Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Курці і на весіллі, і на поминках горе

Найкращі смаки рідин для електронних сигарет


17 Жовтня 2023 p.

 

В наш час вейп – це не новинка, а цілий напрям з традиціями та історією паріння. Зараз створено величезну кількість девайсів, які відрізняються формою, розміром та принципом дії. При цьому всі пристрої потребують заправки якісними рідинами, з якими можна ознайомитися на цій сторінці - cloudy.com.ua.

Асортимент заправок для електронок на ринку України просто колосальний. Через це новачкам іноді досить складно підібрати кращу жижу. Важливо розуміти, що склад рідин може відрізнятися як смаковими добавками, така і співвідношенням базових компонентів. Усе це безпосередньо впливає на відчуття при парінні.

Склад рідини для електронної сигарети

Найпростіший варіант вибору заправки для вейпу – це купівля продукції від топових виробників, яка представлена на цій сторінці -https://cloudy.com.ua/catalog/jidkost-dlya-elektronnyh-sigaret/hype-craft. При цьому потрібно мати уявлення про основні інгредієнти складу:

  • Пропіленгліколь. Компонент виступає як розчинник, який поєднує все в єдине ціле. Це безпечна речовина, яка також застосовується в харчовій промисловості та медицині. Від концентрації пропіленгліколю залежить сила удару по горлу під час паріння.
  • Гліцерин. Друга складова речовина всіх заправок, яка відповідає за кількість пари. Чим вище відсоткове співвідношення, тим сильнішим є випаровування.
  • Ароматизатори. До складу входять добавки, які відповідають за запах та смак. Компоненти є харчовими добавками, тому абсолютно безпечні для організму людини. Важливо, що нагрівання не робить їх токсичними чи небезпечними. Вибір ароматизаторів практично необмежений.
  • Нікотин. Ще один важливий компонент, особливо для людей, які вирішили перейти від сигарет до вейпу. Існують різні значення міцності від 0 до 25 мг/мл. Крім того, очищений нікотин не проходить етап горіння, що робить його мінімум у 10 разів безпечнішим, ніж при курінні.

Для зміни в'язкості до заправки може додаватись дистильована вода. При цьому сильне розведення знижує кількість пари та яскравість ароматів.

Найпопулярніші смаки для електронних сигарет

Проведені дослідження дозволили виявити топ найпопулярніших рідин для вейпу, які найчастіше купують. У п'ятірку лідерів входять:

  • звичайний тютюн;
  • лісові ягоди;
  • кавун;
  • виноград;
  • манго.

Звичайно ж, смакові уподобання можуть відрізнятися, але саме такі жижі замовляють найчастіше споживачі в Україні. При цьому в кожній країні світу перелік заправок, що лідирують кардинально відрізняється. Щоб не помилитися з вибором, потрібно орієнтувати на особисті уподобання, що дозволяє дійсно насолодитись парінням. Наприклад, на думку більшості вейперів серед найбільш популярних фруктових смаків можна виділити:

  • диню;
  • яблуко;
  • кокос;
  • ананас;
  • вишню.

Це завжди безпрограшні варіанти, які сподобаються кожному. Таким чином насолоджуватися улюбленими смаками можна не тільки під час їжі, але і при парінні Наразі створені заправки з усіма фруктами, ягодами та навіть десертами.

Незвичайні смаки

Асортимент рідин настільки великий, що виробники вже не знають, чим здивувати клієнтів. Серед найдивніших і найнезвичайніших заправок варто виділити такі смаки:

  • шаурма;
  • піца;
  • спрайт з огірком;
  • квас;
  • шампанське;
  • пиво;
  • солена риба;
  • сухарики з різними добавками.

Все це ще раз наголошує, що вейпінг – це окрема культура, яка дозволяє насолоджуватися приємними ароматами та незвичайними смаками. Кожен може вибрати для себе найкращий склад. Але починати найкраще з базових та класичних варіантів, які гарантовано прийдуться до душі кожному.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 163
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців