Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Виховані люди повні сумнівами, а ідіоти - впевненості

Світлана Онищук поспілкувалася з працівниками служб у справах дітей, що діють у районах області


20 Жовтня 2023 p.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації - начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук спільно зі своєю заступницею Людмилою Сірко зустрілися із працівниками служб у справах дітей із шести районів Прикарпаття.

У час війни фахівці працюють у посиленому режимі, адже область прийняла чимало дітей з числа внутрішньо переміщених, прибували різноманітні заклади – дитячі будинки сімейного типу та прийомні родини із зони бойових дій. Для пацівників служб керівниця області передала комп'ютерне обладнання, яке надали міжнародні партнери.

"За сприяння благодійних організацій та міжнародних партнерів технічно підсилюємо установи, які стоять на захисті прав дітей", - зазначила керівниця області.

Варто додати, що на сьогодні в Івано-Франківському районі проживають 110 тис неповнолітніх, які мешкають у 20 громадах. За час війни в район прибуло 15 630 дітей із числа ВПО. У районі 393 дитини мають статуси сироти чи позбавленої батьківського піклування.

Калуський район, який налічує 13 територіальних громад, на первинному обліку має 243 дітей, майже половина - це діти з міста Калуша.

Надвірнянський район - теж один з тих, що прийняв чимало внутрішньо переміщених із зони бойових дій: більше сотні дітей та чимало соціальних дитячих закладів.

На Коломийщині функціонують 5 патронатних родин, 6 дитячих будинків сімейного типу, де виховують 49 дітей з числа сиріт та позбавлених батьківської опіки. 11 прийомних родин, де проживають 17 дітей.

Косівщина у 5 територіальних громадах опікується 81 дитиною, які перебувають на обліку служби. У районі діє дитячий будинок сімейного типу, створені 2 прийомні родини.

Тут також проживають 373 діток з числа ВПО.

На Верховинщині ефективно працюють зі створенням прийомних сімей - таких зараз 8. Дві– створено цього року. Діє дитячий будинок сімейного типу, де проживають 9 дітей, й патронатна сім’я, де взяли на виховання 7 дітей.

"Об’єднуємо зусилля задля допомоги дітям. Особливо важливо підтримати дітей, які осиротіли через війну", - резюмувала Світлана Онищук.

Варто нагадати, що для родин наших полеглих захисників й захисниць діє проєкт «Турбота про родину Героя».

Очільниця Прикарпаття також додала, що в області працюють над тим, щоби заручитись підтримкою духовних наставників. Адже церква сьогодні відіграє надважливу роль у комунікаціі з родинами військовослужбовців та й щодо надання психологічної підтримки.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 144
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців