Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Скрипуче дерево два віки стоїть

У пошуках роботи: найпопулярніші вакансії в інтернеті


22 Вересня 2016 p.

Найбільше вакансій в уанеті пропонується для працівників торгівлі, будівництва, транспорту й ресторанного бізнесу. У більшості сфер зайнятості, крім освіти й безпеки, середня зарплата стартує від 4 тисяч гривень, у промисловості й будівництві пропозиції коливаються від 8 до 10 тисяч, — з'ясували аналітики найбільшого онлайн-сервісу оголошень OLX. Українцям пропонують чимало варіантів як постійної роботи, так і часткової зайнятості.

У базі OLX розділ «Робота» містить близько 171 000 вакансій і понад 43 000 резюме. Найбільше пропозицій роботодавці розміщують у рубриках «Роздрібна торгівля/продажі» (16,3% від загальної кількості вакансій), «Будівництво» (14,8%), «Бари/ресторани» (10,6%), «Транспорт/логістика» (9,8%) і«Виробництво/енергетика» (9,3%). Також багато оголошень у розділі «Інші сфери».

Кандидати найчастіше публікують резюме в рубриках «Будівництво» (19,8% від загального числа), «Домашній персонал» (13,8%), «Транспорт/логістика»(12%), «Роздрібна торгівля/продажі» (5,4%).

Офіційний рівень безробіття в країні становить 10,3%, а кількість зареєстрованих кандидатів — 498,6 тисяч. Найпростіше на українському ринку праці знайти вакансію для представників робітничих спеціальностей. За два кліки можна влаштуватися на роботу вантажником, слюсарем чи зварювальником з окладом 5000 грн. «Синім комірцям» пропонують не такі високі зарплати, як фахівцям з інженерною чи технологічною освітою, а конкуренція в цій сфері значно нижча.

Індустрія: традиційна й нова

Вищі зарплати пропонуються в популярних рубриках «Виробництво/енергетика» й «Транспорт/логістика» (середні показники за вересень — 9962 грн і 7545 грн відповідно). Заробітні плати вище середньої (середня зарплата українця в липні цього року — 5374 грн) пропонують і в рубриці «Роздрібна торгівля/продажі». Для активних претендентів з умінням причарувати клієнта пропонують близько 30 тисяч вакансій. Роботодавці шукають «продажників» для найрізноманітніших послуг і товарів: від кави й кавового обладнання до електромобілів. Середній оклад становить 4229 грн на місяць.

Уже традиційно найбільш високооплачувані та перспективні професії — у сфері IT. Футурологи і HR як один стверджують, що в світі і в Україні ця тенденція триватиме ще мінімум 5 років. Програмувати пропонують як в штаті компаній, так і на фрілансі. Наприклад, вакансія java-розробника з зарплатою в 25 000 грн. пропонується в одній з IT-столиць України — Львові. Тенденції останніх років показують: зарплати у новачків в цифровій сфері вищі, ніж у досвідчених фахівців у багатьох інших галузях.

Знову зростає аграрний сектор, якому також потрібен приплив інтелекту й робочих рук. Вакансії на сільськогосподарських підприємствах найчастіше трапляються в центральних регіонах країни. Наприклад, в Дніпрі шукають агрономів, зарплати пропонують від 3 до 15 тисяч гривень.

Початок кар'єри і підробіток

Запити «робота вдома», «підробіток» зберігають популярність серед інтернет-користувачів. Свій внесок у це роблять сайти про особистісний розвиток, що пропагують фріланс. Роботу «тут і зараз» можна знайти, наприклад, серед пропозицій з прибирання приміщень, промоутерства на конкретному заході, викладання і розвантаження товару, за що платять мінімум 150 грн.

Почати кар'єру й отримати перший професійний досвід теж нескладно — наприклад, влаштуватися на роботу кур'єром з зарплатою 3800 грн абоспівробітником закладу швидкого харчування, де платять близько 5000 грн. Як правило, роботодавці пропонують лояльні умови, в тому числі гнучкий графік або надання житла працівникам з інших міст.

Для студентів, які ще в школі опанували іноземні мови, одним з простих способів отримати надбавку до стипендії стане репетиторство. Батьки часто шукають своїм дітям-школярам того, хто допоможе у вивченні англійської та інших мов, пояснить домашнє завдання за порівняно невелику плату. Усередньому за годину занять молоді пропонують 50–70 грн — помножте це, наприклад, на 2 уроки на тиждень — на такі умови шукають репетитора для дівчинки 7 років у Кропивницькому.

В уанеті не бракує і пропозицій роботи для хатніх робітниць, нянь і домашніх майстрів. Як правило, такі вакансії популярні серед пенсіонерів чи шукачів часткової зайнятості. Оплата при цьому не обов'язково менша, ніж у разі повного навантаження. Наприклад, у Броварах шукають хатню робітницю на 3 дні на тиждень, пропонуючи 500 грн на день, няні ж можуть запропонувати близько 15 тисяч грн.

Роботодавці готові вчити співробітників нових навичок. Наприклад, в Україні зростає популярність барберів — чоловічих перукарів. У столиці їм можуть запропонувати і навчання, і зарплату від 10 тисяч грн. Є й нестандартні пропозиції роботи: у Харкові шукають співачку, яка співає пісні «один в один з оригіналу», обіцяють 300-500 грн на годину; під Києвом — продавця «з почуттям гумору» для магазину приколів.

Українські претенденти шукають і роботу за кордоном. Часто користувачі сервісу OLX переглядають пропозиції з сусідньої Польщі. Там, як правило, викладають вакансії для представників робітничих спеціальностей: пропонують місця на заводах, будівництві, меблевих і швейних фабриках.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 364
Рекомендовані статті

Павел 12:21, 23.9.2016

Олигархам - дешевую электроенергию, украинцам - высокие тарифы! http://alter-idea.info/oligarham-deshevuyu-e-lektroenergiyu-ukraintsam-vy-sokie-tarify/

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців