Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


На годину спізнився — за рік не доженеш

Де і скільки ми сплачуємо в Пенсійний Фонд?


25 Березня 2015 p.

З 1 січня 2015 року відбулися деякі зміни щодо сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій. Про те, як змінилися ставки збору для покупців автомобілів, нерухомості та валюти, інформує начальник управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Івано-франківській області Ольга Смеречанська.

Для бажаючих придбати автомобіль

Платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування є юридичні та фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в підрозділах ДАІ МВС України (крім випадків забезпечення легковиками інвалідів згідно із законодавством та успадкування легкових автомобілів відповідно до закону).

Об’єктом оподаткування для зазначених платників є вартість легкового автомобіля. Отже, цьогоріч такий збір становитиме:
– 3%, якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначено в законодавстві на 1 січня звітного року (200970,0 грн.);
– 4%, якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначено в законодавстві на 1 січня звітного року та який не перевищує 290 таких розмірів (353220, грн.)
– 5%, якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який визначено в законодавстві на 1 січня звітного року.

Збір сплачують із вартості легкового автомобіля без урахування податку на додану вартість, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує вартість автомобіля.

При операціях з нерухомістю

У разі здійснення операції купівлі-продажу нерухомого майна такий збір сплачує покупець у розмірі 1% від вартості нерухомого майна, зазначеного в договорі купівлі-продажу.

Коли ж відбувається передача майнових прав на нерухомість від одного власника до другого іншим шляхом, аніж купівля-продаж, то збір на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення такої операції з нерухомістю не сплачують.

Купуючи валюту

Збір на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування запроваджено в Україні 1998 року. А з 1 січня ц.р. введено нові норми щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час купівлі іноземної валюти.

Ставка збору зросла з 0,5% до 2%. Сплачуватимуть його тільки фізичні особи, які купують готівкову валюту (крім тих, хто має валютні кредити і купує іноземну валюту для їх погашення).

Також від початку 2015 року замість збору від продажу ювелірних виробів із золота, платини та дорогоцінного каміння в Україні запроваджено збір при клеймуванні ювелірних та побутових виробів державним пробірним клеймом на казенних підприємствах пробірного контролю.

Розмір збору – 10% вартості основного дорогоцінного металу (золота, срібла, платини, паладію) у перерахунку на вагу чистого металу. Сума визначається за офіційним курсом банківських металів на момент, коли виріб подано на клеймування.
Казенні підприємства пробірного контролю подають до 20 числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час клеймування виробів державним пробірним клеймом.

Контроль за платежами зі збору валюти, ювелірних та побутових виробів державним пробірним клеймом здійснюватимуть органи Державної фіскальної служби.

Нині Пенсійний фонд розробляє нову форму звітності для платників цього збору (як і збору під час купівлі готівкової іноземної валюти). Її затвердить уряд.

Володимир Криворучко, для БРІЗ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1646
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців