Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


по аватарці зустрічають, по діалогу проводжають

Як захистити дитину в побуті?


1 Червня 2016 p.

Прагнення пізнавати світ закладено в дитині з народження. Для маленького дослідника носик киплячого чайника — ціле відкриття, а валіза з інструментами — справжня знахідка. До Міжнародного дня захисту дітей аналітики онлайн-ресурсу оголошень OLX відібрали серед пропозицій користувачів корисні пристосування, які допоможуть підготувати домівку і зробити процес пізнання світу малюком не тільки цікавим, але й безпечним.

З появою дитини батьки по-новому починають дивитися на свій побут і готують дім під «маленького господаря». Це передбачає чітке дотримання правил домашньої безпеки, адже те, що для дорослого є звичним і зрозумілим, може нашкодити маляті. Водночас не варто перетворювати квартиру на вільний простір із мінімальною кількістю предметів, адже крихітці так потрібні нові знання. Просто будьте пильними й уважними. Тим більше, що людство вже винайшло корисні пристосування, які щодня виручають батьків.

Коридори й кімнати

Перше, що необхідно передбачити в будинку, — це заглушки для розеток. Незважаючи на те, що вони легко вставляються, вийняти їх навіть дитячими пальчиками майже неможливо. Одна заглушка може обійтися вам усього в 4 грн. Зате яке полегшення!

 

 

Чималий інтерес становлять для малюків шафи та їх вміст. Щоб дитина у процесі гри не прищемила пальчик, можна скористатись універсальним блокувальним замком на липучках. Завдяки м’якому, гнучкому шлейфу замок підійде для висувних ящиків і шафок, які відкриваються, холодильника, мікрохвильової печі, тумби, комода тощо. Ціна такого захисного покриття — від 13 грн.

Зручні шафи-купе так само зручно й відкривати маленьким дослідникм. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина проводила багато часу в шафі-купе, можна встановити на двері блокіратор. Сьогодні є різні конструкції: і за 25 грн, і за 80 грн.

Щоб знайомство вашого малюка з навколишніми предметами було більш приємним, можна використовувати силіконові накладки на гострі кути столів, тумбочок, шаф і комодів. Кріпити накладки зручно двостороннім скотчем. Ціна цього простого у використанні засобу — усього 8 грн за штуку.

Безпечна кухня

Як показує досвід, усі захисні пристосування повинні бути мінімально привабливими й майже невидимими для дитини. Незамінними предметами на кухні стануть пластмасові ковпачки, які повністю закривають ручки плити й не дозволяють дітям їх крутити. Надалі тямущий малюк зможе розібратися з їхнім «секретним» механізмом, але в перші роки вони стануть у пригоді. Вартість ковпачків для плити — від 30 грн за комплект (4 шт.).

Лайфхаки для ванної кімнати

Для надійності та запобігання потраплянню в унітаз сторонніх предметів можна використовувати блокувальний елемент кришки для сидіння. Замикається він із закриттям кришки, а відкривається за допомогою кнопки, не вимагає спеціального монтажу й додаткових інструментів. Придбати цей диво-механізм можна всього за 30 грн.

 

А щоб дітям не було слизько у ванній, для купання знадобиться килимок на присосках вартістю від 50 грн. З ним ваша дитина не тільки не падатиме, але й не зможе дотягнутися до гострих бритв чи шампуню з апетитним запахом.

Не забувайте про балкони і вікна

Убезпечити балкони, лоджії та підвіконня допоможуть спеціальні фіксатори. Їх можна встановлювати в різних частинах віконних рам, щоб дорослим було зручно відчинити або зачинити вікно, а маленьким дітям — неможливо. Це просте й надійне рішення обійдеться всього в 49 грн.

Можливо, у вашому будинку зростають майбутні колумби й магеллани? Ґрунтовно спорядити юного першовідкривача, який починає повзати або робити перші кроки, допоможе шолом-шапка. Так, протиударний головний убір зі змінним розміром і додатковими зав’язками коштуватиме від200 грн.

А надійні наколінники для найменших і найактивніших дітей деякі користувачі готові віддати безкоштовно або за невеличку смакоту. З таким набором ваш малюк може сміливо підкорювати незвідані простори, не боячись ударів і ґуль.

Значно полегшить догляд за дітьми радіоняня. За допомогою цього приладу ви зможете завжди чути, чим займається крихітка, адже в замкненому просторі зв’язок поширюється на відстань до 50 м. Цього цілком достатньо для стандартних квартири чи будинку. Купити вживану рацію у відмінному стані можна всього за 200 грн.

Щогодини ми прагнемо зробити життя наших малюків кращим. Міжнародний день захисту дітей може стати гарним приводом для здійснення таких невеликих, але вкрай корисних справ, як захист маленьких дослідників удома. Дитина, коли приходить у цей світ, щодня здійснює нові відкриття, отже, головне завдання батьків — підтримати її, допомогти і зробити цей процес безпечним.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 438
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців