Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Видно птаха по пісні

Івано-Франківщина долучається до шведсько-українського проєкту


1 Грудня 2022 p.

Івано-Франківська область розпочинає участь у шведсько-українському дослідженні управління туристичною галуззю.

У липні 2022 року розпочалась робота над дослідженням «Роль залучення зацікавлених сторін у роботі зі сталого управління туризмом» у співпраці з Університетом Оребру (Швеція), Університетом Даларна (Швеція), дослідниками Центру соціальних наук з питань навколишнього середовища та сталого розвитку (CESSS), Центром досліджень індустрії гостинності (CeTLeR) за підтримки Фонду розвитку знань і компетенцій (KKS).

Дослідження проводиться з метою вивчення ролі публічно-приватного партнерства та аналізу кращих європейських практик розвитку туристичних дестинацій для сталого розвитку громад і територій у Швеції для подальшого поширення провідного досвіду та сучасних європейських практик в Україні.

Від сьогодні управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації на запрошення експерта з розвитку туристичних дестинацій, громад і територій програм міжнародної підтримки України, кандидата наук з державного управління Тетяни Тимошенко долучається до проєкту «Значення публічно-приватного партнерства для сталого розвитку туристичних дестинацій: шведський досвід для України».

Профільне управління облдержадміністрації виступатиме координатором реалізації проєкту в Івано-Франківській області. Участь у дослідженні візьмуть представники влади і бізнес-об’єднань гірської туристичної агломерації Прикарпаття – Верховинська, Ворохтянська, Косівська, Яремчанська територіальні громади, Карпатський національний природний парк, ГО «Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини» (м. Яремче), ГО «Туристична асоціація Гуцулія» (м. Косів).

З ініціативи ОДА до партнерської участі у проєкті запрошено Карпатський інститут аналітики «Frankolytics» Прикарпатського національного університету імені Ввасиля Стефаника.

Довідково про проєкт

Внаслідок військової агресії російської федерації інфраструктура України загалом та заклади індустрії гостинності та туризму зокрема зазнали значних пошкоджено чи навіть руйнувань. Туристична галузь України після закінчення війни потребуватиме нових сучасних підходів і ефективних інструментів для відновлення та розвитку, а також налагодження дієвих взаємозв’язків із партнерами у країнах ЄС.

Розвиток туризму та індустрії гостинності у сталому напрямку є важливим, але також і складним завданням, яке часто вимагає добре функціонуючої співпраці між приватними та державними суб’єктами. У цьому дослідницькому проєкті порівнюватиметься співпраця для сталого туризму в Україні та Швеції, з особливим акцентом на залученні різних зацікавлених сторін. Проєкт також має на меті уможливити обмін знаннями і навчання між стейкходерами в галузі туризму та індустрії гостинності в обох країнах.

Для проведення дослідження було обрано два регіони Швеції – регіон Даларна, який фокусує увагу на розвитку рекреаційного туризму (дзеркальна дестинація для гірської туристичної агломерації Івано-Франківської області), та регіон Оребру, де пріоритетом є розвиток ділового та подієвого туризму (дзеркальною дестинацією у цьому випадку обрано м. Львів).

Важливою частиною роботи є врахування внеску різних органів влади і організацій, відповідальних за розвиток туризму, а також органів управління туристичними дестинаціями і учасників індустрії гостинності у Швеції та Україні.

Проект фінансується Фондом розвитку знань і компетенцій (Stiftelsen för kunskaps- och kompetensutveckling (KK-stiftelsen) в рамках конкурсу запрошених дослідників з України, проводиться Центром соціальних наук з питань навколишнього середовища та сталого розвитку (CESSS) у співпраці з кафедрою гуманітарних, освітніх і соціальних наук (курс «Культурна географія») Університету Оребру, Центром досліджень індустрії гостинності (CeTLeR) Університету Даларна


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 255
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців