все для підприємців, роботодавців та орендарців купити квартиру в Пасічній

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Інвестиційний розвиток Долинщини


5 Лютого 2014 p.

Основною метою інвестиційної діяльності в  Долинському районі залишається створення сприятливих умов для збільшення інвестиційних вкладень у реальні сектори економіки з метою забезпечення соціально-економічного розвитку району, зміцнення інвестиційного потенціалу, активізація діяльності по залученню коштів із державного і місцевих бюджетів та коштів підприємств.

В районі діє програма розвитку інвестиційної діяльності в Долинському районі на період до 2015 року, затверджена рішенням сесії районної ради від 28.04.2011 № 78-6/2011.

На виконання заходів програми проводиться робота щодо створення в Долинському  районі інвестиційної карти найбільш привабливих територій і об’єктів для інвестування. Інформація щодо інвестиційно-привабливих земельних ділянок, вільних виробничих площ, інвестиційних проектів та пропозицій з відповідними презентаційними матеріалами розміщена на сайті Долинської районної державної адміністрації(http://ww2.gov.if.ua/dolynska) та постійно оновлюється.

Станом на 1 жовтня 2013р. в економіку Долинського району іноземними інвесторами з 10 країн світу вкладено 11,1 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій з них у січні–вересні 2013р. – 2,6 млн. дол. США у формі грошових внесків. Приріст іноземного акціонерного капіталу порівняно з обсягом на початок 2013р. склав 30,2%. На одну особу сума залучених коштів складає 159,5 дол. США.

Серед яскравих прикладів результативного застосування іноземного капіталу в районі є будівництво швейної фабрики польським акціонерним товариством «Інтер Гроклін Авто АТ». Вказана фірма уклала угоду з німецьким підприємством, яке займається виготовленням кабелів для різних видів транспорту. Планується, що найближчим часом швейне виробництво може бути переорієнтоване у виробництво кабелів, що дасть можливість створити сотні робочих місць.

Так, станом на 01.10.2013 обсяг залучених прямих іноземних інвестицій залучених даним підприємством склав 8920 тис. дол. США (за ІІІ кв. 2013 року - 2165 тис. дол. США).

За очікуваними даними, у розвиток економіки  Долинського району протягом 2013 року суб’єктами господарювання  Долинського району вкладено 105,0 млн. грн. капітальних інвестицій.

Пріоритетними визначені заходи щодо залучення інвестицій на реалізацію промислово-виробничих проектів.

Відповідно до рішення сесії міської ради від 10.01.2013 № 958-27/2013 «Про програму підтримки залучення інвестицій та роботи комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2013 рік», передбачено створення індустріального парку на землях нової промислової зони міста. Рішенням сесії Долинської міської ради від 18.07.2013 № 1147-31/2013 «Про концепцію індустріального парку «Долина» затверджено вказану Концепцію. У відповідні терміни буде здійснено подачу пакету документів в Держінвестпроект для включення парку до Реєстру індустріальних парків.

Однією із основних проектних пропозицій соціально-економічного розвитку Долинського району є «Будівництво цегельного заводу» у с. Велика Тур’я. За попередніми підрахунками, вартість проекту будівництва та запуску повинна скласти близько 4,5 – 6,0 млн. дол. США.

Значну роль у розвитку інвестиційної діяльності відіграє туристична сфера.

Долинською районною державною адміністрацією та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал» укладено Меморандум про співпрацю та партнерство для створення сприятливих економічних, інвестиційних умов розвитку необхідної інфраструктури та розвитку туризму в с. Мислівка.

Перспективним та вартим уваги є проект Долинської міської ради «Освоєння території колишнього Долинськогосолевиварювального комбінату» в м. Долина та створення туристично-оздоровчого бальнеологічного комплексу, що включає в себе будівництво каскаду відкритих басейнів для оздоровлення соляною ропою та обслуговуючої санаторно-готельної інфраструктури, реставрація історичних будівель солеварні, створення музею солеваріння).

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 08.11.2010 №769 «Про підтримку ініціативи Президента України Януковича В.Ф. щодо підготовки до проведення в Україні XXIV зимових Олімпійських ігор у 2022 році та розробки державної концепції розвитку Українських Карпат» та враховуючи вимоги Міжнародної Федерації Лижного Спорту (FIS) до рельєфу, на якому проводяться гірськолижні змагання, районною державною адміністрацією визначено земельні ділянки на території Вишківської, Шевченківської, Сенечівської та Старомізунської сільських рад.

На даний час проводяться організаційні заходи щодо співпраці з НОК України у виготовленні містобудівного обґрунтування та отриманні погоджень органів і служб.

В районній державній адміністрації створено робочу групу з розробки інвестиційних проектів та залучення міжнародної технічної допомоги, яка працюватиме над проектами у різних сферах соціального та економічного розвитку району з метою подальшого подання цих проектів  для участі у грантових конкурсах.

1 листопада цього року офіційно стартував проект транскордонного співробітництва «Угорщина  - Словаччина - Румунія – Україна» «Карпатські історичні вузькоколійні залізничні дороги», розроблений громадською організацією «Туристична асоціація Івано-Франківщини» спільно з Вигодською селищною радою.  Відділом інвестицій і туризму проводився збір та узагальнення інформації, а кошторисна документація для проекту розроблялася відділом регіонального розвитку та будівництва. Реалізація проекту відбуватиметься у смт. Вигода та у Васерській Долині Марамуреського повіту в Румунії. Проект триватиме 22 місяці. Українській стороні Європейський Союз на реалізацію заходів проекту запланував виділити близько 385 тис. Євро, а 43 тис. Євро – це власний внесок,тобто внесок грантонабувача. В результаті реалізації проекту буде створено нові привабливі продукти та компоненти туристичної інфраструктури навколо історично важливих елементів вузькоколійних залізничних доріг у Вигоді  та у Васерській долині Марамуреського гірського природного парку (Центр спадщини Вигодської вузькоколійної залізничної дороги, 2 нових промарковані піші та вело маршрути; інформаційні стенди).

Проводиться і є дієвим залучення громад Долинсмського району до проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2». У проекті беруть участь Сенечівська, Витвицька, Великотур'янська та Тростянецька сільські ради. Загальний бюджет коштів на виконання проектів по 4-ох громадських організаціях складає 682,2 тис. гривень, з яких кошти Проекту - 316 тис. грн., 264,1 тис. грн. - співфінансування з районного бюджету, 34,1 тис. грн. - внесок громад., 68 тис. грн. - з обласного бюджету. Терміни та етапи виконання проекту - 2011-2015 роки. Проекти громадських організацій с. Сенечів (ГО «Менчіл»), с. Тростянець (ГО «Надія»), с. Витвиця (ГО «Витвичанка») та с. Велика Тур”я (ГО «Мрія») завершені. Новостворена вартість передана на баланс відповідних балансоутримувачів. Наприкінці грудня минулого року ГО «Мрія» отримано останній, третій транш коштів Проекту. Готуються матеріали для фінального звіту за використання коштів третього траншу.

Долинською міською радою укладено договір про надання кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для виготовлення та експертизи  проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи опалення та гарячого водопостачання в дитячих дошкільних  навчальних закладах «Росинка» та «Золота рибка». За результатами конкурсного відбору Долинській міській раді буде надано позику  в сумі 1695,5 тис. гривень.

Фермерське господарство «Еко-Карпати» подало заявку щодо участі в конкурсі пілотних проектів з впровадження енергоефективних заходів та використанню відновлюваних джерел енергії.

Відділом інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі   Долинської районної державної адміністрації спільно з Долинською міською радою та туристично-інформаційним центром «Бойківщина» проводиться рекламно-інформаційна діяльність, ведеться відповідна робота щодо розробки перспективних інвестиційних проектів та пропозицій, що матимуть високу економічну ефективність.

У вересні вийшли з друку туристичний буклет «Долинщина запрошує» (наклад 500 примірників) та інформатор «Гостинні садиби Долинщини» (1000 примірників). До друку подано також дві карти про Долинщину -  інвестиційну та туристичну (по 500 примірників).


Переглядів: 670
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН