Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


На що йдуть депутатські фонди івано-франківських обранців


11 Лютого 2014 p.

Як обранці міської ради використали кошти, передбачені на виконання доручень виборців?

З 2001 року депутати Івано-Франківської міської ради щорічно отримують з міського бюджету гроші на виконання депутатських повноважень. З сумою визначаються самі - коли затверджують бюджет. Минулого року кожен депутат отримав у розпорядження по 50 тисяч гривень.

Більшість депутатів частину коштів спрямовують на допомогу хворим чи незабезпеченим. Деякі обранці використовують ці гроші на виконання передвиборчої програми, хтось обдаровує школи та дитсадки, в яких навчаються їхні ж діти, інші міняють вікна та двері, встановлюють дитячі майданчики на своїх округах. Однак, маючи у розпорядженні 50 тисяч гривень, всім виборцям все ж не догодиш.

До того ж минулого року далеко не всі гроші з депутатських фондів дійшли до своїх адресатів. З 3 мільйонів, передбачених у міському бюджеті на виконання депутатських повноважень, було профінансовано лише трохи більше 1 мільйона гривень.

Гроші «Свободи»

Найчисельніша з шести депутатських фракцій «Свобода», відповідно, використала найбільше грошей на виконання депутатських повноважень - 428 тисяч гривень. Більшість цих коштів - майже 223 тисяч гривень - пішли рядовим виборцям на матеріальну допомогу. Решта - на школи, садочки, лікарні, поліклініки, громадські організації.

Кілька депутатів-свободівців, колишніх пластунів, виділили гроші для НАОУ «Пласт». Зокрема, Андрій Грималюк, Ярослав Дубас, Богдан Полковник, Оксана Савчук, Михайло Сеньків перерахували організації 11 тисяч гривень на придбання комп'ютерної техніки, ще 2100 гривень виділив з депутатських коштів голова фракції «Свобода» Роман Онуфріїв для придбання туристичного намету. Секретар міської ради Микола Вітенко перерахував зі свого фонду 5000 гривень Галицькому братству 1-ої Української Дивізії «Галичина». Важко не погодитися, що це добрий внесок у патріотичне виховання молоді.

Однак, як і в інших фракціях, серед націоналістів знайшлися обранці, які думають перш за все про своїх рідних та близьких.

Депутат Мар'ян Вагилевич більше 16 тисяч виділив на придбання дитячо-спортивних відпочинкових конструкцій. З них майже 5 тисяч гривень - для встановлення майданчика у своєму ж дворі. Ну а чого ж соромитися? Облаштування дитячо-спортивних майданчиків - це одна з основних програмних засад франківських «свободівців». В програмі нема заборони облаштовувати майданчики у власних дворах.

Свободівець Ігор Максимчук майже 15 тисяч скерував на господарські товари, спортивний інвентар та світильники для школи №6, в якій сам і працює. А бібліотекар Лариса Олексин перерахувала 3200 гривень на придбання комп'ютерної техніки для Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи.

Чимало коштів депутати від «Свободи» спрямували на матеріальне забезпечення шкіл та садочків, облаштування дворів і під'їздів, розвиток культури та духовності у своїх округах.

Андрій Тютюнник всі кошти зі свого фонду спрямував на рідне село Крихівці. Зокрема, 4000 пожертвував на чоловічий монастир «Воплоченого слова», 4000 гривень - на проектор для народного дому с. Крихівці, 3000 гривень - на придбання ноутбука для бібліотеки-філії №9 с. Крихівці. Мажоритарник Олег Войтичук виділив 5000 гривень для встановлення вхідних дверей І під'їзду будинку №3 на вул. Ленкавського та ІІ під'їзду будинку №58 на вул. Бельведерській. Віталій Голутяк витратив 7470 гривень на меблі у школу №10, Наталія Голодюк використала більше 25 тисяч на обладнання дитячих майданчиків у своєму окрузі.

А потім у партійній газеті з'являються статті про сотні добрих справ депутатів-свободівців. Добро коштом міського бюджету творити легко і приємно.

Витрати регіоналів

Найменше перепало на використання депутатських повноважень депутатам-регіоналам. Зокрема, єдиний у фракції мажоритатник Сергій Благодир зміг використати лише 5396 гривень. З них 4000 гривень депутат спрямував на матеріальну на допомогу виборцям, 396 гривень - на центральну міську клінічну лікарню та 1000 гривень - на придбання електричних нагрівачів для Муніципального центру дозвілля.

Ігорю Дутці та Ігорю Халаменді профінансовано кошти лише на матеріальну допомогу у розмірі - 18,5 тисячі та 8,5 тисячі гривень. 6,5 тисячі гривень на допомогу виборцям витратив Богдан Федьків, а 2 тисячі гривень він пожертвував на чоловічий монастир «Воплоченого слова». Минулого року при монастирі освятили Храм святих Кирила і Методія. Кошти на будівництво збиралися кілька років.

На відмолювання гріхів

Всі депутати від фракції «УДАР-Громадський форум» виділяли гроші з депутатських фондів на будівництво Храму Святителя Миколая УПЦ. Зокрема, Роман Тимків спрямував на будівництво храму 32 тисячі гривень, а всі інші його однопартійці - по 2 тисячі гривень.

Крім того, Тимків майже тисячу гривень дав на обладнання нової групи у ДНЗ №36 «Віночок», 2 тисячі гривень - на проведення капітального ремонту відділення судинної неврології ЦКМЛ, 4,1 тисячі - на адресну допомогу.

Руслана Василюк перерахувала кошти з депутатського фонду на придбання металопластикових вікон та дверей у ДНЗ №11 (ясла-садок) "Пізнайко", для придбання комплектів меблів у ДНЗ №30 "Ластівка" та для проведення капітального ремонту приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів №24.

Ігор Росипайло використав на адресну допомогу лише тисячу гривень. Ще тисячу гривень перерахував Територіальному центру соціального обслуговування для придбання комп'ютерної техніки, 4800 гривень - Українській гімназії №1 на придбання комп'ютера та 2000 гривень - на проведення капітального ремонту відділення судинної неврології Центральної клінічної міської лікарні.

Лідер фракції Юрій Соловей, окрім пожертв на Храм Святителя Миколая УПЦ, виділив 2 тисячі гривень на чоловічий монастир «Воплоченого слова». 3,5 тисячі гривень депутат передав на адресну допомогу та 8 тисяч гривень - на придбання сценічних декорацій для проведення мистецького заходу «Галицький шлягер».

З депутатських коштів Володимира Чорноуса 5 тисяч гривень профінансовано на Собор святих Володимира і Ольги, 3 тисячі гривень депутат виділив на адресну допомогу. Решту - на комп'ютери для міської централізованої бібліотечної системи, Територіального центру соціального обслуговування та Міської клінічної лікарні №1.

Єдиний мажоритарник у фракції Володимир Кушнір виділив 6850 гривень на адресну допомогу та 5 тисяч гривень Територіальному центру соціального обслуговування для придбання комп'ютерної техніки.

Вистачило на все

Попри те, що у фракції «Наша Україна» лише два депутати, їхніх коштів вистачило на фінансування духовності, медицини, освіти і навіть на меблі у міськвиконком.

З депутатського фонду Володимира Балагури профінансовано 38807 гривень. З них 4 тисячі - на адресну допомогу, 3 тисячі гривень - на монастир «Воплоченого слова», 1 тисяча гривень - на придбання меблів та проведення ремонту в каб. №№ 209, 210 міськвиконкому, решта 31,807 тисячі - на придбання меблів, комп'ютерів, побутової техніки тощо для шкіл та дитсадків Івано-Франківська.

Його колега по фракції Олег Коржак витратив 43738 гривень. З них 1,5 тисячі гривень - на монастир «Воплоченого слова», 10 тисяч гривень на Собор святих Володимира і Ольги, 10 тисяч гривень на закупівлю діагностичного комплексу "СпіроСпектр" у ЦМКЛ. 5040 гривень пішло на придбання музичних інструментів ДМШ №1 та 12198 - для придбання мультимедійного обладнання в Школу-гімназію №3 та Українську гімназію №1.

На рідну школу

Депутатів від «Батьківщини» у Держказначействі люблять по-різному. До прикладу, голові фракції Ярославу Бачкуру профінансовано лише 8100 гривень на адресну допомогу. А його однопартійцю Василеві Бойчуку казначейство пропустило аж 46635,45 гривень. З них 4900 депутат передав на адресну допомогу. Левова частина з цих коштів - 31142 гривні - дісталися школі №15. Така щедрість депутата пояснюється тим, що він є директором цієї школи. Решту коштів депутат розділив між іншими ДНЗ та ЗОШ міста.

Мажоритарник від «Батьківщини» Василь Ревчук майже всі кошти витратив на рідний округ. Зокрема, 9700 гривень з депутатського фонду депутат виділив аматорському хоровому колективу «Відродження» мікрорайону Хриплин на поїздку у Польщу. 10 тисяч гривень перепало Хриплинській ЗОШ на ремонт електроосвітлення в класних кімнатах, більше 8 тисяч гривень - УГКЦ святої Парасковеї Великомучениці у Хриплині. Не забув депутат і про рідний футбольний клуб «Опришівці-Батьківщина», якому виділив 3585 гривень на придбання спортивного інвентарю та сітки для воріт.

Його однофракцієць Руслан Терешко на цей клуб додав 1800 гривень. Крім того, 20,5 тисячі гривень Терешко скерував на матеріальну допомогу, 1,5 тисячі гривень - на УГКЦ Вознесіння Господнього, та 7,5 тисячі гривень розділив між школами та садочками.

Володиир Стасюк з 27,5 тисячі гривень 20 тисяч пожертвував на чоловічий монастир «Воплоченого слова».

Чиновники також виборці?

На адресну допомогу депутати фракції «За зміни в Івано-Франківську» (партія «Фронт змін») виділили майже 67 тисяч гривень. Та найбільше депутати цієї фракції витратили на управління і департаменти міськвиконкому. До прикладу, Сергій Басараб з 16,5 тисячі гривень 4,5 тисячі виділив на управління освіти і науки для придбання комп'ютерної техніки.

Сергій Борзов з 32,4 тисячі гривень 2,5 тисячі скерував на господарські потреби фінуправлінню, 4,5 тисячі гривень виділив для управління освіти на придбання комп'ютерної техніки. Ще 4,1 тисячі гривень Борзов перерахував управлінню освіти на придбання призів для чемпіонату учнівських команд. По три тисячі перепало ЗШ №26 на придбання дитячих ліжечок та на чоловічий монастир «Воплоченого слова". До слова, свої пожертви на монастир зробили і Ростислав Кукурудз, Ріафет Гасимов та Ігор Прокопів.

Роман Василюк на придбання комп'ютерів управлінню освіти і науки пожертвував 2000 гривень. Ще 1000 гривень він виділив на капвидатки департаменту соцполітики, 5000 перерахував ЦМКЛ на ноутбук та ремонт відділення судинної неврології.

Ріафет Гасимов теж зробив свій внесок у департамент соцполітики у розмірі 2000 гривень, Олег Гончурук виділив на ці ж потреби 1000 гривень.

Юрій Петрушко перерахував 2500 гривень на меблі у відділ кадрів МВК та 5000 гривень на придбання комп'ютера і принтера в управління надзвичайних ситуацій. 1000 гривень депутат додав для управління освіти і науки на придбання комп'ютерної техніки.

Депутат Олександр Бубен - єдиний депутат міської ради, якому профінансовано майже всі 50 тисяч гривень на виконання депутатських повноважень. Три тисячі з них він перерахував фінуправлінню для господарських потреб, решту 47 тисяч гривень пожертвував на капітальний ремонт ЗОШ №19. До слова, його діти там не вчаться.

Джерело: Галицький кореспондент


Переглядів: 270
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН