Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Робота ледарю — завжди печаль

Навчальний візит до бібліотек Латвії


17 Квітня 2014 p.

Протягом 23-28 березня 15 молодих бібліотечних лідерів в рамках Програми «Лідерство для молодих бібліотекарів» при підтримці Програми «Бібліоміст», Ради міжнародних досліджень та обмінів (IREX) та Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» взяли участь в робочому візиті до бібліотек Латвії, з метою вивчення досвіду роботи латвійських колег та адаптація його до бібліотечної системи України. Івано-Франківщину представила методист І к. Надія Виклюк.
    Важливо зауважити, що бібліотеки в Латвії не поділяються на дитячі, дорослі, юнацькі…, а вони є сімейними, для всіх категорій читачів і носять назву мікрорайону в якому знаходяться. Всі бібліотеки комп’ютеризовані, а Інтернет оплачує держава.
Знайомство розпочалося з відвідування Юрмальської міської думи, та презентації керівника Юрмальського об’єднання бібліотек. Наступними презентували свою роботу колеги з Кемерської бібліотеки (м. Юрмала). Незабутнє враження справило виконання «Заповіту» Т.Г. Шевченка на латиській мові працівниками цієї ж бібліотеки, українські бібліотекарі в свою чергу, виконали його в оригіналі.
Приємне враження справили на молодих лідерів книгозбірні м. Венстпілс – а це бібліотека Парвенті та головна бібліотека Венспілса, які збудовані за останніми тенденціями бібліотечних новинок.
Цікавими були презентації стратегії Національної бібліотеки Латвії, яку молоді бібліотечні лідери відвідали в 3 день робочого візиту. Як зазначив Олдіс Зарінс – основні цінності бібліотеки – відкритість і компетентність.
Незабутнє враження залишилось від екскурсії в нове приміщення Національної бібліотеки Латвії. Цікаво, що називається воно «Замок світла» і вражає своєю масштабністю, а про його призначення в народі було багато версій. Сама будівля має 12 поверхів і -1(0) поверх. Після відкриття тут буде і концертний зал, і міні звукова студія, ресторан, кафе, картинна галерея та багато іншого. Перше що можна побачити, це велика стіна на кілька поверхів, яка заповнена книгами, що подаровані для бібліотеки відомими політиками і простими користувачами, під час проведення акції «Цепочка книг».
Ризька центральна районна бібліотека вітала гостей книжковою виставкою «Привітання гостей з України». Заступник директора Долореса Вейланде провела презентацію про роботу ЦБС та екскурсію по бібліотеці. Як зазначила директор Дзідра Шміта: «Бібліотеки не працюють для книг, а для читачів».
Надзвичайно змістовною була презентація роботи дитячого відділу Ризької ЦБ, яку провела її завідуюча Наталі Холоші.
Познайомились українські бібліотекарі і з бібліотекою-філією «Відземе», яка входить до складу Ризької ЦБС. Її завідуюча провела екскурсію та познайомила з роботою філії. Основна «ізюминка» - раритетні книги ХVІІІ століття. Читачі можуть вільно користуватися ними.
Побували молоді лідери і в музеях, а саме в Юрмальському міському музеї, старовинному замку м. Венстпілс, відвідали Лісний дім в Національному парку Кемері (м.Юрмала).
На завершення навчального візиту колеги з Ризької бібліотеки люб’язно провели екскурсію по місту та познайомили з старовинною архітектурою Латвії.
Молоді лідери вдячні Програмі «Бібліоміст» та Творчому центру ТЦК за надану можливість познайомитися з досвідом латвійських бібліотек та адаптувати його до своїх бібліотек. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 427
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців