Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Курці і на весіллі, і на поминках горе

Віра Ричаківська: територіальні управління Національного банку України здійснюють зворотний викуп інвестиційних монет на максимально вигідних для громадян умовах


21 Грудня 2012 p.

Національний банк України постійно вживає заходів з метою популяризації нового інструменту − інвестиційних монет України.

Сьогодні реалізацію та зворотний викуп інвестиційних монет здійснюють 34 уповноважених банки та територіальні управління Національного банку України.

«Усі територіальні управління Національного банку приймають інвестиційні монети по ціні дорогоцінних металів, тобто людина не втрачає нічого», – підкреслила аргумент на користь інвестиційних монет Віра Ричаківська, заступник Голови Національного банку України.

Такі зміни в частині визначення закупівельних цін на інвестиційні монети 03 грудня 2012 року ухвалило Правління Національного банку України постановою № 501 «Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку і встановлення цін на банківські та дорогоцінні метали».
Тепер закупівельні ціни на інвестиційні монети розраховуються виходячи з офіційних (облікових) курсів банківських металів, установлених Національним банком України на день складання розрахунку цін з урахуванням маси інвестиційної монети, збільшених на номінал інвестиційної монети. Таким чином максимально зросла та ціна, яку можуть отримати громадяни під час здійснення продажу інвестиційних монет в територіальних управліннях Національного банку України.

Заступник Голови Національного банку України Віра Ричаківська повідомила, що за станом на 01 грудня 2012 року Національним банком України реалізовано 15,5 тис. інвестиційних монет на загальну суму 46 млн. грн.

«Тобто ми бачимо, що монети наші користуються великою популярністю, на наступний рік ми плануємо витримати ці темпи і надалі робитимемо акцент на популяризацію нашого нового інвестиційного інструменту», − зазначила Віра Ричаківська.

Адже інвестиційні монети України є надійним засобом заощадження та гарною альтернативою збереженню коштів в іноземній валюті, оскільки дорогоцінні метали мають реальну вартість і ціна на них у перспективі лише зростає.

Віра Ричаківська вважає, що інвестиційні монети, крім інших переваг, є ще й добрим подарунком до свят: «Мені здається, що кращого подарунка на Новий рік годі й шукати: це подарунок, який і збережеться надовго і достойно подарувати».

Довідково:
Інвестиційні монети України були введені в обіг з 28 грудня 2011 року відповідно до постанови Правління Національного банку України від 26 грудня 2011 року № 473 «Про введення в обіг інвестиційних монет України».
Інвестиційні монети – це особлива група сучасної монетної продукції, яка призначена для вкладання коштів широким колом інвесторів, у тому числі приватними особами. Монети цієї групи виробляються із золота або срібла, доведеного до найвищих проб відповідно до світових стандартів, що забезпечує їм високий рівень захищеності від інфляції, особливо в умовах постійного зростання вартості дорогоцінних металів.
Для ідентифікації інвестиційних монет України цілком достатньо знати основні властивості металів, технічні параметри справжніх монет, а також уміти користуватися простим, доступним та недорогим інструментарієм.
Крім того, віднесення інвестиційних монет України до банківських металів звільняє операції з ними від сплати податку на додану вартість, а також від мита під час вивезення за межі України/ввезення в Україну цих монет. Відповідно до статті 196.1.4 Податкового кодексу України іноземні монети з дорогоцінних металів є об’єктом оподаткування, базою оподаткування цих монет є продажна вартість.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 714
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців