Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Які дії суб’єкта господарювання після отримання повідомлення про включення його до Реєстру великих платників податків?


22 Жовтня 2015 p.

Відповідно до п.п. 14.1.24 п. 14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) великий платник податків (далі – ВПП) – ЮО, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує п’ятсот мільйонів гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує дванадцять мільйонів гривень.

Згідно з п. 64.7 ст. 64 ПКУ центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, визначає порядок обліку платників податків у контролюючих органах та порядок формування Реєстру великих платників податків (далі – Реєстр) на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених ПКУ для ВПП.

Після включення платника податків до Реєстру та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, про таке включення платник податків зобов’язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює податкове супроводження ВПП, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

Відповідно до п.п. 1 п. 10.22 розд. Х Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, в редакції наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1127 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» (далі – Порядок), у разі отримання платником податків повідомлення про включення платника податків до Реєстру такий платник податків зобов’язаний не пізніше 15 листопада поточного року подати до вказаного у такому повідомленні контролюючого органу за новим місцем обліку заяву за формою № 1-ОПП про взяття на облік з початку календарного року, на який сформовано реєстр.

Платник податків, якого включено до Реєстру на наступний рік, подає заяву за формою № 1-ОПП до контролюючого органу, що здійснює супроводження ВПП, за самостійно обраним новим основним місцем обліку.

При цьому якщо платник податків не подав заяви за формою № 1-ОПП про взяття на облік з початку календарного року, на який сформовано Реєстр, до контролюючого органу за новим місцем обліку, стосовно такого платника податків Центральний контролюючий орган має право приймати рішення про зміну основного місця обліку та переведення на облік у контролюючий орган, що здійснює супроводження ВПП, чи інший контролюючий орган. Рішення надсилається платнику податків, а інформація про направлення рішення надсилається до відповідних контролюючих органів (за місцем обліку платника податків та новим основним місцем обліку, яке визначено у рішенні).

Після отримання інформації про надсилання рішення про зміну основного місця обліку платника податків контролюючий орган за попереднім місцем обліку здійснює передачу облікової справи платника податків у 10-денний строк після прийняття такого рішення, а контролюючий орган за новим місцем обліку – взяття на облік протягом 20 календарних днів після прийняття такого рішення незалежно від того, отримана чи ні облікова справа такого платника податків від контролюючого органу за його попереднім місцем обліку (п.п. 2 п. 10.22 розд. Х Порядку).

 Згідно з п.п. 3 п. 10.22 розд. Х Порядку після взяття на облік платника податків, включеного/не включеного до Реєстру, контролюючий орган за новим місцем обліку протягом 5 робочих днів надсилає повідомлення за формою № 15-ОПП (додаток 14) до фінансових установ, у яких відкриті рахунки такого платника податків.

Дані про взяття на облік платника податків, включеного/не включеного до Реєстру та відомості щодо якого містяться в Єдиному державному реєстрі (далі - ЄДР), передаються до ЄДР у день взяття на облік у контролюючому органі за новим місцем обліку із зазначенням: дати та номера запису про взяття на облік, найменування та ідентифікаційного коду контролюючого органу, у якому платника податків взято на облік.

Підпунктом 4 п. 10.22 розд. Х Порядку передбачено, що у разі зміни місцезнаходження, пов’язаної із зміною адміністративно-територіальної одиниці, платника податків, який зарахований до категорії ВПП, процедура зняття з обліку/взяття на облік такого платника податків:

не проводиться, якщо при зміні місцезнаходження платника податків не змінились місто (область) чи адміністративно-територіальна одиниця, які обслуговуються контролюючим органом, де такий платник податків перебував на обліку на дату державної реєстрації зміни місцезнаходження, або такі зміни відбулися, але платник податків не виявив бажання змінити контролюючий орган, що здійснює супроводження ВПП, де він перебуває на обліку;

проводиться, якщо змінились місто (область) чи адміністративно-територіальна одиниця, які обслуговуються контролюючим органом, де такий платник податків перебував на обліку на дату державної реєстрації зміни місцезнаходження, та платник податків виявив бажання перейти на обслуговування до нового контролюючого органу, що здійснює супроводження ВПП.

У другому випадку зняття з обліку/взяття на облік ВПП здійснюється за загальними процедурами, визначеними Порядком. При цьому взяття на облік такого платника податків здійснюється в самостійно обраному ним контролюючому органі, що здійснює супроводження ВПП.

З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (дане роз’яснення у категорії 119.07).


Переглядів: 265
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА





Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН