Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не сподівайся на сусіда, коли хочеш добробуту

За круглим столом говорили про заходи покращення підприємницького середовища на Івано-Франківщині


15 Жовтня 2015 p.

Про розвиток малого і середнього бізнесу говорили  нещодавно за круглим столом  із  кандидатами у депутати Івано-Франківської міської ради та на посаду Івано-Франківського міського голови.  

Захід, який організований Молодіжним громадським центром «Еталон», став завершальним етапом   адвокасі-кампанії  з просування пріоритетів та пропозицій реформ  від Івано-Франківського бізнесу  до прийдешньої влади.  Адвокасі-кампанія з серпня 2015 року проводилась в рамках проекту  USAID«Впевнений бізнес – заможня громада», що впроваджується Центром міжнародного  приватного підприємництва ( СІРЕ).  

 В ході адвокасі-кампанії   представники бізнес-об’єднань   та громадських організацій, що представляють інтереси бізнесу, уклали Коаліційну угоду про спільні дії  щодо створення сприятливих умов  для розвитку малого і середнього підприємництва  Івано-Франківщини  та формування пропозицій  від бізнесу  для представлення кандидатам  на місцеві вибори -2015 в місті Івано-Франківську. Учасниками коаліції стали  22 організації.  В рамках кампанії провели тематичні фокус-групи, індивідуальні зустрічі, а також анкетування суб’єктів малого і середнього підприємництва задля виявлення проблематики, що турбує івано-франківський бізнес, та вироблення  пропозицій від бізнесу до влади.

Спільно з представниками  бізнесової спільноти розробили пропозиції до влади, на основі яких  складено перелік конкретних заходів  зі створення сприятливого  підприємницького мікроклімату:

ТОП-5 заходів:

1.        Затвердити новий генеральний план міста та прив’язану до генплану схему розміщення ринків та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Провести інвентаризацію землі. Врахувати, що вільні від забудови землі комунальної власності п використовуватися як землі рекреаційного призначення та під забудову об’єктами соціального призначення.

2.        Забезпечити інформаційно-консультаційну підтримки бізнесу, в тому числі щодо виходу на ринки ЄС, залучення інвестицій, пошуку іноземних партнерів та реалізації спільних проектів.

3.        Запровадити електронну систему голосування в міській раді. Забезпечити доступ до аудіозаписів усіх засідань колегіальних органів (сесій міської ради, засідань виконавчого комітету міської ради) через офіційний(і) сайт(и) органів місцевого самоврядування.

4.        При розробці змін або доповнень до нормативно-правових актів, які регламентують ведення господарської діяльності, забезпечити підготовку та оприлюднення порівняльних таблиць з відображенням чинної та пропонованої редакцій проектів рішень.

5.        Укладати договори оренди землі комунальної власності під об’єктами нерухомості на довгостроковий період.

Інші заходи (ранжовані за значимістю для бізнесу):

6.        У разі погіршення соціально-економічної ситуації, кризових явищ в економіці встановлювати менший розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

7.        Переглянути мережу міських автобусних маршрутів загального користування та оптимізувати кількість транспортних засобів на цих маршрутах для якісного і безперебійного перевезення пасажирів в місті.

8.        Розробити та розмістити у відкритому доступі інформацію про послуги, які надаються бізнесу комунальними підприємствами.

9.        У разі зміни номерів маршрутів, маршрутів руху міського пасажирського автотранспорту тощо забезпечити переважне право перевізників, які вже здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, на укладення договору про організацію перевезень за інших рівних умов.

10.    Викладати регуляторні акти у діючій редакції.

11.    Залишити на існуючому рівні ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців І та ІІ груп платників.

12.    Забезпечити здійснення відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян відповідно до чинного законодавства.

13.    Провести інвентаризацію всіх адміністративних послуг для бізнесу, за результатами якої виключити необхідність подання суб’єктами господарювання не передбачених чинним законодавством документів та запровадити принцип «мовчазної згоди», зокрема у разі порушення строків надання адміністративних послуг та надання немотивованої відмови.

14.    Забезпечити врахування кошторисної вартості будівництва об’єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, при розрахунку пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Відмовитися від практики присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості в залежності від укладення договору та/або сплати коштів пайової участі.

15.    Розробити механізм надання частини рекламних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами продукції місцевих виробників на пільгових умовах.

16.    По закінченні термінів оренди земельних ділянок, які надані для розміщення/обслуговування ринків, передавати такі землі до комунального управління. Створити комунальне підприємство з управління ринками.

17.    Запровадити заявницький (декларативний) принцип для підтвердження тих видів підприємницької діяльності, які здійснюються періодично та з дотриманням встановлених вимог (літні торгові майданчики, тимчасові споруди тощо).

 

Результатом такого дослідження став меморандум, розроблений для кандидатів в депутати та на голову міста.

За круглим столом обговорили заходи, запропоновані підприємцями майбутнім представникам влади задля сприятливого підприємницького мікроклімату. Кандидати на посаду міського голови Івано-Франківська та у депутати міської ради не зі всіма пропозиціями погодились, проте підписали меморандум, як кістяк для покращення підприємницького середовища у Івано-Франківську, з метою його подальшого удосконалення та приведення до нормативної бази.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 515
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців