все для підприємців, роботодавців та орендарців купити квартиру в Пасічній

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Учням пропонують пройти підготовчі курси "Школа універсального журналіста"


6 Лютого 2018 p.

Ілюстративне фотоДепартамент освіти  і науки Івано-Франківської міської ради запрошує учнів на курси  "Школа універсального журналіста"

Закінчивши підготовчі курси "Школа універсального журналіста", учні отримають: - допомогу у вступі на спеціальність "Журналістика" будь-якого університету України (під час курсів ми детально розглядаємо особливості вступу, зокрема, вступу-2018, з урахуванням нових Умов, затверджених МОН, а також аналізуємо, як проходять творчі конкурси (творчі заліки) в різних університетах, як до них готуватись, як краще готувати конкурсну роботу, як вона оцінюється і т.д.); - базові знання з основ журналістики (вони допоможуть учням більш впевнено почувати себе під час виконання завдань творчого конкурсу (творчого заліку) та подальшого навчання за спеціальністю "Журналістика", тому що на курсах вони отримають чимало знань, які потім розглядатимуться на лекціях в університеті); 

- навчальний посібник "Універсальна журналістика" обсягом 155 сторінок, 2016 року видання, рекомендований Вченою радою НаУ "Острозька академія" (протокол № 14 від 30.06.2016 р.);

- сертифікат про закінчення підготовчих курсів (його варто додавати до документів при вступі); - комплект роздаткових матеріалів з основ журналістики для самостійного вивчення і використання; - детальну інформацію про умови навчання в Острозькій академії з перших уст, можливість на місці ознайомитись з тим, де саме і як саме навчаються студенти-журналісти; - допомогу з публікаціями для вступу, які потім завіряються у встановленому порядку для використання під час творчого конкурсу (заліку) (незалежно від університету, який обере учень); - можливість отримання консультацій в режимі онлайн щодо підготовки до вступу після закінчення підготовчих курсів (два дні з учнями працюють очно, далі, за бажанням, - дистанційно, аж до вступу).

Педагоги, які підготували учасників курсів, отримають подяки від організаторів. За бажанням, вчитель може закінчити дані курси і самостійно (без участі учня) та отримати відповідний готовий навчальний матеріал для подальшого використання в роботі.

Підготовчі курси проводяться з 2011 року. Їх учасниками вже стали більше 770 учнів із 24 областей України і міста Києва. Більшість успішно вступили на спеціальність "Журналістика" провідних університетів України, в тому числі - на бюджетні місця. Кожен третій першокурсник-журналіст нашого університету (і кожен другий студент бюджетної форми навчання) — випускник ШУЖ.

Дводенні очно-заочні підготовчі курси з основ журналістики для учнів 9-11 класів  “Школа універсального журналіста”  відбудуться 24-25 лютого 2018 року (субота-неділя) на базі Національного університету “Острозька академія” (м.Острог, Рівненська обл.).

Проживання і харчування забезпечується і для учнів, і для супроводжуючих. Учня може супроводжувати хтось один із батьків, родичів або вчителів. Запис і оплата участі проводиться до 20 лютого 2018 року включно (до 18 години). Також можлива дистанційна участь учнів у курсах, без відриву від місця проживання і навчання на спеціальних умовах (якщо вони не мають змоги приїхати до університету 24-25 лютого). Детальніше про умови заочної участі — у листівці, що додається до листа.

Готові відповісти на всі запитання учнів, педагогів та батьків за телефонами (098) 500 47 60, (050) 339 39 85. Або пишіть на електронну адресу vg2001@ukr.net

Як взяти участь

у Школі універсального журналіста

ЗАОЧНО

-        Якщо далеко їхати або немає з ким

-        Якщо не виходить приїхати по датах

-        Якщо важко з квитками

-        Якщо оплата за очну участь (з приїздом до нас) — завелика

-        Якщо хочеться спробувати почати з малого, бо не впевнені, що саме це Вам потрібно...

...ми пропонуємо Вам пройти навчання на наших курсах дистанційно (заочно)!

Що Ви отримаєте, якщо оберете такий варіант участі?

1. Ми надішлемо Вам повний пакет матеріалів, які вивчаються на курсах упродовж 2 днів занять – це роздруковані навчальні матеріали загалом з 20 тем. Усе, про що ми говоримо ці два дні й навіть більше, адже під час курсів частина часу йде на організаційні питання, знайомство, обговорення, екскурсію і т.д. – а Ви отримаєте знання «в чистому вигляді»! І зможете вивчати матеріали тоді, коли матимете час і бажання.

2. Ми надішлемо Вам навчальний посібник «Універсальна журналістика» обсягом 88 сторінок, який рекомендований Вченою радою Національного університету «Острозька академія» - це прирівнюється до грифу Міністерства освіти і науки України. Це означає, що книга може офіційно використовуватись у навчальному процесі на факультетах журналістики по всій території України. Зміст книги – це те, що студенти-журналісти переважно вивчають на першому курсі. А Ви зможете все це вивчити вже зараз!

3. Ми надішлемо Вам диск із записом навчального відеокурсу «Школа універсального журналіста» - це 10 відеоуроків з основ журналістики загальною тривалістю 82 хвилини. Ви зможете переглядати ці уроки на комп’ютері, ноутбуку, планшеті чи смартфоні в будь-який зручний Вам час і легко засвоювати навчальний матеріал!

4. А коли Ви вивчите всі ці матеріали (ми даємо на це місяць) – ми надішлемо Вам перелік рекомендованих тем для підготовки творів із використанням усіх отриманих знань. Ви зможете щомісяця надсилати нам ці твори на перевірку (можна буде пропонувати і власні теми, окрім тих, що наведені в списку). Ми будемо надсилати Вам свої зауваження до творів, їхню оцінку, пропозиції, що варто допрацювати (якщо, звісно, така потреба буде – деякі статті ми публікуємо відразу в день отримання, без жодних допрацювань!). А потім ми будемо публікувати Ваші твори у спеціальному розділі «Я – журналіст» на інформаційному порталі OGO.ua. Ви вже зараз можете зайти на сайт за посиланням http://ogo.ua/rubrics/view/ijournalist  і побачити, скільки робіт випускників наших курсів уже опубліковано. Найбільше, як Ви побачите, їх було опубліковано в першому півріччі 2017 року – перед вступною кампанією. (Бо це твори учасників курсів минулого року. Ваші твори будуть публікуватись відповідно вже у 2018 році). І багатьом вони реально допомогли при вступі. Адже… Але про це – у наступному пункті!

5. Якщо Ви матимете бажання, Ви зможете надсилати нам твори на перевірку й для публікації аж до закінчення школи і потім скористатись ними при вступі! Адже, якщо захочете, - ми роздрукуємо всі Ваші роботи й завіримо у відповідному порядку для використання при вступі (печатка редакції, дата публікації, підпис головного редактора) і за наш рахунок надішлемо Вам додому, щоб Ви використовували ці матеріали при вступі. І це не залежатиме від того, який вищий навчальний заклад Ви оберете для вступу.

…Ось такі можливості ми для Вас підготували. І це ще не все! Якщо Ви підготуєте хоча б один твір, і його буде опубліковано (а за статистикою, це вдається 95% наших учнів, і ми впевнені, що Ви потрапите в їх число!) – ми надішлемо Вам додому сертифікат про закінчення підготовчих курсів «Школа універсального журналіста» (такого самого зразка, як отримують учні, які приїжджають до нас безпосередньо в Острозьку академію).

Зацікавило? Тоді чекаємо на Вашу відповідь. Вам достатньо написати на електронну адресу vg2001@ukr.net два речення:

ПЕРШЕ – про те, що Ви готові взяти участь у курсах «Школа універсального журналіста» на дистанційній формі навчання.

ДРУГЕ - на яку адресу і на чиє ім’я надсилати пакет матеріалів для вивчення. (Ми радимо користуватись послугами Нової пошти, якщо у Вашому населеному пункті є її відділення. Проте, Ви можете обрати і варіант доставки Укрпоштою — це Ваше право).

У відповідь ми надішлемо Вам рахунок, після оплати якого вже наступного дня Вам буде надіслано пакет матеріалів і ми розпочнемо дистанційну роботу з Вами відповідно до тих умов, про які написано вище.

Формування групи для дистанційних занять завершується 20 лютого 2018 року.

Телефони для довідок: (050) 339 39 85, (098) 500 47 60,

контактна особа – Голубєв Віталій Юрійович, викладач кафедри журналістики, керівник Школи універсального журналіста.


Переглядів: 236
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН