Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не можеш стояти, коли інші працюють, то піди полежи

Клас енергоефективності новобудов: як оцінити та обрати для себе якісну квартиру


10 Червня 2021 p.

Клас енергоефективності новобудов: як оцінити та обрати для себе якісну квартируЕнергоефективність в сучасних умовах стала одним з найважливіших критеріїв поруч з безпекою та комфортом при виборі нерухомості.

Як же оцінити енергетичну ефективність будинку та що таке клас енергоефективності – розкажуть експерти аналітичного центру blago developer.

Насамперед зауважимо, що у 2010 році Україна ратифікувала Договір Європейського Енергетичного співтовариства, яким взяла на себе зобов’язання виконувати Директиви Європейського Економічного Союзу з питань енергетики, енергозбереження та відновлювальних енергоресурсів.

Один з таких керівних документів Євросоюзу – Директива 2010/31/ЄЕС про енергетичні характеристики (енергетичне функціонування) будівель (EPBD) – визначає індикатори енергозбереження в будівлях.

На сьогоднішній день чинне законодавство України передбачає, що питомі тепловитрати на опалення будинків розрахункові або фактичні повинні бути менші за максимально допустиме значення питомих тепловитрат на опалення будинку за опалювальний період.

При цьому показники нормативних максимальних теплових витрат житлових і громадських будинків (Emaх) передбачено Державними будівельними нормами (ДБН) В.2.6-31:2006 зі змінами від 1 липня 2013 року, в той час як питомі тепловитрати на опалення будинків розрахункові або фактичні встановлюються на підставі результатів експериментальних випробувань, з використанням математичних моделей теплового режиму будинку, а також за результатами розрахунків.

На основі різниці у відсотках розрахункового або фактичного значення питомих тепловитрат, від максимально допустимого значення встановлюються класи енергетичної ефективності будинку. Чинні будівельні норми та європейські стандарти виділяють шість класів енергоефективності будинку: А, В, С, D, E, F, де F - найгірший клас енергетичної ефективності, А – найкращий.

Так, у будинках класу енергоефективності А показник різниці у відсотках розрахункового або фактичного значення питомих тепловитрат від максимально допустимого значення (Еmax) становить мінус 50 і менше, при класі В – від мінус 49 до мінус 10, при класі С – від мінус 9 до 0, при класі D – від 1 до 25, E – від 26 до 75, F – 76 і більше.

Варто відзначити, що компанія blago developer дбає про створення максимально комфортних умов для життя мешканців, проектує тільки сучасні, енергоефективні житлові комплекси.

Для прикладу, житловий комплекс Main House вже отримав сертифікат енергоефективності клас B. Енергетичну ефективність клас В матимуть також будинки масштабного сучасного району Manhattan UP. Такий рівень енергетичної ефективності будинків дозволяє забезпечити максимальний комфорт, енергозбереження та, відповідно, заощадити витрати власників квартир на комунальні послуги.

Аналогічні комфортні умови передбачені у всіх житлових комплексах, що пропонуються клієнтам компанії blago developer. Купити квартиру можна у: ЖК Family Plaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Шоколад, Main House, Авторський, Manhattan, Паркова Алея, елітних комплексах Parus, Royal Hall та у котеджному містечку Franko River Club.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 236
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців