Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не можеш стояти, коли інші працюють, то піди полежи

Відбулося спільне тренування між рятувальниками Підкарпатського воєводства Республіки Польща і Управління ДСНС України в Івано-Франківській області


22 Вересня 2016 p.

22 вересня в селі Бовшів Галицького району відбулося спільне тренування між рятувальниками Підкарпатського воєводства Республіки Польща і Управління ДСНС України в Івано-Франківській області на тему “Організація управління пошуково-рятувальними роботами під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із паводком та повінню”.

  Навчання проводилося у рамках спільного українсько-польського проекту «Підвищення компетентності та оперативного потенціалу служб реагування на надзвичайні ситуації Івано-Франківської області в обсязі запобігання і ліквідації наслідків повеней і гірського порятунку» та мало за мету визначити ступінь готовності підрозділів України та Польщі до проведення оперативних дій, удосконалити порядок та налагодити взаємодію під час залучення сил та засобів Івано-Франківського гарнізону та рятувальників Республіки Польща при ліквідації надзвичайних ситуацій, показати прийоми і способи організації управління підрозділами обох країн, відшліфувати тактичне мислення, практичні навички начальницького складу в керівництві оперативними діями підрозділів оперативно-рятувальних служб.

За роботою українських та польських рятувальників на тренуваннях у селі Бовшів Галицького району стежили маршалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортель, віце-воєвода Підкарпатського воєводства Вітольд Леховскі та інші польські високопосадовці, представники Івано-Франківської ОДА, обласної ради, керівництво Управління ДСНС в області.

За тактичним задумом навчань, внаслідок інтенсивних опадів піднявся рівень води на Бурштинському водосховищі, в результаті чого відрізаними від берега опинились 27 людей, 7 з них важко травмовані.

Повідомлення про це надійшло до галицьких рятувальників. До місця події вирушили чергові караули ДПРЧ-18, ДПРЧ-3, чергове відділення ДПРП м. Бурштин та служби взаємодії, гірські рятувальники та водолази.

Для того, щоб надзвичайну ситуацію ліквідувати оперативно, до місця прибуває зведений аварійно-рятувальний загін Республіки Польща. Спільними зусиллями прикарпатських та польських рятувальників різними способами здійснюється евакуація потерпілих у безпечні місця. До місця події прибувають швидка медична допомога та автобус для надання медичної допомоги і перевезення людей в безпечне місце. Медики надають допомогу потерпілим, яких перевезено з небезпечної зони.

За тактичним задумом другого етапу тренувань, через інтенсивні опади піднявся рівень води в скидальному каналі Бурштинського водосховища, внаслідок чого затопило 25 сільськогосподарських угідь, 14 житлових будинків та 6 осіб залишились відрізаними від берега. Також є загроза прориву дамби скидального каналу і затоплення ще 7 будинків.

На цьому етапі рятувальники не лише евакуйовують потерпілих, а й встановлюють мобільні дамби і дамби з мішків та відкачують воду з житлових будинків та сільськогосподарських угідь.

Щоб робота з ліквідації надзвичайної ситуації тривала безперебійно та щоб забезпечити свою життєдіяльність, українські та польські рятувальники розгортають наметові містечка.

Нарешті силами та засобами Івано-Франківського гарнізону та зведеного загону Республіки Польща успішно виконано заходи з рятування потерпілих, які потребували допомоги, проведено роботи із встановлення модульної дамби, а також відкачування води із житлових будинків, присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь.

Обидві сторони вважають, що навчання були проведені на найвищому рівні. Така співпраця є надзвичайно корисною, адже, як згадує маршалек Підкарпатського воєводства Владислав Ортель, уже було чимало випадків, коли прикарпатські рятувальники допомагали своїм польським колегам. А такі навчання, вважає посадовець, дають змогу рятувальникам обох країн підвищувати свій професійний рівень.

А т.в.о. начальника Управління ДСНС в області Ігор Оксентюк, зокрема, підкреслив: «У 2008 році уже на наступний день після того, як розпочалася масштабна повінь, на Прикарпаття прибув зведений загін із Підкарпатського воєводства Республіки Польща. Він дислокувався у Снятині, де ситуація була досить складною. Уже сама присутність рятувальників вселяла у людей впевненість та запобігала паніці, не кажучи про справді велику роботу, яку здійснили наші польські колеги для ліквідації цієї повені».

За результатами проведеного навчання польські та українські рятувальники були заохочені правами голови обласної ради, обласної державної адміністрації та начальника Управління ДСНС в області. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 453
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців