ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Укладення шлюбу з іноземцем та особою без громадянства
Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру...
15.2.2019, 12:11
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Ідеальним бути непросто, але Ти справляєшся

Долинська РДА прозвітувала про вирішення проблем сімей загиблих героїв АТО


7 Квітня 2015 p.

У відповідь на нашу публікацію «Голова РДА виставив за двері матір і сестру загиблого героя» керівництво Долинської районної державної адміністрації публічно прозвітувалося перед громадськістю про хід вирішення проблемних питань родини загиблого під час проведення антитерористичної операції на Південному Сході України військовослужбовця 128-ї окремої гірськопіхотної бригади Ігоря Денисіва.


Про хід та результати проведеної роботи йдеться у інформаційному повідомленні «Роз'яснення щодо критичних публікацій на адресу Долинської РДА в окремих веб-сайтах області», опублікованому на офіційному веб-ресурсі Долинської районної державної адміністрації. Подаємо його у повному обсязі:

«У відповідь на публікації ряду інтернет-видань області (http://briz.if.ua/28202.htm ; http://www.blitz.if.ua ; http://pravda.if.ua/news-75417.htmlhttp://firtka.if.ua/?action=show&id=73867) щодо ситуації, що склалась навколо сім’ї учасника АТО Ігоря Денисіва зі сторони Долинської районної державної адміністрації вважаємо за доцільне проінформувати громадськість про вирішення керівництвом даного питання по суті.  

В публікаціях вищезазначених веб-сайтів від 06.04.2015 під назвою «На Франківщині голова РДА виставив за двері матір та сестру загиблого героя» зазначено, « … розгляд матеріалів на районному рівні триває надто довго … » доводимо до відома, що заява про яку йдеться була написана 18 березня 2015 року (копія додається)

Заява Ганни Денисів. Фотокопія - з сайту Долинської РДА

в приміщенні районної державної адміністрації в піддиктовку Юрія Мазура, а вже 19 березня 2015 року головою районної державної адміністрації було видано розпорядження № 87 «Про створення робочої групи для обстеження умов проживання учасників АТО та їх сімей» (копія додається).

Склад робочої групи для обстеження умов проживання учасників АТО. Фотокопія - з сайту Долинської РДА

Відповідно до розпорядження також було проведено обстеження  житлово-побутових умов проживання родини загиблого учасника АТО Зоряна Білінського, родина якого проживає в с.Новичка Долинського району. На початку березня 2015 року за сприяння Юрія Мазура сім’я Денисівих була забезпечена дровами для опалення житлового будинку. 26 березня 2015 року начальником відділу регіонального розвитку та будівництва районної державної адміністрації був складений кошторис потреб заявлених сім’єю Денисівих (копія додається).

Кошторис будматеріалів на ремонт хати родини Денисівих. Фотокопія - з сайту Долинської РДА

Кошторис будматеріалів на ремонт хати родини Денисівих. Фотокопія - з сайту Долинської РДА 

Для більш детального вивчення проблеми та реагування на усне звернення родини від 03.04.2015 щодо покращення умов проживання 6 квітня 2015 року під керівництвом голови районної держаної адміністрації Юрія Мазура робоча група створена розпорядженням РДА від 19 березня ц. р. №87 провела обстеження житлово-побутових умов родичів сім’ї загиблого учасника АТО Ігоря Денисіва, які проживають в с. Новоселиця Долинського району. Комісією обстежено житловий будинок, складено відповідний акт, за участю керівників відповідальних структурних підрозділів райдержадміністрації з сім’єю визначено чіткий механізм вирішення даного питання по суті. Головою районної державної адміністрації дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів щодо першочергового та невідкладного вирішення поточних питань.

Одночасно інформуємо, що відповідно до рішення Долинської районної ради від 27.08.2014 № 567-34/2014 „Про надання соціальних пільг учасникам антитерористичної операції у східних областях України, сім’ям загиблих, постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21.11.2013 року по 21.02.2014 року” надаються соціальні пільги на безоплатне харчування 2 дітям загиблого Ігоря Денисіва, які навчаються в с. Княжолука.

Розпорядженням  Княжолуцької сільської ради від 10.03.2015 №54 ”Про надання одноразової грошової допомоги сім’ї загиблого учасника АТО” виділено грошову допомогу для дітей Ігоря Денисіва в сумі 10000 грн.

Батькам, дітям загиблого Ігоря Денисіва надано статус член сім’ї загиблого та відповідно за рахунок коштів районного бюджету надається адресна безготівкова знижка з оплати за електроенергію, природній газ, в розмірі 50%.

Підготовлено проект розпорядження для виплати грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в розмірі 2000 грн. батькам  Ігоря Денисіва.

В найближчому часі у селищі Вигода заплановано відкриття меморіальної дошки загиблому герою Ігорю Денисіву.

За станом забезпечення сім’ї Денисівих ведеться систематичний контроль особисто головою Долинської районної державної адміністрації Юрієм Мазуром».

 У зв'язку з вищенаведеним вважаємо, що інформація оприлюднена на вказаних вище веб-сайтах не докінця відображає існуючу ситуацію, яка склалась навколо даної сім'ї».

З даного приводу, насамперед, хочемо зауважити: колектив редакції БРІЗу тішить той факт, що влада сьогодні на Прикарпатті, в тому числі на районному рівні сьогодні прислухається до голосу мас-медіа. Це ознака європейськості. 

При цьому ми аніскілечки не сумніваємось у тому, що керівництво районної державної адміністрації сьогодні плідно працює над вирішенням проблем сімей військовослужбовців, загиблих під час виконання службових обов’язків. Це їх обов’язок за законом. І якби чиновники цього не робили, то несли б передбачену законом юридичну відповідальність. Тому ми щиро раді з того, що не помилялись і робота з вирішення проблем родини Денисівих дійсно триває, а голова Долинської РДА Юрій Мазур тримає дане питання на контролі.

Втім, оскільки у повідомленні Долинської РДА містяться деякі докори в адресу нашого сайту, вважаємо своїм обов’язком зробити деякі зауваження.

По-перше, мусимо зазначити, що процитоване у повідомленні на сайті райдержадміністрації речення « … розгляд матеріалів на районному рівні триває надто довго … » насправді в повному своєму варіанті звучить так: «Вважаючи, що розгляд матеріалів на районному рівні триває надто довго, Ганна Іванівна вирішила спитати про перебіг розгляду матеріалів безпосередньо у голови районної державної адміністрації – Юрія Мазура». Погодьтеся, різниця є і то суттєва (Хто не бачить різниці, може проконсультуватись з даного приводу з медіа-юристами).

При цьому зауважимо: автор публікації не ставив собі за мету висвітлити всю роботу Долинської РДА щодо вирішення проблем родини Денисівих. Ми і надалі переконані, що чиновник рівня очільника району, навіть будучи на 100% правим, повинен залишатись еталоном толерантності у питаннях ставлення до пересічних громадян – людей з народу, який, як вже зазначалося, за Конституцією є єдиним носієм усієї повноти влади в Україні, особливо якщо ці люди є родичами тих, хто віддав своє життя за Державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Зрештою, якби голова РДА Юрій Мазур у п’ятницю прийняв у себе Ганну Денисів та її доньку, надав їй наведену вище інформацію про перебіг розгляду її звернення, самого по собі конфлікту вдалося б уникнути…


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 484
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2019
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Битва вертепів - 2019

ВІДЕОНОВИНИ


В Івано-Франківську відбудетьcя концерт "Рокаш"
<p>
	<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif;">20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників суперколлектива "Рокаш".</strong></p>
<p>
	<u><strong><a href="http://briz.if.ua/55664.htm" target="_blank">Детальніше тут</a></strong></u></p>

РОЗСИЛКА НОВИНІнформація надана: CreditPanda.com.ua


все для підприємців, роботодавців та орендарців