Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


по аватарці зустрічають, по діалогу проводжають

Західні інвестори очікують покращення в Україні бізнес-клімату після виборів - Радіо Свобода


23 Жовтня 2012 p.

 

Західні інвестори очікують покращення бізнес-клімату в Україні після виборів, - повідомляє Радіо Свобода з посиланням на «Голос Америки».

Головні сфери, які цікавлять американських інвесторів – це ІТ, сільське господарство, товари широкого вжитку та туризм, розповів в інтерв’ю «Голосу Америки» президент Американсько-Української бізнес-ради Морґан Вільямс. Зараз, всі чекають завершення виборчих перегонів та встановлення звичного ритму роботи. Поки ж, потенційні американські інвестори спостерігають за подіями в Україні і чекатимуть на певні кроки від нового уряду, які вони зможуть трактувати, як сигнал, що можна вкладати гроші у ринок країни. 

«Перше – новий уряд повинен домовитися з Міжнародним валютним фондом, якнайшвидше після виборів. США – найбільший донор цієї організації. Домовленість змогла б допомогти економіці країни через впровадження різних програм Фонду», – сказав Вільямс.

Не менше уваги міжнародної бізнес-спільноти зосереджено на підписанні угоди про розподіл продукції з розробки Чорноморського шельфу та видобутку сланцевого газу з такими світовими гігантами, як «Shell», «Chevron» та «ExxonMobile». Оскільки Україна не має грошей, щоб самостійно цим займатися, влада вирішила залучити інвесторів. Їх визначили у результаті конкурсу, в якому перемогли вищезазначені компанії. Спочатку, угоди повинні були бути підписані у вересні-жовтні 2012-го року, проте всередині вересня Кабінет міністрів продовжив на 40 днів термін укладання угод.

«Увесь світ спостерігає за цим процесом, адже це компанії світового рівня, а подібні угоди не укладалися останні 20 років», – сказав Вільямс.

Інше питання за яким слідкують потенційні інвестори – можливість брати у тривалу оренду землі сільськогосподарського призначення. На думку Вільямса, це б зацікавило іноземних фермерів вкладати гроші у сільське господарство та тримати ринок відкритим. Зараз в Україні діє мораторій на продаж сільгосп земель, термін якого витікає 1 січня 2013-го року. На початку жовтня у парламенті не назбиралося достатньо голосів, щоб підтримати продовження мораторію ще на рік, натомість у першому читанні було прийнято закон про ринок землі. Однак після шквалу критики, депутати повернулися до питання про мораторій, він буде діяти до набуття чинності закону про обіг сільгосп земель.

За словами Вільямса, основний сектор у якому України може продемонструвати себе – це агропромисловість, яка б могла стати рушієм національної економіки. Натомість, сьогодні, маючи високоякісну продукцію, Україна реалізовує тільки частину свого аграрного потенціалу.

Ще одним фактором, що стримує інвесторів є недосконале законодавство щодо захисту інтелектуальної власності – особливо це стосується інвесторів зацікавлених в ІТ секторі.

«Бізнес-спільнота – це люди, які не люблять непостійності, багато змін, яких вони не можуть передбачити. Тут їм також важливі демократичні стандарти та верховенство права», – сказав Вільямс.

Для тих компаній, які збираються виходити на український ринок в Американсько-Українській бізнес-раді дають кілька порад. Український ринок швидко змінюється та розвивається, і до цього потрібно бути готовими та мати свою довготривалу стратегію розвитку. Окрім того, потрібно бути готовим постійно працювати на місці, тому, що схема «прилітати контролювати» – не працює. А також, потрібно одразу знайти собі хорошу юридичну фірму.

«На ринку працюють багато американських компаній, тому новачки зможуть зрозуміти, що тут працює, а що – ні. Зараз в Україні багато хороших юридичних кампаній, які навчилися уникати помилок, які робилися у минулому», – сказав Вільямс.

Порівнюючи з тим, яким був бізнес-клімат в країні 15 років тому, Вільямс відзначає покращення. Однією з причин цього він називає те, що інвестори навчилися та звикли до особливостей ведення бізнесу в Україні. Якщо раніше компанії робили помилку, виходивши на ринок без тривалих стратегій роботи, то зараз міжнародні гравці ретельно розробляють стратегії, вивчаючи особливості роботи на місці та уникають небажаних партнерств.

 

Джерело: Радіо Свобода


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 828
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців