде повідомлено додатково. Щодо Ємчука: він сам обрав політичний шлях. Ми зверталися до нього під час Майдану написати заяву на звільнення в знак протесту проти дій влади, він відмовився. Закінчилося все відомим рішенням сесії при наповненому людьми Палаці культури. Призначення на керівні посади в районі направду ні з ким не погоджуються, за винятком керівництва політичної партії, яка зараз при владі, що більше нагадує закулісні домовленості. Завжди готовий ДО СПІЛКУВАННЯ.
Якщо в державі не відбудуться реформи, ми отримаємо не тільки неефективну владу, ми втратимо Україну. Зараз до влади потрібно, як ніколи, нових, сміливих, молодих людей, які би були мотором змін. Хто служив Януковичу, на такі зміни не здатні, це типові пристосуванці. Згадаймо вимоги Майдану-змінити в першу чергу систему. Ті, які не здалися, які тримали позицію, які перемогли Януковича, тільки вони здатні на зміни, бо вони відчувають відповідальність перед Майданом та Небесною сотнею. Ми переживемо ще немало важких часів, поки народ УКРАЇНИ заставить владу розпочати в державі системні реформи. Або переможе МАЙДАН І ЙОГО ВИМОГИ і буде Україна сильною і демократичною, або буде перемога Путіна та олігархії. Тоді знову спливуть і Ємчук, і Мицус та їм подібні. Змінимо разом державу! СЛАВА УКРАЇНІ!»

Іванко 21:05, 16.7.2014

Героям Слава! Сумні реалії. Час змін гряде!!!

Гість 21:37, 22.7.2014

А хіба мицус "тонув", щоб спливати. І цей факт є
ганьбою для теперішньої районної влади. А де ВО
"Майдан", де "Свобода"? За що загинув світлої пам'яті
Сергій Дідич? Щоб "хамелеони" і дальше "пливли" і
глумилися з пам'яті Героїв. СЛАВА УКРАЇНІ!і

Гість 20:41, 23.7.2014

Шановна п. Людмило! Велике спасибі Вам за правду.
Але цю статтю разом з відгуками гостей потрібно
опублікувати в газеті "Край".Якщо п. Терлецький це зробить , то рейтинг газети зросте , а п. Ігор ще
раз докаже свій патріотизм. А щодо Мицуса, то,
на мою думку,якщо він і дальше залишиться у кріслі
"очільника від освіти "- це буде великим ударом
по репутації сьогодні діючого голови райдержадміністраї. Виходить, що "кадри", які добре знають всі корупційні схеми дуже цінні для
будь- якої влади. Тільки така влада недовговічна,
бо коли такі хлопці як Володя Парасюк повернуться з АТО, то буде такій владі кінець.
Слава Україні! Героям Слава!

місцевий 01:21, 16.8.2014

міняти треба всіх,прокурора,нач.міліції,мера,голову рай ради,адміністрації і так далі,вони до останнього трамилися януковича і виправдовували азІрова,приймак,мороз,чупрунка,парфенюки,філіпенки в Гороенці не рипнешся - приб'ють...
і те що ви,пані Людмила маєте сміливість казати навіть те що Ви вже сказали ставить Вас вище багатьох чоловіків в нашому місті....

Гість 14:49, 6.12.2014

згідна з місцеим

Гість 14:56, 6.12.2014

ЯКЩО ІДЕ МОВА ПРО ОЛІНІЙЧУКА М.Д. ЯККИЙ ПРАЦЮВАВ В ЦРЛ ГОЛОВНИМ ЛІКАРЕМ ТО ЦЕЙ ТОЧНО КРУТИВ ШАЛЕНІ ГРОШІ В ГОРОДЕННЦІ.ЛІПШЕ НЕБРАТИ ПРИКЛАДУ З НЕГО.

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Cічень
2018
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


V Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН