Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Хто часу не цінує, на своїй шкурі це відчує

Любов Чернікова: "Бізнес – це відображення особистості керівника"


6 Липня 2023 p.

Чернікова Любов - українська дизайнерка одягу з Івано-Франківська, засновниця та власниця однойменного бренду «CHERNIKOVA». Авторка понад 34 колекцій дизайнерського одягу з елементами етностилю. Колекції були презентовані на LvivFashionWeek, FashionRunwayUkraina (Toronto, Canada), CelebrationOfSilk (Bangkok, Thailand), SummerWeekendbyOdesaFashionDay 2017, EuroFashionUnion (Угорщина), UkrainianFashionEvening, Mercedes-BenzFashionShow, PtakWarsaw Expo, виставки в Чикаго, SacramentoCountyFair, інші.

Вбрання бренду CHERNIKOVA одягають жінки, чоловіки та діти в понад 30 країнах світу. Це блузки, сукні, сорочки та авторські пальта з вишивкою. Особливістю колекцій є двосторонні керсетки – це сучасна інтерпретація давнього традиційного елементу українського верхнього одягу.

Нещодавно, 2 та 4 червня відбулися благодійні покази колекцій вбрання бренду CHERNIKOVA в США на запрошення союзу українок. Виставки було дві, в Нью Йорку та Нью Джерсі. Ці події були спрямованими на збір коштів для реабілітаційних кімнат у Харкові для діток, що постраждали від війни. Було презентовано 4 колекції бренду. В ході заходів відбулися знайомства з багатьма чудовими українцями/ками та американцями/ками, які розповідали про своє життя та роботу. На події було багато людей з Івано-Франківська, де обговорювалося питання війни, її наслідки, хід подій, як працювати далі, людей, що вимушено переїхали, людей, що постраждали, військових, волонтерів.

 

Нещодавно нам вдалося поспілкувалися з пані Любою, яка є чудовим прикладом жінки у бізнесі, що демонструє успішне втілення та реалізацію своїх проєктів. Вона відповіла на наші запитання та поділилася своїми досягненнями, мотивацією та порадами.

Що є найбільш важливим для розвитку власниці бізнесу (характеристики, цінності або навички)?

Бізнес – це відображення особистості керівника. На мою думку, потрібно постійно працювати над собою і своєю ментальністю. Керівниця має розвиватися сама і працювати над самовдосконаленням. Цінності, якими я керуюся: чесність, естетика та якість. Невтомна праця, коли ти рано встаєш і пізно лягаєш, працюєш у свята, часто їздиш у відрядження, дисципліна над собою та підлеглими, командна робота, - ось що є найбільш важливим для мене у розвитку власної справи.

Як досягти поставлених цілей? Чи можливо їх змінювати в процесі?

Для досягнення поставлених цілей потрібно для себе чітко уявити метуі поетапно йти до неї за допомогою цілей, які я розписую у своїй інтелектуальній карті за допомогою програми Mindjet MindManager. Постійно їх сортую, удосконалюю, доводжу до ладу, доповнюю та розширюю і переглядаю кожні 2-3 тижні. Це допомагає мені систематизувати мою роботу, вималювати план і чітко дотримуватися його втілення, тоді багато чого вдається досягнути.

На вашу думку, кому в бізнесі легше: чоловікам чи жінкам?

Я не відчуваю суттєвої різниці у веденні бізнесу через те що я жінка! Особисто не стикалася з гендерною дискримінацією, хоча й почала вести бізнес-справи ще зовсім юною дівчиною. У людях ціную суто професійні якості, хоча у чоловіків спостерігаю їхнє «его», яке треба не образити!

Який Ваш особистий секрет успіху?

Такого секрету немає, потрібно багато працювати, чарівної пігулки нема. Не здаватися, вчитися на помилках і не зупинятися. Коли я працюю з людьми, слухаю своє серце, співставляю з їх роботою і тоді роблю висновки. Прислухаюся до своєї інтуїції, здорової логіки та попереднього досвіду. Потрібно ризикувати і тоді ти здобудеш неоцінений досвід та враження, які були до та після. І далі все залежить від того, наскільки наполегливо йти до своєї мети та скільки прикладено зусиль для її досягнення.

Що було для Вас найбільшим викликом і найбільшим визнанням в професійній кар′єрі?

Викликів у мене було багато у моїй професійній кар’єрі, я інколи розповідаю про це і ділюся досвідом з іншими. Особливим викликом для мене став час перегорання у моїй діяльності, коли почалася пандемія Covid-19. Я не могла працювати (заморозилися усі процеси і обороти), почувала себе найбільшою невдахою. Визнанням для мене є впізнаваність, хоча це не основне в моїй діяльності.

Шлях до успіху завжди лежить через поразки. Як швидко оговтатись після програшу та налаштувати себе на подальші перемоги? 

Будь-яка поразка – це новий досвід. І не завжди оговтуватись потрібно швидко, адже можна знову зробити ті самі помилки. Я оговтуюсь трохи довго, особливо після пандемії Covid-19. Ми всі переосмислили певні речі, а саме, що не варто налаштовуватись на перемогу, а краще сфокусуватись на процесі і робити улюблену роботу. Коли ти щось хочеш і коли воно приходить, то ефекту «wow»уже немає, боцінності і пріоритети змінилися.

Яку пораду Ви могли б дати тим, хто тільки розпочинає свою кар′єру або власний бізнес?  

Бізнес – це зовсім нелегка справа. Але якщо Ви відчуваєте в собі сили, якщо у Вас є ідея, є команда, то необхідно:

-         багато говорити з людьми, вчитися здобувати інформацію будь-де і будь-коли;

-         обов’язково скласти бізнес-план у будь-якому форматі, прописати послідовність дій, пропрацювати всі можливі варіанти розвитку подій;

-         почати з чогось маленького(наприклад, 1 сукні), пройти повний цикл робочого процесу, протестувати повністю систему і подивитись на відгуки.

Але попри все вірте в себе– без цього ніколи не буває успіху!

Публікація підготовлена в рамках проєкту "Сприяння посиленню економічної спроможності жінок в Івано-Франківській області", який здійснюється за підтримки Уряду Канади у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.
Pact Ukraine: building the world of equal opportunities
Embassy of Canada to Ukraine


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 281
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців