Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


A bargain is a bargain

Для Івано-Франківська розробляють Місію


25 Січня 2013 p.

Група активних івано-франківців, серед яких депутат обласної ради Володимир Олійник, засновник «Школи лідерів» Радислав Петрів та голова ГО «Івано-Франківська громадська обласна рада» Олег Касіянчук почали працювати над дуже глобальним питанням: виробити місію Івано-Франківська.

За словами Радислава Петріва, причиною стало те, що цьогріч ФРАНКІВСЬК зайняв аж 16 місце в рейтингу багатих міст України, а інші міста Прикарпаття не ввійшли навіть у сотню. Група поставила перед собою завдання: розробити місію міста, йдучи до якої ФРАНКІВСЬК у 2020 році зайняв би 1-ше місце в Україні і ввійшов в десятку багатих міст Європи.

17 січня 2013 р. відбувалося друге відкрите засідання робочої групи. На ньому поставлене питання розглядалося під кутом зору відомого у світі бізнесмена, маркетолога, засновника корпорації Аррle Стіва Джобса. А саме: «Think different" ("Думай інакше»). Це гасло лягло в основу стратегії Apple, щоб достукатися до свідомості людей, котрі не бачили альтернативи Біллу Гейтсу і програмним продуктам Microsoft.

Однією з думок висловлених на засіданні була: «Враховуючи що місто із значним науковим потенціалом та великою кількістю ВУЗів, владою міста може бути прийняте рішення про залучення в Івано-Франківськ, на сприятливих умовах, наукової еліти України. За прикладом «Силіконової долини» (у США) звідки вийшли напрацювання Біла Гейтца (IBM), Стіва Джобса (Apple), Марка Цукерберга (Facebook) і т. д.

Простішою ідеєю є «Івано-Франківськ студентське місто» - з допомогою ректоратів та влади підняти рівень освіти у ВУЗах (піднявши планку для існуючих та залучивши нові науково-викладацькі кадри). Місто в свою чергу мало б заробляти на транспорті, проживанні, харчуванні і дозвіллі приїжджих студентів.

Керівник інтелектуального кіноклубу «Маяк», керівник робототехнічного гуртка Тарас Проць ствердив: «Було б добре створити гурток для програмістів або сприяти роботі приватної Школи компютерної майстерності. Цим самим ми закладемо фундамент того, що місто зароблятиме на інтелектуальному продукті, як це робиться у всьому світі.

Та за основу взята місія Івано-Франківська запропонована Радиславом Петрівим: «Багате місто багатих людей». Адже без багатих людей не буде багатого міста і навпаки. Це довгострокова місія до якої потрібно поступово йти. При чому "багатство" - хто яке собі уявляє: духовне, матеріальне і т.д.

24 січня 2013 року відбулося чергове відкрите засідання робочої групи, за участю міського голови м. Івано-Франківська 1998 – 2006 р.р., Народного Депутата України 2006 – 2012 р.р. Зіновія Шкутяка. Зіновій Васильович, зазначив, що мрії та фантастичні речі з часом стають реальністю. Також він озвучив декілька тез:

1. Сприяти у створенні та плекати середній клас. Це середовище людей які роблячи власну справу, будуть захищати те що зробили. Середній клас завжди був стержнем суспільства. В кінці 90–х, початку 2000-х років, ми пробували створити середній клас підприємців шляхом сприяння розвитку будівельної галузі.
2. Івано-Франківськ може виділитися самобутньою культурою. Це той напрямок який може прославити нас на цілий світ, а відповідно збільшити притік туристів. Для прикладу можу назвати інформацію, що Львів за Різдв’яні свята відвідало більше туристів ніж за Євро 2012.
3. Підтримую напрацювання вашої групи, що необхідно розвивати новітні інтелектуальні та комунікативні технології.

Серед ідей висловлених 24 січня були також такі:
1. Івано-Франківськ місто по переробці сміття,
2. Створити неповторний Музей казок на місці музею Гриневичів ( що по вул. Василіянок),
3. Монорейсова дорога з м-ну Позитрон до м-ну БАМ.

Додаткова інформація:
Місія Дніпропетровська, вироблена впродовж 2011 року науковцями:
Дніпропетровськ – міжнародний фінансово-діловий центр, столиця космічних технологій України, логістичний та промисловий лідер Придніпров’я, комфортний для життя та ведення бізнесу.
Місія Києва на думку Мирослав МАРИНОВИЧ: «Одвічна місія Києва — скромна місія миротворця»


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 790
Рекомендовані статті

Гість 19:32, 26.1.2013

Шкутяк вже колись був патроном першого стратегічного плану розвитку міста. Але вся та команда "повтікала" в інші життєві питання і за кордони після того, як той план так і не пролонговувався і не розвивався. А спроба створити середній клас на основі "будівельного лоббі" - це просто чергова фішка , яка виникла на хвилі будівельної кон'юнктури. І де той "будівельний середній клас". Люди просто поробили собі свої кар'єри і підзаробили грошенят. А місто спотворили. Як можна будувати "місії" з простих гасел. Навіть симпатичних. Требе проаналізувати історію, оцінити потенціали і порахувати перспективи. А потім побачити себе в великій історичній тканині (території. місії країни). Що за приклад Дніпропетровськ? А про музей Гриневичів - то не з казки потрібно починати (хоча за будинок відповідав Союз активних українок) а виконати свої обовязки перед містом (історією) по збереженню його. Елементарно. Краще б зібрали студентів і громадою відремонтували б його. А "середній" будівельний клас дав би грошенят на це! Га? А потім казочки. У місті ще немає музею міста. Місто забуло про виставкові зали. Не будувалось жодного культурного центру... А це як церква - показник свідомості (і місії) міста. Історичні споруди розсипаються. Яка місія?! Генплану міста немає! стратегії не визначено. Навіть брендінгу не змогли зробити. Туристична галузь, про яку постійно наголошують - ніяка. Місія не розробляється .Вона викристалізовується зі глибокого знання своєї історії і потенціалу. Словом якось це забавка несерйозна. Не з того боку почата.

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців