Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Прожитковий мінімум - це коли людина чомусь не вмирає на ці гроші.

«Чесні у владі – сильна держава». Гриценко про плани на 2019


26 Грудня 2018 p.

2018 рік був важким, але ми, українці, дедалі більше гуртуємось навколо спільної мети – зробити країну сильною та заможною. Такою, до якої будуть прислухатись міжнародні партнери. Такою, де кожен з нас почуватиме себе захищеним. Такою, де кожен зможе себе реалізувати. Це наш обов’язок. 

Немає проблеми в країні, яку не можна вирішити

Зараз ми живемо в реальності, де є війна, незавершені реформи, непоборена корупція, слабка економіка, бідність. Так, всі ці проблеми дуже складні. Але їх можна вирішити. Якісь із них - за добу, інші – за роки. Але можна! Десь досить зняти з посади корумпованого чиновника, десь треба буде змінити закони. Головні зміни мають починатися згори, бо не бабуся у селі винна, що її пенсія мала, не хворий винен, що ліки дорогі.

Нашу економіку задавили олігархи і чиновники-корупціонери. Перші відривають ласі шматки державного бюджету і отримують преференції для своїх підприємств, другі – за «відкати» дають це робити олігархам. Такого більше не буде. Олігархи або розформують свої монополії, житимуть і працюватимуть в Україні за законом, як решта українців - або сядуть за ґрати. Третього варіанту у них не буде.

Більше - жодних «відкатів», кумівства, «напівсліпих» трастів! Умови для бізнесу в Україні стануть чесними, рівними і однаковими для всіх. Чи це буде фермер з двома коровами, чи приватна компанія з десятками підприємств. Ми зупинимо тиск монополій і це нарешті дасть можливість ринку «вдихнути» на повні груди. Підприємці матимуть час на зміцнення і розвиток, отримавши податкові канікули.

Позбавившись від корупціонерів, ми збільшимо державний бюджет

Державний бюджет буде працювати на благо людей. Зупинивши розкрадання держбюджету на найвищому рівні, його можна подвоїти, а на всіх рівнях – напевно, і потроїти. Ось де ховається бабусина пенсія у 7-10 тисяч гривень. Ось куди витрачається мінімальна зарплатня у 10-15 тисяч. Ось хто краде гроші у нашого солдата. В Україні є ці кошти. Просто потрапляють вони не в ті руки.

Хіба стануть українці розлучатися з родиною, домівкою та їхати у чужий світ на заробітки, коли вдома зможуть заробляти на достойне життя? Ні. Дорога на роботу не повинна займати тисячі кілометрів. Коли зарплатня в Україні стане вищою, мільйони заробітчан поступово повернуться додому. Відновляться родини, їхні діти ходитимуть в українські школи і розвиватимуть свої таланти у рідній країні. Скільки ми вже втратили працьовитих рук, скільки пенсіонерів, скільки дітей – покаже тільки перепис. Його треба провести якомога швидше.

Я виріс у селі, моя рідня досі живе там. Це благодатний край, щедра земля. Встроми палицю в землю і та проросте! А люди там бідні, як церковні миші, бо не мають з чого почати. У цивілізованих країнах на державному рівні підтримується і велике фермерство, і малі аграрні підприємства. Продовольство – це один з важливих критеріїв безпеки країни. Це – один з головних показників, що впливають на інфляцію. Село отримає доступ до кредитів, податкові канікули. Ми відродимо багате українське село і жити у ньому буде престижніше, ніж у гамірних містах.

Про Україну знають у світі по Чорнобилю. Це сумно і несправедливо. Наше природне багатство нищиться підприємствами, відсутністю переробки сміття, «дірявим» екологічним законодавством. Якщо даси хабар потрібному чиновнику чи судді, то за озеро, залите отрутою, достатньо сплати мізерний штраф - і можна працювати далі. Нове, чесне екологічне законодавство змусить старі підприємства пройти модернізацію або закритися. Повторення «Кримського Титану» не буде.

Я знаю, що чесних більше

Про яку б проблему в Україні я не говорив, все зводиться до чесності. Де чесний президент, прем’єр, суддя, прокурор, податківець – там повний бюджет. Там хороші зарплати і спокійна старість. Чим більше буде чесних у владі, тим краще житимуть люди, тим сильніша буде армія, міцніша країна.

Нашим захисникам зараз тяжко. Адже вони воюють не тільки з агресором, а й з неповагою держави. У бюджеті на 2019 рік на одного солдата на рік влада виділила 13 тисяч доларів, а на одного депутата – 158 тисяч доларів. На лікування чиновників дали майже 833 мільйони гривень, а на лікування та реабілітацію всіх ветеранів – лише 100 мільйонів гривень. Ті, хто голосував за такий бюджет зрадили нашу армію. Як головнокомандувач, я ніколи не допущу таких цифр у бюджеті країни. Зараз важкі часи, ми маємо захистити вчителя, лікаря, солдата, дати їм впевненість у завтрашньому дні, дати надію на майбутнє. Над цим буду працювати і я, і моя команда.

Я велику частину свого життя віддав армії. Знаю, що таке відповідати за життя людей. Я не боюся відповідальності і тяжкої праці. Легко не буде. Але ми маємо сили, маємо працьовитих чесних професіоналів у команді і готові вивести країну з безнадії на шлях розвитку. Давайте це робити разом. Я знаю, що нас – чесних – більше.
2019-тий рік буде для всіх нас вирішальним. Чи стане наша армія дійсно сильною? Чи відродиться економіка? Чи запрацюють закони? Все залежить від того, який вибір зроблять люди. І я вірю, що вони не помиляться.

Лідер партії «Громадянська позиція»
Анатолій Гриценко.

  


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 438
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців