Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Навіть велике сонце крізь маленьку дірочку виглядає маленьким

Куди піти працювати улітку?


15 Червня 2016 p.

Сьогодні інтернет стає корисним засобом у багатьох питаннях, зокрема й у пошуку роботи. Особливо ефективно це працює серед молоді й студентів, для яких літо - це не тільки можливість відпочити, а й шанс заробити. Аналітики популярного ресурсу OLX проаналізували пропозиції користувачів і з'ясували, які напрямки є найбільш популярними цього літа і на що варто розраховувати студентам.

В Україні на OLX доступно понад 188 200 вакансій і близько 53 400 резюме. Найбільше пропозицій про роботу можна знайти у категоріях «Роздрібна торгівля/Продажі» (19,8% від загальної кількості вакансій), «Бари/Ресторани» (11,9%) і «Будівництво» (11,3%). Традиційно в літній сезон збільшується попит на спеціальності в роздрібній торгівлі та сфері обслуговування. Серед найбільш поширених позицій, на які слід звернути увагу студентам і випускникам, - продавець-консультант, кур'єр, аніматор, офіціант і бармен. Мінімальна оплата для цих вакансій коливається від 45 до 100 грн за робочу зміну, робочі години визначаються індивідуально в кожному окремому випадку. Перш за все заробітна плата залежить від розміру міста: в обласних центрах пропозиції завжди будуть оцінюватися дорожче. Важливо відзначити, що завжди можна знайти роботу, найбільш відповідну до способу життя  часткова зайнятість, повний день або зміна. Розглянемо всі варіанти.

За місяць роботи у складі штатної промо-команди молодому студентові обіцяють у середньому від 4 500 грн, а також премії та бонуси. Роботодавець надає затишний офіс і тренінги особистісного й професійного зростання.

 

 

Ініціативних співробітників без досвіду роботи здатних схоплювати на льоту чекають на посаду офіціанта. До місячної зарплатні від 2 800 грн гарантують зручний графік, харчування й транспорт до закладу за рахунок роботодавця.

Навчати готові й для роботи в літній період у луцькому супермаркеті, де місячна ставка складе від 2 200 грн.

 

А для молодої людини, що має базові навички роботи в соціальних мережах, відкривається перспектива роботи SMM-фахівцем з оплатою від 2 500 грн на місяць.

 

 

Як же йде справа з підробітком, що передбачає вільний графік? Відповідальним і ввічливим офіціантам у ресторані біля моря в Одесі за одну робочу зміну обіцяють від 100 грн.

 

 

Енергійний і життєрадісний аніматор у запорізькому торговому центрі зможе заробити від 70 грн на день. Досвід роботи аніматором вітається.

Продавцям-консультантам у зоомагазині в Харкові готові платити від 135 грн за робочу зміну. Розглядають кандидатів у тому числі й без досвіду роботи.

 

Курєрам готові платити 5 тис. грн. на місяць. Зміна триває з 8 ранку до 18:00.

 

Для студентів, що бажають поєднати роботу з подорожами, існують можливості сезонного заробітку. За висадку саджанців і роботу в садах і теплицях на фермерському господарстві у Польщі молоді люди можуть заробити від 500 євро (приблизно 15 000 грн) на місяць.

 

 

У свою чергу програма «Work in Germany» надає робочі місця для іноземних студентів у сільськогосподарському секторі та у галузі громадського харчування в Німеччини, Баварії або Баден-Вютенберзі. Зарплата у цих випадках залежатиме від рівня володіння мовою, у середньому це 9,40 євро (приблизно 282 грн) на годину при 35-40-годинному робочому тижні.

Таким чином, найбільш затребуваними категоріями серед роботодавців влітку стали «Роздрібна торгівля / Продажі» (19,8% від загального числа вакансій), «Бари / Ресторани» (11,9%) і «Будівництво» (11,3%). Найменшою популярністю серед роботодавців користуються категорії - «ІТ / телеком / комп'ютери» (0,8%) і «Культура і мистецтво» (0,4%). Серед найбільш поширених вакансій - продавець-консультант, офіціант, кур'єр, поширювач об'яв і аніматор. Саме на ці позиції студенти зможуть влаштуватися з найбільшою ймовірністю.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 369
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців