Увага!
Усі матеріали, розміщені у цій рубриці, є проплаченою джинсою. Редакція не несе відповідальності за зміст статей і залишає за собою право не вказувати джерело отримання чи замовлення цих матеріалів. Якщо Ви бажаєте розмістити у нас свою джинсу, то зв'яжіться з нами.
Закрити
купити смарт-квартиру купити квартиру в Пасічній

БЛОГИ


Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Українці знову готові увірувати у прихід Месії
Дві третини населення України (67%) вважає, що Україна потребує нових політичних лідерів, проте лише 19%...
24.1.2018, 12:49
Віктор Ковач
Між двома орлами...
СБУ-2017: РЕ-ФОРМА чи ДЕ-ФОРМАЦІЯ? (4)
Питання реформування української спецслужби не є чимось новим та на повістці дня з’явилось далеко не...
15.4.2017, 14:04 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи готові ви до зими
Так
Ні
А що це таке?

НАШІ ДРУЗІ


Інвестиційний розвиток Долинщини


5 Лютого 2014 p.

Основною метою інвестиційної діяльності в  Долинському районі залишається створення сприятливих умов для збільшення інвестиційних вкладень у реальні сектори економіки з метою забезпечення соціально-економічного розвитку району, зміцнення інвестиційного потенціалу, активізація діяльності по залученню коштів із державного і місцевих бюджетів та коштів підприємств.

В районі діє програма розвитку інвестиційної діяльності в Долинському районі на період до 2015 року, затверджена рішенням сесії районної ради від 28.04.2011 № 78-6/2011.

На виконання заходів програми проводиться робота щодо створення в Долинському  районі інвестиційної карти найбільш привабливих територій і об’єктів для інвестування. Інформація щодо інвестиційно-привабливих земельних ділянок, вільних виробничих площ, інвестиційних проектів та пропозицій з відповідними презентаційними матеріалами розміщена на сайті Долинської районної державної адміністрації(http://ww2.gov.if.ua/dolynska) та постійно оновлюється.

Станом на 1 жовтня 2013р. в економіку Долинського району іноземними інвесторами з 10 країн світу вкладено 11,1 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій з них у січні–вересні 2013р. – 2,6 млн. дол. США у формі грошових внесків. Приріст іноземного акціонерного капіталу порівняно з обсягом на початок 2013р. склав 30,2%. На одну особу сума залучених коштів складає 159,5 дол. США.

Серед яскравих прикладів результативного застосування іноземного капіталу в районі є будівництво швейної фабрики польським акціонерним товариством «Інтер Гроклін Авто АТ». Вказана фірма уклала угоду з німецьким підприємством, яке займається виготовленням кабелів для різних видів транспорту. Планується, що найближчим часом швейне виробництво може бути переорієнтоване у виробництво кабелів, що дасть можливість створити сотні робочих місць.

Так, станом на 01.10.2013 обсяг залучених прямих іноземних інвестицій залучених даним підприємством склав 8920 тис. дол. США (за ІІІ кв. 2013 року - 2165 тис. дол. США).

За очікуваними даними, у розвиток економіки  Долинського району протягом 2013 року суб’єктами господарювання  Долинського району вкладено 105,0 млн. грн. капітальних інвестицій.

Пріоритетними визначені заходи щодо залучення інвестицій на реалізацію промислово-виробничих проектів.

Відповідно до рішення сесії міської ради від 10.01.2013 № 958-27/2013 «Про програму підтримки залучення інвестицій та роботи комунального підприємства «Долина-Інвест» на 2013 рік», передбачено створення індустріального парку на землях нової промислової зони міста. Рішенням сесії Долинської міської ради від 18.07.2013 № 1147-31/2013 «Про концепцію індустріального парку «Долина» затверджено вказану Концепцію. У відповідні терміни буде здійснено подачу пакету документів в Держінвестпроект для включення парку до Реєстру індустріальних парків.

Однією із основних проектних пропозицій соціально-економічного розвитку Долинського району є «Будівництво цегельного заводу» у с. Велика Тур’я. За попередніми підрахунками, вартість проекту будівництва та запуску повинна скласти близько 4,5 – 6,0 млн. дол. США.

Значну роль у розвитку інвестиційної діяльності відіграє туристична сфера.

Долинською районною державною адміністрацією та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укркапітал» укладено Меморандум про співпрацю та партнерство для створення сприятливих економічних, інвестиційних умов розвитку необхідної інфраструктури та розвитку туризму в с. Мислівка.

Перспективним та вартим уваги є проект Долинської міської ради «Освоєння території колишнього Долинськогосолевиварювального комбінату» в м. Долина та створення туристично-оздоровчого бальнеологічного комплексу, що включає в себе будівництво каскаду відкритих басейнів для оздоровлення соляною ропою та обслуговуючої санаторно-готельної інфраструктури, реставрація історичних будівель солеварні, створення музею солеваріння).

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 08.11.2010 №769 «Про підтримку ініціативи Президента України Януковича В.Ф. щодо підготовки до проведення в Україні XXIV зимових Олімпійських ігор у 2022 році та розробки державної концепції розвитку Українських Карпат» та враховуючи вимоги Міжнародної Федерації Лижного Спорту (FIS) до рельєфу, на якому проводяться гірськолижні змагання, районною державною адміністрацією визначено земельні ділянки на території Вишківської, Шевченківської, Сенечівської та Старомізунської сільських рад.

На даний час проводяться організаційні заходи щодо співпраці з НОК України у виготовленні містобудівного обґрунтування та отриманні погоджень органів і служб.

В районній державній адміністрації створено робочу групу з розробки інвестиційних проектів та залучення міжнародної технічної допомоги, яка працюватиме над проектами у різних сферах соціального та економічного розвитку району з метою подальшого подання цих проектів  для участі у грантових конкурсах.

1 листопада цього року офіційно стартував проект транскордонного співробітництва «Угорщина  - Словаччина - Румунія – Україна» «Карпатські історичні вузькоколійні залізничні дороги», розроблений громадською організацією «Туристична асоціація Івано-Франківщини» спільно з Вигодською селищною радою.  Відділом інвестицій і туризму проводився збір та узагальнення інформації, а кошторисна документація для проекту розроблялася відділом регіонального розвитку та будівництва. Реалізація проекту відбуватиметься у смт. Вигода та у Васерській Долині Марамуреського повіту в Румунії. Проект триватиме 22 місяці. Українській стороні Європейський Союз на реалізацію заходів проекту запланував виділити близько 385 тис. Євро, а 43 тис. Євро – це власний внесок,тобто внесок грантонабувача. В результаті реалізації проекту буде створено нові привабливі продукти та компоненти туристичної інфраструктури навколо історично важливих елементів вузькоколійних залізничних доріг у Вигоді  та у Васерській долині Марамуреського гірського природного парку (Центр спадщини Вигодської вузькоколійної залізничної дороги, 2 нових промарковані піші та вело маршрути; інформаційні стенди).

Проводиться і є дієвим залучення громад Долинсмського району до проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2». У проекті беруть участь Сенечівська, Витвицька, Великотур'янська та Тростянецька сільські ради. Загальний бюджет коштів на виконання проектів по 4-ох громадських організаціях складає 682,2 тис. гривень, з яких кошти Проекту - 316 тис. грн., 264,1 тис. грн. - співфінансування з районного бюджету, 34,1 тис. грн. - внесок громад., 68 тис. грн. - з обласного бюджету. Терміни та етапи виконання проекту - 2011-2015 роки. Проекти громадських організацій с. Сенечів (ГО «Менчіл»), с. Тростянець (ГО «Надія»), с. Витвиця (ГО «Витвичанка») та с. Велика Тур”я (ГО «Мрія») завершені. Новостворена вартість передана на баланс відповідних балансоутримувачів. Наприкінці грудня минулого року ГО «Мрія» отримано останній, третій транш коштів Проекту. Готуються матеріали для фінального звіту за використання коштів третього траншу.

Долинською міською радою укладено договір про надання кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для виготовлення та експертизи  проектно-кошторисної документації на реконструкцію системи опалення та гарячого водопостачання в дитячих дошкільних  навчальних закладах «Росинка» та «Золота рибка». За результатами конкурсного відбору Долинській міській раді буде надано позику  в сумі 1695,5 тис. гривень.

Фермерське господарство «Еко-Карпати» подало заявку щодо участі в конкурсі пілотних проектів з впровадження енергоефективних заходів та використанню відновлюваних джерел енергії.

Відділом інвестицій і туризму управління економічного розвитку і торгівлі   Долинської районної державної адміністрації спільно з Долинською міською радою та туристично-інформаційним центром «Бойківщина» проводиться рекламно-інформаційна діяльність, ведеться відповідна робота щодо розробки перспективних інвестиційних проектів та пропозицій, що матимуть високу економічну ефективність.

У вересні вийшли з друку туристичний буклет «Долинщина запрошує» (наклад 500 примірників) та інформатор «Гостинні садиби Долинщини» (1000 примірників). До друку подано також дві карти про Долинщину -  інвестиційну та туристичну (по 500 примірників).


Переглядів: 623
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2018
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

РЕКЛАМА

Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Мольфарські чари уже в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


У Франківську створили соціальну мережу для автомобілів
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	Проект <a href="https://www.dexpens.com" target="_blank"><em><strong>DEXPENS</strong></em></a> франківської ІТ-компанії “Axion Web” дозволяє створити не лише власний профайл, але й для авто. </div>
<div style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; line-height: 18px;">
	<a href="http://briz.if.ua/44792.htm" target="_blank"><em><strong>Детальніше тут:)</strong></em></a></div>

РОЗСИЛКА НОВИН