Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Фінансові взлети - це ще не життєві крила

Протезування учасників антитерористичної операції здійнюється БЕЗКОШТОВНО


23 Лютого 2016 p.

Процедура забезпечення учасників антитерористичної операції технічними та іншими засобами реабілітації визначена постановами Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321 та від 01 жовтня 2014 року № 518.

Учасники антитерористичної операції забезпечуються протезуванням через структурні підрозділи соціального захисту населення.

За новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, учасники АТО забезпечуються протезуванням через Службу.

Служба організувала та забезпечила протезування за кордоном у 2015 році всім учасникам АТО, які фізіологічно були готові до його здійснення (які завершили лікування, яким здійснено первинне протезування).

Державним бюджетом України у 2015 та 2016 роках на протезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні передбачено по 150,0 млн гривень.

У минулому 2015 році було забезпечено протезуванням 160 учасників антитерористичної операції.

У тому числі, Службою у 2015 році було організовано протезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, 11 учасникам АТО уНімеччині (“Otto Bock”) та в Італії (“Сorpora”). Про це постійно повідомлялося на сайті Служби.

У зв’язку з тим, що не всі учасники антитерористичної операції фізіологічно були готові до здійснення протезування, Служба ініціювала внесення змін щодо перерозподілу коштів, які не будуть використані за бюджетною програмою, на Фонд соціального захисту інвалідів, а також на військові формування для вжиття заходів щодо підвищення обороноздатності держави.

Як вже відомо, процес складного протезування за кордоном був розпочатий вперше в кінці 2014 року, але учасники АТО після тяжких поранень перебували на лікуванні і не були готові до протезування, а тому кошти за цією програмою (7 млн гривень) не були освоєні.

В той же час, з метою реалізації проекту складного протезування за кордоном, Службою спільно з Мінсоцполітики тричі вносились зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 518 щодо збільшення розміру грошової допомоги (постанови Кабінету Міністрів України від 04.02.2015 № 39, від 08.07.2015 № 465, від 12.08.2015 № 590, сума грошової допомоги збільшена до 2 192, 4 тис гривень, а в 2016 році – до 2 480,4 тис. гривень).

На цей час розпочато протезування в Україні 45 учасникам антитерористичної операції, перебувають на лікуванні та/або потребують здійснення первинного протезування 78 осіб.
Протягом 2016 року Службою планується здійснити складне протезування за кордоном орієнтовно 35-38 учасників антитерористичної операції.

На сьогодні готові до протезування три учасника антитерористичної операції, рішення по яким буде прийнято на найближчому засіданні експертної групи Служби.

Таким чином, незважаючи на певні складнощі і неузгодженості законодавчих актів, Служба організувала та забезпечила протезування за кордоном всім учасникам АТО, які фізіологічно були готові до його здійснення (які завершили лікування, яким здійснено первинне протезування).

З метою удосконалення механізму забезпечення протезуванням (ортезуванням) виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та за технологіями, які відсутні в Україні, учасників антитерористичної операції, Службою розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 і від 01 жовтня 2014 р. № 518”, який погоджено Мінсоцполітики та надіслано заінтересованим державним органам, яким передбачається, зокрема, механізм організації протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями в Україні.

Проект постанови розміщено на офіційному веб-сайті Служби в рубриці “Зв’язки з громадськістю/Громадське обговорення”

Увага!!!! Благодійність з ознаками шахрайства: Ніяких протезів з пластмасових кришок ніхто не робить


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 403
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців