Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Діти — як квіти: поливай, то ростимуть

На сьогодні відсутні будь-які підстави говорити про порушення статті 3 Конвенції з прав людини щодо Тимошенко – Урядовий уповноважений у справах Євросуду


26 Квітня 2012 p.

На сьогодні відсутні будь-які підстави говорити про застосування сили до пані Тимошенко. Про це йдеться в заяві Урядового уповноваженого у справах Європейського суду Назара Кульчицького, текст якої наводимо нижче без змін:

«20 квітня, під час перевезення пані Тимошенко до Залізничної лікарні м. Харкова, вона нібито була побита представниками Качанівської колонії. Про це йдеться у численних повідомленнях ЗМІ.

Крім того, пані Карпачова у своїй заяві від 25 квітня говорить про те, що пані Тимошенко було піддано тортурам всупереч положенням статті 3 Європейської Конвенції з прав людини.

У зв’язку з цим необхідно зазначити наступне.

Після прибуття до лікарні «Укрзалізниці» 20 квітня пані Тимошенко не заявляла жодних скарг щодо стверджуваного побиття працівниками колонії та не дозволила себе оглянути лікарями цього закладу, як і відмовилась проходити лікування.

Після повернення до Качанівської колонії 22 квітня пані Тимошенко не заявляла жодних скарг щодо стверджуваного побиття працівниками колонії та не висловила медпрацівникам жодних скарг щодо наявності тілесних ушкоджень.

Вперше пані Тимошенко заявила про стверджуване побиття 23 квітня, проте, 24 квітня вона відмовилась від огляду судово-медичного експерта, котрий мав встановити наявність у неї тілесних ушкоджень, їх характеру, механізму та терміну їх утворення.

Станом на сьогодні існують скарги на стверджуване катування, доказом якого є нібито наявність синців на тілі пані Тимошенко, котрі бачили лише три особи: донька пані Тимошенко, пан Кожем’якін та представник пані Карпачової.

Пані Карпачова говорить про порушення статті 3 Європейської конвенції в її найбільш жорстокому прояві – катуванні. Проте, на сьогодні відсутні будь-які підстави говорити про застосування сили до пані Тимошенко.

Пані Карпачова не згадує про наявність стандарту доведення фактів катування "поза розумним сумнівом".

Якщо застосувати цей стандарт до фактів цієї справи, то доводиться констатувати таке. Пані Тимошенко відмовлялась лікуватись в лікарні "Укрзалізниці" до отримання висновків німецьких лікарів. 20 квітня такі висновки були оголошені пані Тимошенко. Відповідно до цих висновків лікарня повністю відповідає стандартам лікування, необхідного для цієї хворої, а отже й лікарі відповідають за своїми професійними якостями необхідному стандарту.

Однак навіть цим лікарям, які є цивільними, на відміну від в’язничних, яким відмовляла в огляді пані Тимошенко, вона жодного слова не сказала про нібито застосоване до неї насильство.

Крім того, для порушення кримінальної справи, необхідний висновок судово-медичного експерта про наявність тілесних ушкоджень.

Який висновок має зробити судово-медичний експерт, якщо особа заявляє про побиття, але не дає себе оглянути?

До речі, судово-медичний експерт так само не був тюремним медиком, стосовно якого можна було б говорити про заангажованість і необхідність підкорятись наказам керівництва.

Відповідно, якщо повернутись до стандарту Європейського суду "поза розумним сумнівом", треба все-таки попросити пані Тимошенко надати можливість експерту принаймні оглянути її і встановити як сам факт нанесення тілесних ушкоджень, так і їх важкість, що дозволить провести ефективне розслідування даного випадку.»
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 789
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців