Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Сучасні чоловіки не плачуть, бо бояться, що туш потече

Використання Blockchain в Україні: можливості для розвитку технології


2 Жовтня 2023 p.

Щоб оцінити фінансовий аспект нового цифрового фінансового сектору, не обов’язково використовувати калькулятор криптовалют.  Що таке технологія блокчейн в українському середовищі?

 

 

Достатньо проаналізувати настрої користувачів та ринку загалом для отримання точного бачення щодо розвитку цифрових активів в українському середовищі. Можна сміливо заявляти, що український ринок криптовалют є одним з найрозвиненіших в Європі та світі. Цьому сприяє цифровізація багатьох процесів та сприятливі умови для введення нових технологій.

Українська цифрова екосистема пропонує користувачам не лише Європи, а й всього світу унікальні продукти та рішення, які дають змогу все ширше використовувати криптовалюти у повсякденному житті.

Короткий огляд технології блокчейн в Україні

Останні роки були сприятливими для поширення технології блокчейн в Україні. Країна проявляє значний інтерес до блокчейну та криптовалют, що сприяє розвитку цього сектора.

Загалом Україна прагне стати лідером у розвитку блокчейн та криптовалютного ринку в Східній Європі. Законодавство, підтримка стартапів, освіта та дослідження сприяють розвитку цього сектора. Таке середовище привертає як місцевих, так і зарубіжних інвесторів у цю галузь. Початок повномасштабного вторгнення додатково привернув увагу до того, як працює блокчейн. З метою збереження власних активів та їх вартості, криптовалютні біржі почали фіксувати нових користувачів. Додатково використання таких ресурсів дало можливість проводити фінансові операції для підтримки української армії та населення з будь-якої країни.

Що таке технологія блокчейн в українському середовищі?

Щоб охарактеризувати ступінь розвитку інновацій в Україні, зверніть увагу на наступні аспекти того, що таке блокчейн для українського середовища:

  • «М’яке» регулювання.

У 2022 році Верховна Рада прийняла закон, який регулює криптовалютні активи та їх обіг. Це дозволило створити легальне середовище для розвитку блокчейн-проєктів. Завдяки цьому багато хто дізнався про блокчейн, що це, та як його зробити частиною власного бізнесу. Єдине обмеження – боротьба з нелегальним ігровим бізнесом, що викликало деякі тимчасові обмеження на прямий вивід коштів з криптовалютних бірж, обмінників та інших схожих за напрямком сервісів.

  • Стартапи та інновації.

Україна стає платформою для розвитку блокчейн-стартапів та інновацій. Багато підприємців та розробників працюють над новаторськими рішеннями та додатками на базі блокчейн-технології, використовуючи її у різних сферах, незалежно від напряму: фінанси, облік, медицина, освіта.

  • Практичне використання.

Блокчейн – це можливість не просто впровадити технологію, а протестувати її на практиці. В Україні вже є певна кількість магазинів, які дають можливість використати криптовалюту для оплати товарів чи проведення різноманітних операцій у вигляді блокчейн-транзакцій.

Перспективи розвитку на українському ринку

Уряд України висловив інтерес до впровадження блокчейн-технології в публічних послугах, таких як земельний реєстр та інші, щоб покращити показники ефективності та прозорості. Окрім цього, університети та дослідницькі центри активно працюють над вивченням та розвитком наведених інновацій, а також надають освітні програми для підготовки фахівців у цій галузі. Варто зазначити, що blockchain – це шанс встановити прозорість та протидіяти корупції в деяких сферах українського суспільства.

Протестувати українські продукти доволі просто. Наприклад, ви можете обрати для роботи з криптовалютою біржу WhiteBIT. Це одна з найбільших та популярних у Європі платформ, зважаючи на кількість користувачів та можливості, які вона надає.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 321
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Жовтень
2024
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців