Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не можеш стояти, коли інші працюють, то піди полежи

Де добре жити в Івано-Франківську, або чому варто інвестувати в Пасічну


1 Липня 2022 p.

Пасічна – один з найбільших мікрорайонів у Івано-Франківську. Квартири в цій частині міста коштують менше, хоча інфраструктура району на належному рівні. Тут знаходяться великі торгові центри, магазини, навчальні, спортивні і медичні заклади. Тож в Пасічній можна повноцінно жити, навіть не виїжджаючи у центр.

Як виникла Пасічна

Популярний мікрорайон Івано-Франківська утворився на території колишнього села, заснованого ще у 1394 році. І лише у 1958 році, через 564 роки, його приєднали до міста.
На початку 70-х років на прилеглих землях відбувалося активне будівництво заводу тонкого органічного синтезу (ТОС), що спричинило одночасне зведення житла для його працівників. Так поступово у межах села Пасічна з’являлися житлові високоповерхівки. А вже на початку 1980-х років тут почали виникати цілі квартали з вуличками.
Згодом у Пасічній збудували велику обласну лікарню, яка функціонує і по сьогодні, відкрили магазини, збудували школи і садочки. Так поступово інфраструктура району розвивалася, формуючи великий житловий масив.
Зараз у Пасічній знаходиться значна кількість багатоповерхових житлових будинків, невеликі приватні садиби та заклади сфери послуг, які забезпечують хороший рівень життя тут.

Привабливість для життя та бізнесу

Останніми роками Пасічна помітно змінилася. У різних частинах появилися стильні новобудови, розвинулася інфраструктура району. Сюди переїжджають виробничі підприємства, роздрібні мережі та різні бізнеси. Великі забудовники охоче обирають тут локації під велике будівництво.

Суттєвий внесок у реконструкцію району вносить і влада міста. Оновлюються фасади старих будівель, ремонтуються автошляхи. Зараз триває будівництво другого моста, що дозволить розвантажити транспортний потік та покращити розв’язку з іншими частинами міста.
Місцеві жителі полюбляють свій район. На вулицях Целевича, Галицька, Пасічна завжди людно та гамірно. Тут є заклади для будь-яких потреб: кав’ярні, ресторани, магазини і супермаркети. Сюди їдуть з усього міста у найбільший меблевий центр – «МЕНС Простір». Також тут знаходиться потужне приладобудівне підприємство ВО «Карпати».

Однією з важливих переваг мікрорайону є розгалужена мережа автошляхів. З Пасічної легко дістатися центру, Каскаду, БАМу. Звідси зручний виїзд у Калуш, Львів, Трускавець.
На кожній вулиці є зупинки громадського транспорту. А на вулиці Горбачевського знаходиться автостанція, на якій зупиняються міські та міжнародні автобуси. Втім, враховуючи невеликі розміри Івано-Франківська, до інших його районів можна дістатися пішки або на велосипеді чи самокаті. Це актуально в будні дні, коли утворюються затори на дорогах.

Місце для гармонії

Пасічну вважаються одним з найспокійніших районів. Попри щільну забудову та густу населеність тут відчутна атмосфера заміського життя. Через район протікає річка Бистриця-Солотвинська та прилягають села Загвіздя, Клузів, Угринів. Мешканцям багатоповерхівок на околицях відкриваються неймовірні краєвиди.
Не дарма цей район обирають великі забудовники для реалізації багатоквартальних житлових проєктів. Саме тут знаходиться відома забудова «Містечко Соборне», яке є взірцем сучасного житла комфорт-класу. Також активно зводиться житловий комплекс сімейного типу – Comfort Park від найбільшої у місті будівельної компанії blago developer. Вартість квартир тут на момент написання цієї статті складає від 18 100 грн/кв. м. За рівнем затишку та цін на житло Пасічна переважає серед інших районів міста.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 255
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців