Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


В Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулись збори суддів Апеляційного суду


6 Лютого 2014 p.

В Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулись збори суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області за участю суддів місцевих судів, на яких підведені підсумки роботи за 2013 рік.

Розпочались збори суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області з підведення підсумків роботи судових палат апеляційного суду за 2013 рік. Секретар судової палати апеляційного суду з розгляду цивільних справ Віра Михайлівна Вакарук звітувала про діяльність очолюваної нею судової палати. Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Богдан Михайлович Гриновецький доповів про результати роботи у 2013 році судової палати апеляційного суду з розгляду кримінальних справ.

Наступними доповідачами були адмініструючі судді апеляційного суду.

У своєму звіті голова Апеляційного суду Івано-Франківської області зазначила, що головним показником якості роботи суддів є довіра громадян до суду, яка може бути досягнута лише законними та справедливими судовими рішеннями та якістю роботи апарату суду.

У звітному періоді велика увага приділялась питанню формування єдності судової практики та дотримання розумних строків розгляду справ та проваджень. З цією метою голова апеляційного суду запропонувала відновити проведення низки регіональних нарад, на яких судді усіх інстанцій мали б можливість вивчати та спільно обговорювати правові позиції по певних категоріях справ.

Виконуючи рішення Ради суддів загальних судів України апеляційним судом вдосконалювалась робота офіційного сайту суду. Докладаються зусилля по збільшенню кількості проведених судових засідань в режимі відеоконференції та організації роботи по надсиланню sms-повідомлень учасникам судового процесу.

Звіти заступників голови апеляційного суду Василя Миколайовича Дячука та Андрія Юрійовича Малєєва відобразили їх діяльність у визначених межах їх адміністративних повноважень.

Продовжились збори приємною місією – голова Апеляційного суду Івано-Франківської області вручила Почесні Грамоти Ради суддів загальних судів судді Долинського районного суду Ігорю Михайловичу Андрусіву, в.о. заступника голови Калуського міськрайонного суду Наталії Володимирівні Бердан. Також Почесною Грамотою Ради суддів загальних судів нагороджений суддя у відставці Володимир Васильович Витвицький.

Підведення підсумків роботи місцевих загальних судів Івано-Франківської області розпочалось із аналізу стану здійснення ними судочинства по розгляду цивільних справ у 2013 році, з яким перед присутніми виступила секретар судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області Віра Михайлівна Вакарук. В своїй доповіді вона в повній мірі відобразила показники діяльності та ефективності, проблеми та шляхи їх вирішення, досягнення та здобутки.

Естафету доповідача Віра Михайлівна передала колезі – Богдану Михайловичу Гриновецькому – судді судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду. Богдан Михайлович ознайомив суддів з аналізом стану здійснення судочинства місцевими судами Івано-Франківської області по розгляду кримінальних справ. Доповівши про діяльність місцевих судів по розгляду кримінальних справ, кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення, Богдан Михайлович Гриновецький побажав усім суддям справедливого правосуддя у новому 2014 році.

Варто зазначити, що обидва доповідачі свої доповіді супроводжували демонстрацією слайдів з діаграмами, таблицями, графіками, що суттєво полегшувало учасникам зборів сприйняття чисельних показників діяльності судів.

Про стан матеріального забезпечення місцевих судів Івано-Франківської області у 2013 році суддів ознайомив в.о. начальника ТУ ДСА України в Івано-Франківській області Ігор Мар’янович Андрієчко. Також він анонсував проведення у лютому наради з головами та керівниками апаратів місцевих судів області, на якій будуть проаналізовані всі питання фінансування та проблемних питань по кожній судовій установі.

Підводячи підсумки представлених аналізів стану здійснення правосуддя голова Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Степанівна Стефанів зазначила, що минулий рік дозволив завершити розгляд великої кількості справ, які тривалий час перебували на розгляді в судах. І на даний час на особливому контролі у неї і голів місцевих судів перебувають цивільні, кримінальні справи та провадження, розгляд яких не завершений тривалий час.

Далі голова суду зупинилась на запланованих на 2014 рік заходах, виконання яких підвищить якість та оперативність здійснення судочинства.

Особливу увагу Надія Степанівна Стефанів звернула на необхідність йти у ногу з часом і в повному обсязі використовувати впроваджені новітні інформаційні технології у процесі відправлення правосуддя. Це стосується насамперед можливостей надсилання sms-повісток учасникам судових засідань та використання системи відеоконференцз’язку. Ці технології дозволяють скорочувати терміни розгляду справ у суді і значно економлять кошти.

Із повними текстами аналізів стану здійснення судочинства Апеляційним судом Івано-Франківської області, місцевими загальними судами Івано-Франківської області у 2013 році можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Апеляційного суду Івано-Франківської області у розділі «Аналізи та узагальнення судової практики». 


Переглядів: 569
Loading...
Рекомендовані статті

Громадянин Ікс 19:02, 6.2.2014

довіра громадян до суду може бути досягнута лише законними та справедливими судовими рішеннями. Це правда, але де ці рішення Апеляційного суду області. Чому говорим нібито і те що має бути, але ніхто з Вас не зацікавлений цього робити. Ой перепрошую. Президент нібито не підписав ще відмову від законів 16 січня. Про Вас же треба як про покійників або добре або нічого

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН