Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Не пізніше 9 серпня - новостворена фізична особа - підприємець, яка обрала спрощену систему, подає декларацію про доходи


8 Серпня 2016 p.

Державна фіскальна служба України в системі «ЗІР» надала роз’яснення стосовно необхідності подання декларації про майновий стан і доходи для фізичної особи – підприємця, який подав заяву про застосування спрощеної системи оподаткування протягом місяця, в якому таку особу було зареєстровано. 

Аргументація контролюючого органу ґрунтується на тому, що, виходячи з підпункту 298.1.2 пункту 298.1 статті 298 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі – ПК України), фізичні особи – підприємці, зареєстровані в установленому порядку, які подали заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація. А тому між реєстрацією та набуттям статусу платника єдиного податку вищезазначені фізичні особи-підприємці, вважаються такими, що перебувають на загальній системі оподаткування, а отже і мають подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи за цей період до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Але слід пам’ятати, що це стосується тільки фізичних осіб-підприємців, які обрали першу або другу групи єдиного податку. Новостворені фізичні особи-підприємці, які подали заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та обрали третю групу, яка не передбачає сплату ПДВ, відповідно до підпункту 298.1.2 пункту 298.1 статті 298 ПК України вважаються платниками єдиного податку з дня, в якому було проведено їх державну реєстрацію.
 


Переглядів: 223
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА





Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН